Similar lots by type
-
#98
Vier tegels van Delfts aardewerk met een mangaankleurig decor.
Quatre carreaux en faïence de Delft à décor manganèse.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#527
Drie vazen van Satsuma aardewerk in diverse uitvoeringen.
Trois vases en faïence de Satsuma de différentes formes.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#53
Drie tabakspotten van blauw en wit Delfts aardewerk met messingen deksels in diverse uitvoeringen.
Trois pots à tabac en faïence de Delft bleue et blanche aux couvercles en cuivre. Différents modèles.No longer availableDim. H 29 en 21 cmEstimate: € 80/100 -
#381
Een milieu de table van blauw en wit aardewerk, gedragen door leeuwenpoten en handvatten in de vorm van dolfijnen. Onderaan gemerkt.
Milieu de table en faïence bleue et blanche sur des pieds griffes. Manches en forme de dauphins. Marque sous la base.No longer availableDim. L 32 cmEstimate: € 60/100 -
#417
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80/120 -
#773Petrus Regout, Maastricht
Een cachepot op voetstuk van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot sur pied en faïence bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#77
Een aardewerken vaas met diverse kleuren glazuur versierd. Omstreeks 1930. Onderaan gemerkt en gesigneerd Tharaud.
Vase en faïence à glaçure de différentes couleurs. Vers 1930. Marque et signature de Tharaud.No longer availableDim. H 22,5 cmEstimate: € 100/120 -
#518Eichwald
Een majolica doos in de vorm van een koopman met zijn waar op een olifant. Onderaan gemerkt. Restauratie aan een slagtand.
Boîte en majolique en forme de marchand et ses marchandises sur un éléphant. Marque sous la base. Une défense réparée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#11
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een meerkleurig olie- en azijnstelletje, een boertje en boerinnetje in wit en blauw en twee groepjes van twee traditionele personages, eveneens in wit en blauw.
Lot de faïences de Delft comprenant un huilier-vinaigrier polychrome, un couple de paysans en bleu et blanc et deux groupes de personnages traditionnels également en bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#321
Een lot meerkleurig Belgisch aardewerk bestaande uit een schenkkan en een vaas. Omstreeks 1900.
Vase et verseuse en faïence belge. Vers 1900.No longer availableDim. H 30 en 19 cmEstimate: € 40/50 -
#173
Een schotel van blauw en wit aardewerk met een geribde vleugel en een romantische scène in het plat. Onderaan gemerkt en genummerd AL 289. XIXde eeuw.
Plat en faïence bleue et blanche à l’aile rainurée et avec une scène galante dans le creux. Marque au verso et numéro AL289. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 50/60 -
#277
Een vaas van zwart aardewerk en een kokervaas van zwart glas met resp. een bloemendecor en een afbeelding van het Agnus Dei.
Vase en faïence noire et un vase cylindrique en verre noir. Respectivement décorés de fleurs et d’un Agnus Dei.No longer availableDim. H 39 en 34 cmEstimate: € 40/60 -
#293
Een lot Delfts aardewerk bestaande uit twee baluster vaasjes en één kratervaas. XIXde eeuw. We voegen er een plooischotel aan toe.
Lot de faïences de Delft à décor bleu et blanc. Deux vases balustres, un vase flûte et un plat à l’éventail au bord ondulé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#418
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#427Longwy
Een penseelkoker van meerkleurig aardewerk met een floraal decor op blauwe fond. Gemerkt.
Etui à pinceaux en faïence polychrome au décor de fleurs sur fond bleu. Avec marque.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 50/60 -
#708
Drie vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Waarvan twee dekselvazen.
Trois vases en faïence de Delft bleue et blanche. Dont deux potiches.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#8
Een lot beeldjes van biscuit en aardewerk, bestaande uit een biddend jongetje en meisje, een grootmoeder met kleinkinderen, een man met honden, twee meisjesbustes, een groepje met engeltjes, een schooljongetje en een meisje met vogel.
Lot de statuettes en biscuit et faïence comprenant un garçon et une fille priant, une grand-mère et ses petits-enfants, un homme et ses chiens, deux bustes de fille, un groupe aux angelots, un écolier et une fille avec un oiseau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#291
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#167Robert Van de Velde
“Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 120/180 -
#368
Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit een tabakspot, een vaasje en een mandje.
Lot de faïences belges comprenant un pot à tabac, un petit vase et un panier.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#297
Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.
Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.No longer availableEstimate: € 20/40
Other lots in this auction
-
#259Jules De Cort
“Binnenschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150/250 -
#606
Een gebogen bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met vijf laden.
Bureau en arbalète en bois de placage de style Louis XV ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. l: 207 cmEstimate: € 200/300 -
#567
Een bolle vaas van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt. We voegen er een klein cloisonne gemberpotje op houten sokkeltje aan toe.
Vase sphérique en cloisonné sur cuivre rouge. Marque sous la base. Nous ajoutons un petit pot à gingembre cloisonné sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#654J. Galle
Een bronzen bas-reliëf met een portret van een man en een vrouw in profiel. Gesigneerd en gedateerd 1932.
Relief en bronze représentant le portrait d’un homme et d’une femme en profil. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#599Lionel Vinche
“Zonder titel”. Gemengde techniek op papier. Op verso gesigneerd.
“Sans titre”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#80
Een 18 karaats geel gouden horloge ketting.
Chaîne en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,69 gEstimate: € 300/400 -
#470
Tien verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Dix différents gourmets dont deux aux pendentifs.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#74Gaston CoekelbergsPeriod: 1914-1985
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120/150 -
#548
Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
Long vase en cuivre décoré d’arabesques.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80/100 -
#69P. Mossay
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#333
Een lot kleurloos geslepen kristal bestaande uit een asbak, een olie- en azijnstel en twee karaffen waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un cendrier, un huilier-vinaigrier et deux carafes dont une marquée Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80