Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.

“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.

“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.
Dim. h: 25 cm
SKU: 0702170505.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #505
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #213

    “Waadvogel.” Bronzen beeld.

    “Oiseau d’eau” Sculpture en bronze.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #810

    Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing op een voet in de vorm van een acanthusblad . Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw.

    Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré sur vase en forme d’une feuille d’acanthe. S’ouvrent en queue de paon. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #806

    Een paar gietijzeren vuurbokken en twee paar classicistische meubelmonturen van verguld brons.

    Paire de chenets en fonte et deux paires de décorations de meubles classiques en bronze doré.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #600
    Marcel Debut
    Period: 1865 - 1933

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #436

    Een wandlamp van verguld brons met twee bloemenvormige lichtpunten, gedragen door een engeltje. Omstreeks 1900.

    Applique en bronze doré à deux lumières portées par un angelots. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #211

    Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.

    Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.
    No longer available
    Dim. L 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #525

    “Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.

    “Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #585
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #595
    Lalouette

    “Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #590
    Emile Joseph Carlier
    Period: 1849- 1927

    “Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.

    “Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #530
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242

    Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.

    Trois religieux en plâtre à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #609

    “Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.

    Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #570
    Jean Garnier
    Period: 1853 - 1910

    “Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.

    “Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 380 / 440
  • #217

    “Naakt op paard.” Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.

    “Nu à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre d’après un oeuvre de Botero.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #601

    Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.

    Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #218

    “De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Le squelette penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #214

    “Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.

    “Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #555

    Een ovale jardinière van brons met een reliëfdecor van een vogel in een bloemenstruik en met twee handvatten in de vorm van vogelkoppen.

    Jardinière ovale en bronze à décor en relief d’un oiseau dans un arbuste fleuri. Deux anses en forme de têtes d’oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #621

    Een bronzen beeld van een zittende Boeddha.

    Sculpture en bronze représentant un Bouddha assis.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #201

    Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.

    Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #212

    “Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #655

    Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.

    Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100

Other lots in this auction

  • #746

    Een eikenhouten hallbank.

    Banc de vestibule en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #410

    Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.

    Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472
    Johannes Luyken
    Period: 1649 - 1712

    “Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.

    “Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #710
    Robert Benard
    Period: 1734 - 1777

    Een lot kopergravures: - 8 exemplaren met als thema “Alphabets Anciens et Modernes” en “Marines” uit “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” van Denis Diderot en Jean Le Rond d’ Alembert. Parijs, 1763 & 1769. - 4 exemplaren met als thema “Art Militaire” uit “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Parijs, Pancoucke - Luik, Plomteux, 1789. - 8 exemplaren met als thema “Histoire Naturelle, Ornithologie”.(..)

    Lot de 20 gravures sur cuivre: - 8 exemplaire aux thèmes “Alphabets Anciens et Modernes” et “Marines” de “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” par Denis Diderot et Jean Le Rond d’ Alembert. Paris, 1763 & 1769. - 4 exemplaires au thème “Art Militaire” de “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Paris, Pancoucke - Liège, Plomteux, 1789. - 8 exemplaires au thème “Histoire Naturelle, Ornithologie”. (..)
    No longer available
    Dim. 35 x 22 & 18,5 x 22 & 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    “L’été” en “Le Printemps”. Twee ingelijste prenten met dames uit de belle époque.

    “L’été” et “Le Printemps”. Deux estampes encadrées de la belle époque.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #685

    Een Kaukazische kelim met floraal decor.

    Kilim caucaze à décor floral.
    No longer available
    Dim. 336 x 206 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #314

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Opsomer.

    “Vue de village”. Huile sur toile. Porte une signature: Opsomer.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #678

    Drie diverse pijpen in presentatielijstje.

    Trois différentes pipes dans un cadre de présentation.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #636

    Een tweeledige buffetkast in Louis-Philippestijl met twee laden en twee paneeldeuren onderaan en twee gevitreerde deuren bovenaan.

    Buffet à deux corps de style Louis-Philippe ouvrant à deux tiroirs et deux portes pleines vers le bas et deux portes vitrées vers le haut.
    No longer available
    Dim. h: 145 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #87

    Engelse tafelklok Edwardian met slinger en sleutel.

    Pendule de table anglaise d’époque Edwardian avec balancier et clé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #16

    Een mahoniehouten D-end table met twee klapbladen.

    Table D-end en acajou à deux abattants.
    No longer available
    Dim. 160 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #88

    Een presse-papier van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel in de vorm van een olifant.

    Presse papier en bronze à patine foncée sur socle en marbre en forme d’éléphant.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More