Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
Dim. 69,5 x 49,5 cm
SKU: 2701260542.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #542
Estimate: € 60 / 80
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    “Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    “Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.

    "Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.
    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #524
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Place a bid ›
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589
    Guy Van den Bulcke

    Twee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.

    Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 50/30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #522
    Joseph-Marie Le Tournier
    Period: 1892-1972

    “Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.

    "Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier.
    Place a bid ›
    Dim. 21/48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    “Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #539

    “Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #552
    L Moens

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90

Other lots in this auction

  • #263
    Cornette

    "Iconographie van Antwerpen. 174 oude stadsgezichten en plattegronden. Historisch toegelicht - iconografie van Antwerpen." is een boek van Cornette. a. h.. Het is uitgegeven door De Sikkel Antwerpen. Deze editie verscheen in 1933.

    "Iconography of Antwerp. 174 old city views and maps. Historically explained - iconography of Antwerp." is a book by Cornette. a. h.. It was published by De Sikkel Antwerp. This edition was released in 1933.
    Place a bid ›
    Dim. 54/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368

    Een gekleurd porseleinen beeldje van een jonge stuurman, gekleed als Long John Silver. Spaans werk

    A colored porcelain figurine of a young helmsman, dressed as Long John Silver. Spanish work.
    Place a bid ›
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    ‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #100

    Twee etuis “Boudewijn I 60/40” uit 1990. Fantasiewaarde van 20 ecu. De bimetalen penning bevat een buitenring van zilver 833/1000, 3.59 g en een middenstuk van geel goud, 900/1000, 6.91 g.

    Two cases "Boudewijn I 60/40" from 1990. Fantasy value of 20 ecu. The bimetallic medal contains an outer ring of silver 833/1000, 3.59 g and a center piece of yellow gold, 900/1000, 6.91 g.
    Place a bid ›
    Estimate: € 800 / 1100
  • #429
    Paul Daxhelet
    Period: 1905-1993

    “Afrikaanse dansers”. Een lot van 2 schilderijtjes, gemengde techniek op papier. Onderaan tekst en gesigneerd.

    "African dancers". A lot of 2 small paintings, mixed media on paper. Text at the bottom and signed.
    Place a bid ›
    Dim. 29 x 39 & 39 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #557

    Een Afrikaanse boog met pijlen en bijhorende gevlochten mand.

    An African bow with arrows and accompanying woven basket.
    Place a bid ›
    Dim. l 121 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #116

    Een vintage Italiaanse bar-cart met inlegwerk, extra bovenblad/dienblad toegevoegd.

    A vintage Italian bar cart with inlay, additional top tray added.
    Place a bid ›
    Dim. 75 x 92 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #293

    Grundig Heinzelmann 1, periode 1953–1955, een bakelieten radio met klok. 1 kleine knop en het logo vooraan manco.

    Grundig Heinzelmann 1, period 1953–1955, a bakelite radio with clock. 1 small knob and missing logo on front.
    Place a bid ›
    Dim. 18.5 x 37 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #108

    Een zilveren schaaltje met organische vormgeving, 290 gram, gemerkt 800.

    A silver dish with organic design, 290 grams, marked 800.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 24.5 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #35
    Pieter Porters

    Een set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.

    A set of four earthenware plant pot holders, from the collection House Of Porters. Beige painted and decorated with shells. Some shells are missing from the larger pair.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 24 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.

    A three-piece set of black marble with engravings in the decor, consisting of a clock and two cassolettes in the shape of flat dishes. Late 19th century.
    Place a bid ›
    Dim. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #441

    Guanyin gezeten op de wolken, Blanc de Chine.

    Guanyin seated on the clouds, Blanc de Chine.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More