Similar lots by type
-
#201
Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwelijke naakten met bloemen. Op marmeren sokkels.
Une paire de serre-livres en bronze en forme de nus féminins avec des fleurs. Sur des socles en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#335
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#577
Een haan van bruingepatineerd brons met onder de poot een bolvormig klokje en het geheel op albasten voet. Met sleuteltje. Mechanisme te reviseren.
Un coq en bronze patiné brun avec un horloge sphérique sous la patte et le tout sur un pied en albâtre. Avec clé. Mécanisme à réviser.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#217
“Kattenorkest”. Zes beeldjes van gepolychromeerd brons.
"Orchestre de chats". Six figurines en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 160/180 -
#1
Een paar koperen beelden in de vorm van hanen.
Une paire de statues en laiton en forme de coqs.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#659
Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.
Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 60/80 -
#157
Een paar bronzen girandoles met telkens zes elektrische lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux électriques chacune, décorées de pendentifs et de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220/240 -
#638
Een antieke Shiva Nataraja van brons.
Un ancien Shiva Nataraja en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 75/90 -
#168
Een sierschotel van Sèvresporselein met een handgeschilderde afbeelding van een dame en een heer in het plat. De vleugel met vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt met dubbele ‘L’. De schotel in verguld bronzen montuur, versierd met bloemenguirlandes.
Plat décoratif en porcelaine de Sèvres avec une image peinte à la main d'une dame et d'un monsieur au centre. L'aile aux motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marqué en bas d'un double 'L'. La soucoupe à monture en bronze doré, à décor de guirlandes fleuries.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 200/260 -
#228
Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.
Une paire de plaques en bronze avec des scènes Art Nouveau d'après l'exemple d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23 x 9 cmEstimate: € 160/180 -
#521
“Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeldje. We voegen er een klein bronzen koetsje aan toe, eveneens West-Afrikaans.
"Guerrier à cheval". Une statuette en bronze d'Afrique de l'Ouest. On y ajoute un petit carrosse en bronze, également d'Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. h: 24 & 12 cmEstimate: € 60/100 -
#163
“De Venus van Milo”. Een bruingepatineerd bronzen beeld.
"La Vénus de Milo". Une statue en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 700/800 -
#218
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120/160 -
#548
Een ronde bronzen voorraadpot op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk.
Pot de provision rond en bronze sur trois pieds et décoré de symboles. Travail chinois.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 300/360 -
#647
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
"Le Général Napoléon". Une plaque de bronze.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 65/75 -
#231
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100/120 -
#386
Een bronzen bollantaarn met gebogen glas.
Une lanterne boule en bronze avec verre bombé.No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 420/480 -
#511
Een zilvergepatineerde metalen (bronzen?) koe. Gebruikssporen aan het patina.
Une vache en métal argenté patiné (bronze ?). Signes d'utilisation à la patine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 420/480 -
#161
Een paar bronzen boekensteunen met duwende olifanten.
Une paire de serre-livres en bronze avec des éléphants qui poussent.No longer availableDim. h: 17,5 & 27,5 cmEstimate: € 460/500 -
#376
Een bronzen lantaarn in Lodewijk XVI-stijl met gebogen en geslepen glas.
Lanterne en bronze de style Louis XVI avec verre bombé et taillé.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 360/380 -
#583
Een gebeeldhouwd houten staande beer met zinken bakje in de voet. Kleine beschadiging aan een oortje.
Un ours debout en bois sculpté avec un bol en zinc dans le pied. Légers dommages à une oreille.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 200/240 -
#568
Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
Un bouddha thaï debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 200/300 -
#208
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van Griekse Sfinksen op arduinen sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx grecs sur des socles en pierre bleue.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 180/200 -
#558
Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un ancien bouddha assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#537
Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableDim. h: 38 & 40 cmEstimate: € 30/50 -
#276
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
Meuble en chêne à décors sculptés dans et autour des deux portes.No longer availableDim. 120 x 128 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#67
Een paar zoutvaatjes van zilver en blauw glas.
Une paire de salières en argent et verre bleu cobalt.No longer availableDim. 134 g - L.7,5 cmEstimate: € 40/50 -
#591
Een radio-ontvanger in houten kast met ‘Resonor’ speaker van Graetz. Jaren ‘20.
Un récepteur radio dans un corps en bois avec haut-parleur 'Resonor' de Graetz. Années 20.No longer availableDim. h: 23 & 49 cmEstimate: € 120/180 -
#205
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en safier en smaragd baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de baguettes de saphir et d'émeraude d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 550/600 -
#364
“Pioenroos”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Pivoine". Pastels sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#604
Een vergulde houten spiegel in Louis-Philippestijl met een lauwerkrans in de kuif.
Miroir en bois doré de style Louis-Philippe avec une couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 250/280 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#41
Een vaas en een coupe op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal.
Un vase et une coupe sur pied en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableDim. h: 23 & 26 cmEstimate: € 50/70 -
#529Artimede
Een reeks van vier groen kunststoffen designstoelen. Model Selene door Vico Magistretti. Gemerkt.
Une série de quatre chaises design en plastique vert. Modèle Selene de Vico Magistretti. Marquées.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100/150 -
#497
Een beeldje van een tijger van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Han Dynastie (IIIde eeuw).
Statue d’un tigre en pierre sculpté, d’après les exemples de la Dynastie Han (3e siècle).No longer availableDim. H. 21,5 - L. 23,5 cmEstimate: € 100/120 -
#640
Een halssnoer met verschillende kleuren amber.
Un collier avec différentes couleurs d'ambre.No longer availableEstimate: € 180/250