#31
Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
Un vase en corne et une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. Fin XIXème - début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#150
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,26 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 380/450 -
#312Goebel, Germany
“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
#133
Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
#35
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
#159Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#397Legras
Glaspasta vaas met een koud decor van een landschap. Gemerkt.
Vase en pâte de verre à décor de paysage froid. Marqué.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/80 -
#232
Een bronzen hand in V-teken.
#387
Een personage van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 60/100 -
#12
“Olifant”. Gouache op zijde. Rajasthan.
Éléphant . Gouache sur soie. Rajasthan.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 50/60 -
#61
Een witmetalen bestek voor twaalf personen.
#54
Compositie gemengde techniek. Toegeschreven aan Kantor.
Composition de techniques mixtes. Attribuée à Kantor.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100/180