#471Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#225Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale smaragd van ± 1,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une émeraude centrale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#635Een zitbankje met Oosterse stoffen bekleding.
#600Henri II kast van notenhout in twee delen.
Armoire à deux corps de style Henri II en noyer.No longer availableDim. 220 x 140 x 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#25Een 18 karaats geel gouden ring bezet een parel.
#19Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Zeilboot op de Schelde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Voilier sur l’Escaut”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1.33 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de trois saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,33 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1200 / 1400 -
“Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200 / 300