Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.

“Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.

Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.
Dim. H. 50 cm
SKU: 0702170609.
Categories: Beeld, Steen.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #609
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #600
    Marcel Debut
    Period: 1865 - 1933

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #431

    Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.

    Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #242

    Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.

    Trois religieux en plâtre à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #655

    Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.

    Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #595
    Lalouette

    “Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #212

    “Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #530
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #718

    Een bronzen damesprofiel op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.

    Profile de dame en bronze sur socle en marbre. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #570
    Jean Garnier
    Period: 1853 - 1910

    “Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.

    “Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 380 / 440
  • #525

    “Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.

    “Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #783

    Een hagedis en een scheper van brons.

    Un lézard et un berger allemand en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #505

    “Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.

    “Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #708

    “De waterdrager”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Restauratie aan de ketel en de amfoor.

    “Le porteur d’eau”. Sculpture en terre cuite polychrome. Restauration au bouilloire et amphore.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #585
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #258

    Een meisjesbuste van donkergepatineerd brons. Gesigneerd ‘Jef Lambeaux’.

    Buste de fille en bronze à patine foncée. Signé Jef Lambeaux.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #241

    “Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.

    “Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #253

    “Poésie”. Een beeld van zamak naar een werk van Rigual. Op houten voetstuk.

    “Poésie”. Sculpture en régule d’après une oeuvre de Rigual. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #763

    Een paar zittende Boeddha’s van donkergepatineerd brons.

    Paire de Bouddha assis en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #163

    “L’orage”. Een groep van donkergepatineerd brons op houten voetstuk naar een werk van Bruchon. Gesigneerd.

    “L’orage”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en bois d’après une oeuvre de Bruchon. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #590
    Emile Joseph Carlier
    Period: 1849- 1927

    “Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.

    “Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #247
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.

    “La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214

    “Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.

    “Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #188

    “Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.

    “Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 400

Other lots in this auction

  • #800

    Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.

    Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #696

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 158 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #267

    Een reiskruisje in etui met een corpus van gesculpteerd ivoor.

    Petite croix de voyage dans un étui avec un corpus en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm (corpus)
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #728
    Manuel Trinidad

    “Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.

    “La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #447

    Een paar schotels van Delfts aardewerk. Blauw en wit decor. Gemerkt van De Byl.

    Paire de plats en faïence de Delft à décor bleu et blanc. Marque de De Byl.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #620

    “Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.

    “Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #42

    Een miniatuur damesportret in koperen kadertje in Lodewijk XVI-stijl. Gesigneerd. We voegen er een gedrukt miniatuur op porselein aan toe.

    “Portrait de dame”. Miniature dans un cadre en cuivre de style Louis XVI. Signée. Nous ajoutons une miniature imprimée sur porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    M. Bertrand

    “Neerhof in de sneeuw” & “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1956 & 1955.

    “Basse cour enneigée” et “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Les deux signées et respectivement 1956 et 1955.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 & 40 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #403

    Een paar barokke kandelaars van messing. We voegen er een groter, afwijkend exemplaar aan toe.

    Paire de bougeoirs baroques en laiton. Nous ajoutons un exemplaire plus grand au différent décor.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 76 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #264

    “Stadszicht”. Olieverf op paneel.

    “Vue de ville”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528

    Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.

    Paire de vases balustres en porcelaine polychrome à décor de personnages. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More