Other lots by Hendrickx
-
#245Hilde Hendrickx
“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#246Hilde Hendrickx
Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 31 & 32 x 41 cmEstimate: € 40/50
Similar lots by type
-
#261Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#304J. De Busschere
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#297Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#249Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#320René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100/150 -
#254Andor KomivesPeriod: °1958
“Adam & Eva” & “Traditionele carnavalsscène”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1993 & 1990.
“Adam et Eve”. Aquarelle sur papier. Signées et datées 1990 et 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 39 x 34 & 43 x 34 cm cmEstimate: € 40/50 -
#301J. De Busschere
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 42 cmEstimate: € 35/45 -
#291Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#322Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#369Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#290Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#328M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#303
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/100 -
#311
“Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 59 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#281V. Tsepov
“Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#284Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#380
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#292Lode Keustermans
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 55 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#279E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25/45
Other lots in this auction
-
#55
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#379
“Meisjesportret”. Gouache op papier. Zonder signatuur.
“Portrait de fille”. Gouache sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 30 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#101
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30/50 -
#357
Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80/100 -
#206
Zes grote ronde schotels van verzilverd metaal met een gegraveerd decor. We voegen er een kleiner exemplaar zonder decor aan toe.
Six grands plats ronds en métal argenté et décor gravé. Nous ajoutons un petit plat semblable mais sans décor gravé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 31 & 27 cmEstimate: € 50/80 -
#72
Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 200/400 -
#47
Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#366
“Karl Brulov” en “French Drawings. 18th Century”. Twee kunstmappen. Ed. Aurora, Leningrad.
“Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#142
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#316G. Van Sintjan
“Interieur met commode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur à la commode”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#199
Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 90/100 -
#240Joseph Van Hoof
“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30/50