Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.

“Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.

“Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.
Online only
Dim. h: 44 cm
SKU: 1006170117.
Category: Beeld.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #107

    Een meisjesbuste van terracotta.

    Buste de jeune fille en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #43

    “Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #110

    “Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.

    “Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #141

    Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.

    Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Een jongedamesbuste van groengepatineerd plaaster op een sokkel van natuursteen.

    Buste de jeune femme en plâtre à patine verte sur socle en pierre naturelle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #111

    “Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.

    “Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #28

    Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.

    Groupe en biscuit monochrome blanc représentant une mère et sa fille devant une grille. Chapeau et grille accidentés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #27

    “Snap het dan!”. Een beeld van composiet.

    “Snap het dan!”. Groupe en composite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118

    “Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.

    “Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #116

    Twee beelden van zamak zonder sokkel.

    Deux statuettes en régule sans socles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 43 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #174

    Een lot van drie verschillende etsen.

    Lot de trois eaux fortes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #139

    Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.

    Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.

    Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #179

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #71

    Een lot van vier bronzen hondjes, waarbij één als onderdeel van een asbak en één als inktpot.

    Lot de quatre petits chiens en bronze dont un faisant partie d’un cendrier et un comme encrier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #137
    Wa brzych

    Een set van tien porseleinen kopjes met onderschoteltjes met een meerkleurig bloemendecor. Polen.

    Suit de dix tasses et soucoupes en porcelaine à décor polychrome de fleurs. Travail polonais.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #101

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit een eirond dekselvaasje, een kopje met schoteltje, een bol vaasje, een canton balustervaasje, een dekseldoosje, een schoteltje op voet, een bord van cantonporselein en een XVIIIe eeuws bord met een blauw en wit decor. We voegen er een een vaasje van gesculpteerd speksteen aan toe.

    Lot de porcelaines de Chine dont un vase couvert ovoïde, une tasse et soucoupe, un vase pansu, un vase Canton, une boîte, un plat sur piédouche, une assiette de Canton et une assiette du XVIIIe siècle en bleu et blanc. Nous ajoutons un petit vase en pierre de lard sculptée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #2

    Drie verschillende vaasjes van glaspasta, resp. in bruin, blauw en groen.

    Trois vases en pâte de verre en brun, en bleu et en vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #56

    Een achtdelig toiletstel van mauve glas, waarbij de flesjes met kristallen stoppen.

    Garniture de toilette huit pièces en verre mauve dont des bouteilles aux bouchons en cristal.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #34

    Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #87

    “Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.

    “Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #122

    Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.

    Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 & Ø: 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 28 juni. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More