Other lots in this auction
-
#731Art nouveau vaasje van kobaltblauw glas bovenaan versierd met libellen van verzilverd metaal. Gemerkt WMF en genummerd.
Un vase Art Nouveau en verre bleu cobalt, décoration de libellules en métal argenté. Marque WMF et numéroté.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#692“Nieuwjaar. Een dansende man en kind”. Houtsnede. Kubota Shunman (?).
”Nouvel An. Un homme qui danse et un enfant”. Une gravure sur bois. Kubota Shunman. (?).No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#723Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase Murano en verre rouge, décor mirafiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#837“Zwanen” & “Meisje met eendjes”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste van Casades en het tweede van Lladro.
”Cygnes” & “ Filles et canards”. Deux groupes en porcelaine d’Espagne, le premier de Casades, le deuxième de Lladro.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#774Een affiche van Keith Haring.
Une affiche par Keith Haring.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een koppel waterdragers.
Une paire de candélabres en bronze sous forme d’un couple de porteurs d’eau.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 130 -
#580Een eikenhouten drieladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Une armoire à trois tiroirs en chêne, style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 60 x 45 cmEstimate: € 50 / 100 -
#269Norbert Ceulemans“Antwerpen anno 1985”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”Anvers anno 1985”. Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#832Een lot bronzen kandelaars, waarbij drie koppels en een enkele met vijf lichtpunten. Bijgevoegd een vide-poche op voetje.
Un lot de candélabres en bronze, dont trois paires et un seul à cinq points lumineux. Nous ajoutons un vide-poche sur pied.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#341Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.
Un lot en relation avec D-Day, comprenant deux livres, trois journaux d’Anvers, une cuillère de l’armée américaine et un billet de banque italien des alliés.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#763Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre et porcelaine, style éclectique. Bec-de-corbeau à remplacer.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60

