#241Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
#267Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
#234“Meisjesportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 600 / 800 -
#860MärklinBelgische kraan en wagon zonder doos.
#391Boch La LouvièreKleine jardinière van porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Une petite jardinière en porcelaine, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
#770Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
#40Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
#883Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80