Similar lots by type
-
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#558
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120/200 -
#633
Een lot van zes pijpen van verschillende oorsprong, waaronder ‘Koninklijke Goedewaagen’ te Gouda, ‘Montereau’ en een Belgische pijp uit de XIXe eeuw.
Lot de six pipes diverses dont “Koninklijke Goedewagen” à Gouda, “Montereau” et une pipe belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#504Pol Marijnissen
“De vernissage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le vernissage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#816
Een ovale spiegel van verguld hout in empirestijl.
Miroir ovale à cadre doré. Style Empire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#37Gustave Van Vaerenbergh
Een buste van een jonge vrouw. Terracotta. Gesigneerd en genummerd 1520/4.
Buste de jeune femme. Terre cuite. signée et numérotée 1520/4.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#244
“Een driemaster en vissersboten voor de kust”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school. Gesigneerd.
Trois-mâts et bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise. Signée.No longer availableDim. 50 x 77 cmEstimate: € 120/180 -
#70Quatre fils, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 22,45 g brutoEstimate: € 500/600 -
#719Delphine Blésin
Vier ovale tekeningen van bloemenranken. Potlood op papier. Allen gesigneerd en gedateerd. Einde XIXe eeuw.
Quatre dessins ovale aux guirlandes de fleurs. Crayon sur papier. Chaque pièce signée et datée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#248
“Bacchanale”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
“Bacchanale”. Statuette en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#94N. W. Veenendaal
“Ijspret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Plaisir d’hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#15
Een 18 karaats geel gouden ketting met twee hangers waarvan één bezet met een oog.
Chaîne en or jaune 18 ct avec deux pendentifs dont l’un représente un oeil.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 100/150 -
#810
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de onze horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 40/60