Similar lots by type
-
#585Emporio ArmaniEen herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#510Pontiac & LunetteTwee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#555Rodania ChronographEen herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#206Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#590Rodania SapphireEen roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#565Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#560StormEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#530SwatchDrie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#595Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#803Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80 / 100 -
#449Vic Gentils“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Jean DelatourEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#570FestinaEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#460Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#605Besancon Duny MawiDrie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#610Rolex PerpetualEen herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#445Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#763Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#600Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#575Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#540SwatchEen automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#735Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#776Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#652Een houten Afrikaans beeldje. Teke, Democratische Republiek Congo.
Statuette en bois sculpté. Teké, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#362Jean StevanPeriod: 1896 - 1962“Portaaltje”. Lithografie. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat en met opdracht.
“Petit portail”. Lithographie. Signée et épreuve d’artiste hors planche et avec dédicace.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#387Een apothekersweegschaal van geel koper met volledige gewichtenset. Glazen kast ontbreekt.
Bascule de pharmacie en cuivre jaune avec tous les poids. Sans vitrine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#603“Chinese krijger”. Een beeld van ivoor op sokkel. (speer hersteld). Eerste helft XXste eeuw.
“Guerrier chinois”. Sculpture en ivoire sur socle en bois. Première moitié du XXe siècle. Lance réparée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 500 / 600 -
#84Albert Saverys“Zicht op de Leie”. Litho. Gedrukt bij de Antwerpse kunstvereniging “Als Ick Kan”.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre d’Albert Saverys. Avec poinçon sèche d’Als Ick Kan.No longer availableDim. 32 x 41,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#809Een rechthoekige, bovenaan afgeronde spiegel met lijst van spiegelglas.
Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis. Cadre miroité.No longer availableDim. 111 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678Budgie Toys“Scammell Scarab”. Een miniatuur vrachtauto met trailer.
“Scammell Scarab”. Camion miniature avec trailer.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#128Een lot kristal, bestaande uit twee kandelaars en een asbak van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er twee kleinere kandelaars met vergulde monturen aan toe.
Lot de cristaux comprenant deux bougeoirs et un cendrier en cristal taillé incolore. Marque Val St-Lambert. Nous ajoutons deux bougeoirs plus petits aux montures dorées.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#655Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel met vis, een krokodil en een rij van veertien olifantjes met een krokodil.
Lot d’ivoires africains comprenant un oiseau tenant un poisson, un crocodile et une queue de quatorze petits éléphants avec un crocodile.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#150Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#683Dinky Toys“Tracteur Panhard & Citerne Titan Esso”. Een miniatuur tankwagen. No. 32C.
“Tracteur Panhard & Citerne Titan Esso”. Voiture citerne miniature. N° 32C.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#282Palesse (?)Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80 / 100

