Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.
Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.
Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.
Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.

Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.

Homme Luba assis avec une pipe. Statue en bois. RDC.
Online only
Dim. H. 43 cm
SKU: 2709210150.
Auction day: 27 September 2021 22:00
Catalogue #150
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #108

    Een lotje van drie kruikjes van steengoed, waarbij twee XVIIIe eeuwse en één bodemvondst uit de middeleeuwen. gerestaureerd.

    Un lot de trois cruches en grès, dont deux du XVIIIe siècle et une découverte archéologique du Moyen Âge. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14
    Goebel, Germany

    “Culprits” & “Out of danger”. Twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 56/a & 56/b. Het tweede gelijmd.

    Coupable & Hors de danger. Deux groupes de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqués et numérotés en bas 56/a & 56/b. Le second collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfers aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclats au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65

    “Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #206

    Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.

    Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #139
    Koyo

    Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.

    Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #278

    Een paar rood koperen kandelaars.

    Paire de bougeoirs en cuivre rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #38

    Een beertje, een marionet en een pierrot.

    Un ours, une marionnette et un pierrot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #118
    Mario Brunetti
    Period: 1907 - 1995

    “Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.

    ”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #154
    Emile Nelis
    Period: 1853 - 1884

    “Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. (letsel ter hoogte van middenste boom).

    Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé (dégât à l’hauteur de l’arbre central).
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 64 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #299

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online Only Verkoop 27 September 2021

Op Maandag 27 september wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday September 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 September 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More