#43
“Saint Martin”. A. Lecoy de la Marche. Ed. Alfred Mame et fils. Tours, 1881.
#119
Trois grands plats en cuivre rouge à décor de personnages sculptés et sculptés. Moyen-Orient.No longer availableDim. Ø 57, 67, 48 cmEstimate: € 150 / 250 -
#145
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,11 ct. GVS1.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#221Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas. Met originele stofzak.
#529
#277
Een Hollandse broodtrommel van aardewerk en hout.
#688
Twee oude houten hoedenvormen.
#396
Een oude balafoon. West-Afrika.
#370
Een ijsberenpak. Carnavalskostuum.
#552Lolo Palazzo
Un miroir mural remarquable, construit à partir de chaînes de vélo. Design de Laurence van Seventer.No longer availableDim. 122 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596
Een mahoniehouten sidetable met gerainureerde poten en twee laden in de gordel.
Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
Vitrine en chêne à cinq tablettes en verre.No longer availableDim. 192 x 82 x 40 cmEstimate: € 80 / 100