#494“Hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
#14Batardy“5000 Frank”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#496Een verlengbare antieke Engelse tafel. Met verlengblad.
#489Een Venetiaans glazen bolluster met koperen monturen.
#106Een Georgian commode met gebogen front met twee grote en twee kleine laden.
#247Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een grote dekselterrine, twee vazen en twee schenkkannen.
#38Val-Saint-LambertKratervormige art deco vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
#31Een verzilverd kruisbeeld met twee kandelaars en glazen stolp.
#94Franz De VadderPeriod: 18062 - 1936“Marine met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Marine avec voilier . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 9 x 16 cmEstimate: € 40 / 50