Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.
Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.
Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.
Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.

Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.

Mère Luba assise avec des jumeaux allaitants. Statue en bois. RDC.
Dim. H. 38 cm
SKU: 9903210499.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #499
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #567

    Een driedelig schouwgarnituur van meerkleurig Japans porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselvaasje.

    Une gariture de cheminée trois pièces en porcelaine japonaise multicolore, composé de deux vases balustre et d'un petit vase avec couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct. en een centrale briljant van +- 0,74 ct. FVS1.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,52 ct. Et un diamant central de + - 0,74 ct. FVS1.
    No longer available
    Dim. 14,98 g
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #186

    Een tweeledige vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en twee beglaasde deuren bovenaan.

    Vitrine à deux corps de style hollandais, le bas à trois tiroirs, le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 236 x 200 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #32
    Gerard Gaudaen
    Period: 1927-2003

    “De zeven kunsten”. Een reeks van zeven houtgravures in map, uitgegeven door kunstkring “’t Getij” te Antwerpen. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Les sept arts . Une série de sept gravures sur bois sous pli, éditées par le cercle d'art 't Getij à Anvers. Toutes signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een miniatuurhoofdje. Jivaro, Peru.

    Une tête miniature. Jivaro, Pérou.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #121

    Vier kleine schaaltjes van verschillende afmetingen, waarvan twee met drie pootjes. Evenals twee kleine zoutlepeltjes. Gedreven en geciseleerd zilver met bloemenfriezen. Onderaan gemerkt 840/1000 en makersmerk.

    Quatre petits plats de tailles différentes, deux à trois pieds. Ainsi que deux petites cuillères à sel. En argent percé et ciselé avec frises fleuries. Marqué en bas 840/1000 et poinçon de maître.
    No longer available
    Dim. Ø 10 cm max. 379 g
    Estimate: € 120 / 180
  • #604

    Verzilverd beeldje met beren.

    Figurine en métal argenté avec ours.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #251
    Maurice Herbeau, Lille

    Een Frans aardewerken wasbak met messingen kraan en afloop. Gesigneerd. Bijgevoegd een bijpassend zeepbakje.

    Un évier en faïence française avec robinet et drain en laiton. Signé. Joint un porte-savon assorti.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #323

    Een lot van vier catalogi van tentoonstellingen over kunst in de Nieuwe Wereld.

    Un lot de quatre catalogues d'expositions à dix portes sur l'art dans le Nouveau Monde.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #119

    Drie grote roodkoperen schotels met een gedreven en geciseleerd decor van personages. Midden-Oosten.

    Trois grands plats en cuivre rouge à décor de personnages sculptés et sculptés. Moyen-Orient.
    No longer available
    Dim. Ø 57, 67, 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #126

    Een gepolychromeerde houten wandconsole met beige marmeren blad.

    Console murale en bois polychrome avec plateau en marbre beige.
    No longer available
    Dim. H. 126 x B. 105 cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #46
    Aloys De Lignière
    Period: 1889 - 1965

    “Portret van Herman Grieten”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’Herman Grieten”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More