#83Een Pathé koffergrammofoon met acht platen.
#20Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een klavertje vier.
#662Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
#203Zes kleine bordjes van gedreven en geciseleerd zilver versierd met een bloemenmotief rond een medaillon. Gechantourneerd rand met parelfries. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt: 84% en Made in Iran.
Six petites assiettes en argent repoussé et ciselé décorées d'un motif floral autour d'un médaillon. Bord chanté avec frise de perles. Perse, milieu du XXème. Marquée en bas: 84% et Made in Iran.No longer availableDim. Ø 15,5 cm - 1160 gEstimate: € 600 / 800 -
#402“Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#531Een balustervaas en een kleine jardinière van meerkleurig Chinees porselein. Beide gemerkt onderaan.
#661Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#303Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.
8 médailles différentes, Amélioration de l'Espèce Chevaline - Amélioration des races de chevaux. Royaume de Belgique - Royaume de Belgique. Début XXème siècle. Argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150