Similar lots by type
-
#708
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met figuren in het decor. XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XXe siècle.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#486
Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#79
Een porseleinen koffieservies in Lodewijk XV-stijl met vergulde details en een gedrukt meerkleurig engelendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, een melkkannetje, vijf schoteltjes en elf kopjes.
Service à café en porcelaine de style Louis XV aux détails dorés et décor polychrome d’angelots imprimé. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, cinq soucoupes et onze tasses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#208
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#61Manifactures Richelieu
Een balustervaas van kobaltblauw porselein met vergulde details en op messingen montuur. Gemerkt.
Vase balustre en porcelaine bleue cobalt aux détails dorés et à monture en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 20 / 25 -
#438
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van rozen op een gele fond.
Bol en porcelaine de Chine polychrome décoré de roses sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#83
Twee penseelkokers van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Deux cylindres à pinceaux en porcelaine polychrome de Chine. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#274
Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd meisjesportet. XIXe eeuw.
Plaquette en porcelaine représentant un portrait de jeune fille peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#457
Een schotel met gelobde rand van Imariporselein. XIXde eeuw.
Plat à bord lobé en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#311
“Onze Lieve Vrouw van Lourdes” Een Mariabeeld van meerkleurig biscuit onder stolp. Omstreeks 1900.
“La Sainte Vierge de Lourdes”. Statuette en biscuit polychrome sous globe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 40 / 50 -
#413Nao by Lladro
“Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#38
Twee ballerina’s en een dame met parasol van meerkleurig porselein. De eerste twee gemerkt van Unterweissbach.
Deux ballerines et une dame à l’ombrelle en porcelaine polychrome. Les premières marquées Unterweissbach.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#261
Twee tabakspotten van meerkleurig porselein in de vorm van een pijprokende man en een theedrinkende vrouw. Engels werk.
Deux pots à tabac en porcelaine polychrome en forme d’un homme fumant une pipe et d’une femme buvant une tasse de thé. Travail anglais.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#237Capodimonte
Twee siervazen van meerkleurig porselein met een landschapsdecor in cartouches op de buik op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt met de gekroonde “N”.
Deux vases en porcelaine polychrome à décor de paysages dans des cartouches sur fond bleu clair. Marque sous la base avec l’N couronné.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#741
Een achthoekig bord van Imariporselein. XVIIIde eeuw.
Assiette octogonale en porcelaine d’Imari. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#619
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#620
Drie vazen van Chinees blauw en wit porselein, waarvan twee met een bloemendecor. Allen op houten sokkel.
Trois vases en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux aux décors de fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#604
Twee balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Restauraties aan één van de twee. We voegen er een gelijkaardig, groter model aan toe.
Deux vases balustres en porcelaine de Chine. Décor polychrome de personnages. Restaurations à l’un des deux. Nous ajoutons un modèle semblable plus grand.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#347
Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#522
Een kalebasvaas van Chinees porselein met een Cantondecor van personages. Omstreeks 1900.
Gourde en porcelaine de Canton à décor de personnages. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#64Teco
Een vrouwenhoofd van monochroom wit biscuit op een zwarte sokkel. Onderaan gemerkt en getekend ‘F. Delvaux’.
Tête de femme en biscuit monochrome sur socle noir. Marque sous la base et signature F. Delaux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#794Franklin Mint
“The Vase of the Golden Carp”. Een cachepot van meerkleurig porselein met een gedrukt decor van vissen. Onderaan gemerkt en op houten staander.
“The Vase of the Golden Carp”. Un cache-pot en porcelaine polychrome avec décor imprimé de poissons. Marque sous la base. Socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#243
Een dekselvaasje van polychroom Duits porselein op voet, versierd met bloemen en twee kindjes in reliëf. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine polychrome sur piédouche, décoré de petites fleurs et deux enfants en relief. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#582
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van spelende kinderen en draken.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’enfants jouants et de dragons.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#785
Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.
Lampadaire en fer forgé décoré de guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 80 -
#182
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een dienblaadje, een suikertangetje en een kannetje met een gezamenlijk gewicht van 426 g. We voegen er nog een zwaar verzilverde flessenopener met een gewicht van 258 g aan toe.
Lot d’objets en argent comprenant un plateau, une pince à sucre, une carafe ayant un poids total de ± 426 g. Nous ajoutons un tire-bouchon en métal lourdement argenté.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#616De Coene
Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.
Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#611
Een groot lot postzegels uit diverse landen en werelddelen. We voegen er nog een catalogus en een map met proefslagen uit Vaticaanstad aan toe.
Grand lot de timbres postes de différents continents. Nous ajoutons un catalogue et un classeur contenant des pièces numismatiques épreuves.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#692
“Vrouw in een berglandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gemonogrammeerd GJ.
“Femme dans les montagnes”. Aquarelle sur papier. Signée et monogrammée GJ.No longer availableDim. 23 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#821
Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460 / 500 -
#232
Een ingekaderd wandtapijt met romantische voorstellingen. Recent werk.
Tapisserie encadrée avec une scène romantique. Travail contemporain.No longer availableDim. 62 x 200 cmEstimate: € 50 / 80 -
#294
“Surrealistisch landschap”. Litho op zijdepapier. Naar een werk van Dali. Gesigneerd en genummerd 157/300. Draagt atelierstempel.
“Paysage surréaliste”. Lithographie sur soie. D’après l’oeuvre de Salvador Dali. Porte une signature, le cachet d’atelier et le numéro 157/300.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#150
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#734G. Schmoll, Paris
Een schouwpendule van albast en verguld koper, aan de zijkanten versierd met leeuwenkoppen en bovenaan een siercoupe, getooid met een putto. Het werk gemerkt en met slinger en sleutel. XIXe eeuw.
Pendule en albâtre et cuivre doré. Les côtés décorés de têtes de lion. Ornementée d’une coupe surmontée d’un putto. Le mouvement marqué et avec balancier et clé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 240 / 300 -
#593
Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#56Mir
Twee Oosters wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 40 / 50