Other lots by Fontein
-
#431Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#429Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#658
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ronde schotel, een dekseldoosje met vogeltje, twee verschillende kandelaars en een grote en een kleine schildpad.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une soucoupe ronde, d'une boîte à couvercle avec oiseau, de deux chandeliers différents et d'une grande et d'une petite tortue.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#391Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
Une chemise avec de nombreuses linogravures, aquatintes, croquis, études universitaires, etc.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#650
Diverse Vlaamse en internationale auteurs. “Bibliotheek Het Laatste Nieuws”. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. Van Conscience (1) tot Grimm (35). Nummer 10 “The Shining” dubbel.
Divers auteurs flamands et internationaux. Bibliothèque Het Laatste Nieuws. Ed. Het Laatste Nieuws/Paperview. De Conscience (1) à Grimm (35). Numéro 10 The Shining double.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#305
Een 18 K wit en geel en gouden ring bezet met rode steen.
Une bague blanche et jaune et or 18 carats sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 150 / 200 -
#161Deutschland
Een collectie postzegels bestaande uit: 5 DAVO-albums. Duitsland en Berlijn, 1946 - 1975, 1970-1979, BRD en Berlijn 1947-1983, Sovjetzone en DDR 1945-1977, DDR 1978-1990 (de laatste niet erg volledig, de eerste zeer onvolledig).
Une collection de timbres composée de : 5 albums DAVO. Allemagne et Berlin, 1946 - 1975, 1970-1979, BRD et Berlin 1947-1983, zone soviétique et DDR 1945-1977, DDR 1978- 1990 (ce dernier pas très complet, le premier très incomplet).No longer availableEstimate: € 300 / 360 -
#258
Een messingen microscoop in houten kastje. Bijgevoegd een messingen kompas, eveneens in houten kistje.
Un microscope en laiton dans un coffret en bois. Inclus une boussole en laiton, également dans une boîte en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#156
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#610Goebel, Germany
“Kozy Kitchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 109-D. Onderaan gemerkt. 1999.
Kozy Kitchen. Une figurine de biscuit multicolore. N° 109-D. Marqué en bas. 1999.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“De Verwondering”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
La Merveille. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#48
Een oude hockeystick, gebruikt door de Brits- Indische Olympische kampioenenploeg van de zomerspelen te Amsterdam in 1928.
Un vieux bâton de hockey, utilisé par l'équipe championne olympique anglo-indienne des jeux d'été à Amsterdam en 1928.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 30 / 50 -
#426
Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 140 x 70 & 138 x 79 cmEstimate: € 60 / 80 -
#179
“Lamentatie voor Christus”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, mogelijk XVIIe eeuw.
Lamentation pour le Christ. Huile sur panneau. Ecole flamande, peut-être du XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 300