“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
Pat Andrea
Period: 1942 - ....

Dim. 54 x 73 cm
SKU: 2701260342.
Categories: Grafiek, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #342
Estimate: € 60 / 80
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #49
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat Julien Célos.

    "Cityscapes". Triptych with three color etchings. Signed outside the plate Julien Célos.
    Place a bid ›
    Dim. 34/37 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Place a bid ›
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.

    A mirror with a brass frame in Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 105 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #259
    Felicien Rops

    ‘Oude vrouw aan de kachel’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat, Félicien Rops.

    ‘Old Woman by the Stove’, a monochrome etching. Signed within the plate, Félicien Rops.
    Place a bid ›
    Dim. 19/16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #62
    Herman Verbaere
    Period: 1906 - 1993

    “Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.

    "View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950.
    Place a bid ›
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.

    A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated.
    Place a bid ›
    Dim. 84 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #134
    Louis Royon
    Period: 1882 - 1968

    “Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.

    "Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #374
    Philippe Henri Noyer
    Period: 1917-1985

    ‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.

    Place a bid ›
    Dim. 72/105
    Estimate: € 80 / 120
  • #582
    Giorgio De Chirico
    Period: 1888 - 1978

    “Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.

    "Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44
    Juul De Bruyne

    “Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #312

    Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.

    A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses.
    Place a bid ›
    Dim. 92 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #302
    Bernard Charoy
    Period: 1931 - 2024

    “Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.

    Place a bid ›
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314

    Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.

    A mirror with a brass frame in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 101 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    F. Leys

    “Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309
    Jef Eliaers

    “Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.

    "Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #367

    Een grote Chinese cilindervaas met blauw op wit decor van een paleis aan het water.

    A large Chinese cylindrical vase with blue on white decoration of a palace by the water.
    Place a bid ›
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #6

    Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.

    A wooden console table with one drawer in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 74.5 x 70 x 36.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Place a bid ›
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #583

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 1,66 ct. FVVS.

    An 18 kt white gold tennis bracelet set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 1.66 ct. FVVS.
    Place a bid ›
    Dim. 7,4 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #573

    Een oud mastlicht, rood koper, glas en messing, met wandhouder.

    An old mast light, red copper, glass, and brass, with wall bracket.
    Place a bid ›
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,60 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds, total weight 0.60 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #278
    Raymond Chevalier

    Een Boch vaas met Nagako bloemendecor. Gemerkt D.2938.

    A Boch vase with Nagako floral decoration. Marked D.2938.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.

    A Chinese daybed without railing. 19th century.
    Place a bid ›
    Dim. 46 x 153 x 94 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #383
    Bamoun

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.

    An ancestral figure made of carved wood in a rope basket.
    Place a bid ›
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.
    Place a bid ›
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #240

    Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 3,13 ct. FVVS.

    An 18 kt white gold tennis bracelet set with round brilliant-cut diamonds totaling 3.13 ct. FVVS.
    Place a bid ›
    Dim. 8,57 g
    Estimate: € 2600 / 2800

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.