#696Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
#406Een putto en een musicerende engel van gebeeldhouwd hout. De eerste met gerestaureerde arm.
Un putto et un ange musical en bois sculpté. Le premier avec un bras restauré.No longer availableDim. h: 50 & 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#56Een eikenhouten houtbakje. XIXe eeuw.
Un bac à bois en chêne.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#316Een bonheur-du-jour in Chippendalestijl met drie laden aan weerskanten.
Un bonheur-du-jour, style Chippendale, à trois tiroirs de chaque côté.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#259Walter Halderman (?)“Winters dorpszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#297Een oude speculoosplank.
#99Moeyersons“Expressionistisch oogsttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Scène expressionniste de la récolte”; Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#607Muller frères, LunnevilleEen smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400 / 420 -
#112“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50 / 80