Other lots by Gorus
Other lots in this auction
-
#232René HansoulPeriod: 1910 - 1979
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 70 cmEstimate: € 100/120 -
#248
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
Un vaisselier en chêne à deux portes en bas.No longer availableDim. 200 x 160 x 45 cmEstimate: € 50/60 -
#287Buco, Swiss
Een merkwaardig houten wandklokje. Met gewichten.
Une pendule murale remarquable en bois. Avec poids.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 25/35 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50/80 -
#269Demcey
“Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#166
Een zg. Norfolk Chest met drie grote laden en een deurtje tussen vier kleine laden. Norfolk, omstreeks 1720.
Une commode dite ‘Norfolk Chest’ à trois tiroirs et une porte entre quatre petits tiroirs. Norfolk, +- 1920.No longer availableDim. 104 x 85 x 49 cmEstimate: € 120/180 -
#142Peter Bolfs
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#69Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#103H. Kelck
”Vrouw met een kruik aan een bron”. Bronzen beeldje met marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Femme et une cruche auprès de la source”. Une statue en bronze, socle en marbre.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 100/140 -
#237
Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (6 stuks tussen januari 1943 en december 1946). Nummers 12, 14 (bevrijdingsnummer, speciaal kerstnummer), 15, 16 (speciaal kerstnummer, uitgeknipte bonnen), 17 (uitgeknipte bonnen), 19. Sletig, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (6 pièces entre janvier 1943 et décembre 1946). 12, 14 (numéro de la libération, numéro spécial Noël) 15, 16 (numéro spécial Noël, bons découpés) 17 (bons découpé) 19. Usures, traces de papier collant et petits dégâts.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#19Jules Van Ael
“Hoevezicht.” en “Weidezicht”. Twee etsen, gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een litho ‘Zoete Vaart’ aan toe.
“Paysage Fermier” & “Paysage de prairie”. Deux eaux-fortes, signées hors planche. Nous ajoutons une lithographie: “ Zoete Vaart”.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#419Sebregts
“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30/40