‘Zomers landschap’, olieverfstudie op karton. Onleesbaar getekend.
Period: 1905

'Summer landscape', oil paint study on cardboard. Indecipherably signed.
Dim. 23/30 cm
SKU: 2701260299.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #299
Estimate: € 30 / 50
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    'Red mythical creature', a brutalist impasto oil painting on panel. Signed L. Meersman.
    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #454
    Isidoor Boerewaard
    Period: 1893 - 1972

    ‘Storm op zee’, olieverf op doek. Getekend Door Boerewaard.

    'Storm at Sea', oil on canvas. Signed by Boerewaard.
    Place a bid ›
    Dim. 90/130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    'Landscape with cows and sheep', oil on canvas. With multiple tears in the canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #242
    Hubert Henrard
    Period: 1882

    ‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.

    'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 32,5/40 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #255

    ‘Winters landschap’, olieverf op doek. Een 19e eeuws genrewerkje, niet getekend.

    'Winter landscape', oil on canvas. A 19th-century genre piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 21/29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #594

    ‘Twee paters’, olieverfstudie op paneel. Een impressionistisch werkje, niet getekend.

    'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 11,5/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #225

    Christus Pantocrator. Een 19e eeuws Russische icoon met koperen riza in een vitrinekistje.

    Christ Pantocrator. A 19th-century Russian icon with a copper riza in a display case.
    Place a bid ›
    Dim. 27/22 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #158
    Leopold Muller

    “La Sambre - Terril du Gouffre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    "The Sambre - Mine dump of the Gouffre". Oil on canvas. Signed and dated 1925.
    Place a bid ›
    Dim. 52 x 46 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Jacobus Johannes Doeser
    Period: 1884-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend Doeser

    'Flower vase', oil on canvas. Signed Doeser.
    Place a bid ›
    Dim. 60/100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #290

    ‘Winters landschap’ en ‘Marines’. Een lot van drie olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.

    "Winter landscape" and "seascapes". A lot of three oil paintings on panel. From the 19th century. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 12/20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #464
    Julien Bal
    Period: 1922 - ....

    Een lot van 4 beschilderde wandtapijten met verschillende dieren gedecoreerd, gesigneerd Julien Bal.

    A lot of 4 painted tapestries decorated with various animals, signed by Julien Bal.
    Place a bid ›
    Dim. 88 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    'Abstract composition', mixed media of relief printing, acrylic, and pencil on paper. Signed Lakmaaker 1990, number 16 out of an edition of 25 copies.
    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #403
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    Place a bid ›
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #508
    Raoul Pharasyn
    Period: 1908 - 1991

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.

    'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'.
    Place a bid ›
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    Manu De Mey

    ‘Girl with ginger hair’, olieverf en houtskool op doek. Getekend Manu ‘21. Met titel en datering op de rug.

    'Girl with ginger hair', oil paint and charcoal on canvas. Signed Manu '21. With title and date on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #514
    Gustaaf Wappers

    ‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.

    ‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers.
    Place a bid ›
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #86

    Een gefineerde houten commode met 3 laden.

    A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers.
    Place a bid ›
    Dim. 88 x 125 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #272
    Silvester Corp, Chicago

    Grote mondgeblazen vaas van roze glas. Met een opgelegde rand en een iriserende kraag. Onderaan gemerkt.

    Large mouth-blown vase of pink glass. Featuring an applied rim and an iridescent collar. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #288

    Een Boheems kristallen borrel set bestaande uit een karaf en 2 glazen, oker in de massa gekleurd.

    A Bohemian crystal liqueur set consisting of a decanter and 2 glasses, colored in ochre.
    Place a bid ›
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #140

    “De Meesterwerken van Rubens”. Ed. Franklin Mint. Ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977. Sterling zilver, 925/1000 Proof, elke penning weegt 31.1 g. 18 stuks telkens in een presentatiekaartje.

    "The Masterpieces of Rubens". Ed. Franklin Mint. On the occasion of the Rubens Year 1977. Sterling silver, 925/1000 Proof, each medal weighs 31.1 g. 18 pieces each in a presentation card.
    Place a bid ›
    Dim. 588.70 g
    Estimate: € 800 / 1200
  • #257
    Val Saint Lambert

    Een set van 6 gekeurde kristallen wijnglazen, niet gemerkt.

    A set of 6 stamped crystal wine glasses, unmarked.
    Place a bid ›
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Een 18 kt geelgouden trouwring.

    An 18 kt yellow gold wedding ring.
    Place a bid ›
    Dim. 3,27 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #511

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Place a bid ›
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Joseph François Belin

    Place a bid ›
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 320 / 540
  • #147
    Inselberg

    Een paar vintage ski’s gemerkt Inselberg, gedateerd ‘59. Met bijgevoegde bamboe stokken.

    A pair of vintage skis marked Inselberg, dated '59. With accompanying bamboo poles.
    Place a bid ›
    Dim. h 192 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #507

    Een grote keramische tafellamp in de stijl van Mangani Firenze, gevormd als een amoniet. Met herstellingswerk aan de fittingen.

    A large ceramic table lamp in the style of Mangani Firenze, shaped like an ammonite. With repairs to the fittings.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Franz Courtens

    “Winters dorpzicht”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Winter village view." A drawing on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 29 x 38,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #546

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 115/210 cm
    Estimate: € 50 / 70

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.