Similar lots by type
-
#242Jean LaudyPeriod: 1877 - 1956Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd.
Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#512Salvatore Fiume“Odalisk” & “La rosa”. Twee aquatinten. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Odalisque” & “la rosa”. Deux aquatintes. Toutes deux signées hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 58,5 & 39 x 59,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#490“De Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 80/100 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang”. Eau-forte. Signée et numérotée 80/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 45 / 55 -
#574CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#12Een lot van zeven etsen. Ingelijst.
Un lot de six eaux-fortes. Encadrées.No longer availableEstimate: € 35 / 60 -
#279“De voetzalving van Jezus”. Een XIXe eeuwse gravure. London.
“Onction de Jésus”. Une gravure du XIXième siècle. Londres.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#369“Dame in het koren” & “Arbeidersgezinnen”. Resp. Gustaaf De Bruyn en Eugène Laeremans. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Femme dans le champ” & “Familles d’ouvriers”. Resp. Gustaaf De Bruyn et Eugène Laeremans. Tout deux signés hors planche.No longer availableDim. 24 x 16 &20 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#444Shibata Zeshin ?Period: 1807 - 1891Een oude Surimono. Met stempel.
Un vieux Surimono. Au cachet.No longer availableDim. 55 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#532CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée et datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#14Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#472“Slang, kat en mens”. Een zeefdruk naar een werk van Corneille.
“Serpent, chat et homme”. Une sérigraphie d’après Corneille.No longer availableDim. 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#344Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
Deux images architecturales. Epoque Empire.No longer availableDim. 30,5 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#274“Vision d’autrefois”. Een kleurenets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat.
“Visions d’autrefois”. Une eau forte. Signature illisible hors planche.No longer availableDim. 45 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 64/150.
“Grean head”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 64/150.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#699Hiroshige“53 stations of the Tokaido road”. Prent No. 48, Seki. Een Japanse houtsnede. Eind jaren ‘30 van de XIXe eeuw. Gesigneerd.
“53 stations of the Tokaido road”. Image No. 48, Seki. Gravure sur bois japonaise. Fin des années ‘30. Signée.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582Antoni ClavéPeriod: 1913 - 2005“Hommage aan Dürer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/40.
“Hommage à Dürer”. Une lithographie. Signée et numérotée 10/40.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 260 / 280 -
#552CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#539Armand Apol“Lentelandschap”. Een lithografie naar een werk van Piron. Gesigneerd en genummerd 23/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Piron. Signée et numérotée 23/250 hors planche.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#4“De kruisiging van Christus”. Een XVe eeuws incunabel.
“La Crucifixion du Christ”. Un incunable du XVième siècle.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#684Armand Apol“Lentelandschap. Een lithografie naar een werk van Coppens. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Coppens. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100 / 140 -
#689Armand Apol“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Piron gedateerd 1940. Gesigneerd en genummerd 197/250 buiten de plaat.
“Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Piron datée 1940. Signée et numérotée 197/250 hors de la planche.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272“La petite famille”. Een oude kleurengravure.
“La petite famille”. Une ancienne gravure colorée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 25 / 40 -
#542CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#384Een paar boekensteunen van arduin, versierd met bronzen kraanvogels. Eén steun gerestaureerd. Omstreeks 1900.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décorée de grues en bronze. Une grue a été restaurée. +- 1900.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#101“Dame met windhonden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gesigneerd ‘Esther’. Italiaans werk.
“Dame et lévriers”. Groupe de porcelaine polychrome. Signé ‘Esther’. Travail italien.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#122Marthe BaudezPeriod: 1907-2009“Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine letsels. Leerlinge van Frans Courtens.
“Paysage Flamand”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts. Elève de Frans Courtens.No longer availableDim. 114 x 134 cmEstimate: € 120 / 200 -
#746Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 108 & 86 x 82 cmEstimate: € 40 / 50 -
#427Zes grote ronde schotels van verzilverd metaal met een gegraveerd decor. We voegen er een kleiner exemplaar zonder decor aan toe.
Six grands plats ronds en métal argenté et décor gravé. Nous ajoutons un petit plat semblable mais sans décor gravé.No longer availableDim. Ø: 31 & 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#280Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio met huls, nieuwstaat.
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio avec étui de protection, état neuf.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#222Een driedelig klokstel van koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Une garniture de cheminée en cuivre, style Louis XV comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#659Alfons Vermeir“Sneeuw bij avond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#97Een wassen Madonna en kind onder stolp.
“Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#55Christian Dior QwartzEen roestvrij stalen herenhorloge in oorspronkelijke doos en met certificaat.
Montre homme en acier inoxydble. Dans la boîte d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#510Een schotel van gecraqueleerd celadonporselein.
Plat en porcelaine craquelée de couleur céladon.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40 / 50

