Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Van Kerkhove

“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

“Vue estivale sur la rue”. Une gravure. Signée hors planche.
Dim. 19 x 35,5 cm
SKU: 0602180409.
Category: Grafiek.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #9
    Henri Schaefels

    “Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #752
    Felix Labisse

    “Naakt”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Nu.” Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #302

    “Le baiser à la dérobée” & “Les serments du berger”. Twee lithografieën.

    “Le baiser à la dérobée” et “Les serments du berger”. Deux lithographies.
    No longer available
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #369

    “Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Een herdruk van een ets naar een werk van Rubens. Uitgereikt door toenmalig Antwerps burgemeester Schroyens in het Rubensjaar 1977.

    “Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Une réédition d’une eau-forte de Rubens. Emise par Mme Schroyens, maire d’Anvers lors de l’année Rubens 1977.
    No longer available
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #962
    Paul Van Hoeydonck
    Period: Antwerpen 1925

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/80 buiten de plaat.

    ”Composition.” Une lithographie. Signée et numérotée 5/80 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 71 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #707

    “Zonneland”. Een lot schooltijdschriften. Complete reeks oktober 1656 - december 1962.

    ”Zonneland.” Un lot de magazines écoliers. Série complète octobre 1956- décembre 1962.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #742

    “Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.

    ”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #462
    Nick Andrews

    “Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.

    “Death warmed up”. Eau forte en couleurs. Signée, numérotée 121/260 et datée 2013.
    No longer available
    Dim. 17 x 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #889
    Edgard Bytebier
    Period: 1875 - 1940

    “Kerk te Itterbeek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1920 buiten de plaat

    ”Eglise à Itterbeek.” Une lithographie. Signée et datée 1920 hors planche.
    No longer available
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #319
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.

    “Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 53,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #152
    Hans Kitslaar
    Period: °1944

    “Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #332

    “La promenade du matin”, “La promenade du soir”, “Rose et Colas” & “Mythologische scène”. Vier oude lithografieën.

    “La promenade du matin”, “La promenade du soir”. “Rose et Colas” et “Scène mythologique”. Quatre lithographies anciennes
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Goezu

    ‘Mirador de chasse’. Een ets. Genummerd 2/35 en gesigneerd buiten de plaat.

    “Mirador de chasse”. Eau-forte. Numérotée 2/35 et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. H: 43,5 cm; B: 57 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #22

    Een paar oude ingekleurde Franse prenten.

    Paire d’estampes anciennes en couleur. Travail français.
    No longer available
    Dim. 14 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #10
    Omega Genève

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #322

    “La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” & “La noce au chäteau”. Drie lithografieën.

    “La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” et “La noce au château”. Trois lithographies.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #34

    “Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Een oude landkaart van Zuid-Oost Azië. Met de hand ingekleurd.

    “Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Ancienne carte de l’Asie Sud-Est. Colorée à la main.
    No longer available
    Dim. 34 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #362
    Alfred Van Neste

    “Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.

    “Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #964
    Johannes Luyken
    Period: 1649 - 1712

    “Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.

    “Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau-forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1039
    Floris Jespers

    “Harlekijn”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.

    ”Arlequin.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 20,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #469
    Willem Vermandere

    “De verzoener”. Een linosnede. Artiestenproef, gesigneerd.

    “Le réconciliateur”. Linogravure. Epreuve d’artiste signée.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #739
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “De rede van Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 29/350 buiten de plaat.

    ”La rade d’Anvers.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 37 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #389

    Een groot lot prenten, waarbij een bundel uit de reeks ‘Cries of London’ met vier ingekaderde exemplaren, enkele losse oude modeprenten, drie ingekaderde reproducties van Franse prenten en een kalender.

    Lot d’estampes dont une suite de la série “Cries of London” dont quatre exemplaires encadrées, quelques planches de mode dépareillées, trois reproductions encadrées d’estampes françaises et un calendrier.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #272
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Eglise de béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 68 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 40

Other lots in this auction

  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,85 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #36

    Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder een lade.

    Une table de nuit en pin avec une porte sous un tiroir.
    No longer available
    Dim. 86 x 37 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #436

    Een Chinees sokkeltje van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.

    Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #412

    Een archiefmeubeltje met vier laden.

    Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #426

    Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.

    Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #346

    Een tapisserieraam ofte “métier” van gedraaid hout en met een opbergvak voor en met garens. Eerste helft XXe eeuw.

    Métier à tisser en bois tourné et avec cage pour les fils. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #314
    Ignace Kennis
    Period: 1888-1973

    “Oude man met wandelstok”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.

    “Vieillard à la canne”. Fusain sur papier. Signé et daté 1968.
    No longer available
    Dim. 72 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #630

    Een ééndeurskastje en een spiegel met bloemenmotief, beide zwart gelakt en beschilderd. Napoléon III-stijl.

    Petit meuble à une porte et au miroir décoré de fleurs et laqués noir. Style Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #861

    Twee borden van Chinees porselein, telkens met een decor van vogels op bloeiende struiken, waarbij één naar het famille noire. Beide onderaan gemerkt.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des arbustes en floraison, dont une d’après la famille noire.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #644
    Trousselot

    “Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.

    ”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #287
    Boch

    ‘Haven met vissersboten”. Muurplaquette in blauw/wit porselein.

    “Port aux bateaux de pêche”. Plaquette murale en porcelaine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. L: 32 cm H: 26cm
    Estimate: € 40 / 45
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More