Other lots by Brouwers
Similar lots by type
-
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300 / 500 -
#642Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#289P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#444“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
"Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000 / 8000 -
#12E. Braconnier“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘San Remo 1883’. Herdoekt.
"Moutons dans l'étable". Huile sur toile. Signé et daté 'San Remo 1883'. Retoilée.No longer availableDim. 45x35cmEstimate: € 180 / 240 -
#469Jean - Pol SoudanPeriod: °1953“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 101 cmEstimate: € 75 / 100 -
#184Marcel CockxPeriod: °1930“Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 400 / 800 -
#432“Abstracte compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘59.
"Composition abstraite." Huile sur toile. Signée illisiblement. Datée '59.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#244Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#284B. Bosschaert“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100 / 120 -
#529“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#484Eugène DemanePeriod: °1940“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#182Joz. De Swerts“Een zelfportret”. Olieverf op doek.
"Un autoportrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 45 / 70 -
#189Jules De Cort“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#449Dagmar Lampe“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#192A. De Smet“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#542B. Thiteux“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539Cor Vrins“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#434Ronald Brooks KitajPeriod: 1932 - 2007“Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.
"Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 350 / 550 -
#456Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 283 x 165 cmEstimate: € 80 / 100 -
#478Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#256Een wandconsole in Lodewijk XVI inspiratie, versierd met gesculpteerde bloemenguirlandes. Met beige marmeren blad. Beschadiging aan het blad.
Console murale d'inspiration Louis XVI, décorée de guirlandes florales sculptées. Avec dessus en marbre beige. Dégât à la tablette.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 100 / 150 -
#700Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.
Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autresNo longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#358Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker.
Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#476Een handgeknoopt Kaukazisch wollen kleed.
Un tapis en laine du Caucase noué à la main.No longer availableDim. 356 x186cmEstimate: € 80 / 120 -
#364Een fijn uitgestoken hardhouten dienbblad met fijn geborduurde kimonobanden van zijde onder glas.
Un plateau en bois dur finement sculpté avec des bretelles de kimono en soie finement brodées sous verre.No longer availableDim. 58 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#73Een aardewerken schotel met blauw op wit decor van een bloemenmand in het plat. XVIIIe eeuw. Bijgevoegd een aardewerken vaas met blauw op wit Chinees decor. gat in de bodem en randschade.
Plat en faïence à décor bleu sur blanc d'un panier fleuri au centre. XVIIIème siècle. Inclus un vase en faïence à décor chinois bleu sur blanc. trou dans le fond et bord endommagé.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#558Guerin, BouffioulxEen grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en grès à glaçure multicolore et décor égyptien antique. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 140 / 180 -
#339Een oude reiskoffer, bekleed met leder op houten skelet.
Une vieille valise, recouverte de cuir sur un squelette en bois.No longer availableDim. 78 x 46 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een onyxen asbak met twee gepolychromeerd bronzen bulldogs.
Un cendrier en onyx avec deux bouledogues en bronze polychrome.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 160 / 200

