Similar lots by type
-
#19
“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#174Period: 1808 - 1879
“Karikaturen”. Een studietekening, potlood op papier. Gemonogrammeerd “H. D. en met oude toeschrijving aan Honoré Daumier (1808 - 1879)
”Caricatures”. Une étude, crayon sur papier. Monogrammé ‘H.D.’ et attribué à Honoré Daumier (1808 - 1879).No longer availableDim. 8,5 x 13,5 cmEstimate: € 300/400 -
#739
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#319J. De Busschere
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 35/45 -
#104Apol
‘Landschap met hoeves’. Aquarel, gesigneerd.
”Paysage avec des fermes”. Aquarelle, signée.No longer availableDim. H/ 46 l: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#44
“Pastorale scène”. Een ronde tekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Scène pastorale.” Un dessin de forme ronde sur papier. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 80/100 -
#102Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891
“Het bosbeekje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
”Le ruisseau dans le bois”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 96 x 63 cmEstimate: € 120/140 -
#612
“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#64Christ Michiels
“Terugkeer van het veld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
”Retour du champ”. Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 55/65 -
#79Frans SmeersPeriod: 1883 - 1960
“La bohémienne”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”La bohémienne.” Encre sur papier. Signé et daté 1927.No longer availableDim. 34,5 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#282L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#472Steven
“Emelgem”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Emelgem”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#664
Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.
Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 175 x 47 cmEstimate: € 100/160 -
#334
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/100 -
#82Etienne le Compte
“Bloemenvaas”. Houtskool op papier. Gesigneerd, geauthentificeerd en gedateerd ‘75 op de verso.
”Vase pour fleurs”. Fusain sur papier. Signé, authentifié et daté ‘75 au verso.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 55/65 -
#329J. De Busschere
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#89Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“O.L.V. van Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd. We voegen er een boek over de kunstenaar aan toe.
”O.L.V. van Antwerpen.” Aquarelle sur papier. Signée. Nous ajoutons un livre portant sur l’artiste.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#294Jean Govaerts
“Masseller”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Masseller”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#712Dick van ‘t Wout
Een studie met winterse taferelen. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
Une étude de scènes hivernales. Crayon sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 35/55 -
#682G. Compernol
“Vuurtoren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Le phare”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#20
Twee dezelfde 18 karaats wit en geel gouden art deco ringen bezet met telkens één diamant van ± 0,05 ct.
Deux bagues identiques en or blanc et jaune 18 ct serties chacune d’un diamant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 4,49 gEstimate: € 120/200 -
#729Mills
Een paar handgekleurde gravures met plantenafbeeldingen. Engeland, XIXde eeuw
Deux gravures représentant des plantes, mise en couleur faite à la main.No longer availableDim. 18 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#549
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 174 x 227 cmEstimate: € 80/120 -
#299
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#403Limoges
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#511
Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#420
Vier verschillende spelden en een paar oorbellen van 18 karaats geel goud bezet met parels en fantasiestenen. (zwarte speld bovenkant alleen goud).
Quatre pinces différentes et une paire de boucles d’oreilles en or jaune sertie de perles et de pierres de fantaisie. La pince noire uniquement avec or.No longer availableDim. 6,24 gEstimate: € 100/150 -
#46
Een mahoniehouten meubeltje in vier niveaus met gedraaide stijltjes en met een lade bovenaan.
Un petit meuble en acajou en quatre niveaux , avec pieds tournés et un tiroir.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100/140 -
#302Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Begijnhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Porte du béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#643
Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.
Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#43
Twee glaspasta vaasjes gemerkt Gallé en Tip Gallé, gemaakt in licentie.
Deux vases en pâte de verre, marques Gallé et Tip Gallé. Oeuvres en licence.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#63
Een paar soldaten van brons. Geweer ontbreekt.
Des soldats en bronze. Un fusil est manquant.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100