Similar lots by type
-
#684Joan Delamare AtanasiuPeriod: 1955-2015Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.
Six églomisés divers des années 90.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#704Hilde Hendrickx“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.No longer availableDim. 50 x 60 & 60 x 50 cmEstimate: € 40° / 50 -
#722Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#662Slivicca (?)“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Chimpanzé jouant aux cartes”. Caricature de guerre en aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#617“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#254C. Ceurremans“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#752Hilde Hendrickx“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#624“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#608“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#639“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#552“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#593“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220 / 260 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600 / 800 -
#554Koch“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#642“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#659“Hoeve te Broechem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Broechem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#611“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Hilde Hendrickx“De naaikamer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“La chambre d’ouvrage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘86.No longer availableDim. 65 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603Piet VolckaertPeriod: 1902-1973“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Les moissonneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 260 -
#435J. De Pré“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 149 cm
Other lots in this auction
-
#701“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#7Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.
Un grand et un plus petit globe au socle en bois.No longer availableDim. h: 50 & 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#321Een kandelaar in renaissancestijl met acht lichtpunten in twee niveaus.
Un chandelier de style Renaissance à huit bras en deux niveaux.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 180 / 240 -
#720Een rond bijzettafeltje van eikenhout met getorste poten.
Une petite table d’appoint ronde en chêne.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#482Jos HendrickxDrie ingekaderde studietekeningen op papier. Met atelierstempel.
Trois études sur papier. Avec cachet d’atelier et encadrées.No longer availableDim. 18 x 17 & 18 x 25 cmEstimate: € 90 / 120 -
#311Twee oude parasols van wit en zwart kant een paar zwarte veren en een zijden stola met borduurwerk.
Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#138Kleine koperen pendule in Lodewijk XV-stijl. Blauwe Romeinse cijfers op wit geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en op een sokkel, bekleed met rood fluweel.
Petite pendule en cuivre de style Louis XV. Chiffres romains sur cadran émaillé blanc. Avec balancier et sur socle recouvert de velours rouge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#382Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#758Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis III-stijl. We voegen er een voetbankje, bekleed met tapisserie aan toe.
Deux fauteuils sculptés en chêne de style Louis III. Nous ajoutons un repose pieds avec revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 220 / 340 -
#799Een art deco vaas van purper Booms glas.
Un vase art deco en verre de Boom.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#364Romain Malfliet“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299Ward HensPeriod: 1897 - 1963“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Vue sur Lierre”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.No longer availableDim. 74 x 84 cmEstimate: € 100 / 120

