Similar lots by type
-
#612A. Stepanov
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.
“Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#652Cardy
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 35/50 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#239Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#234Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
Een lot van vier kleine losse schilderijtjes.
Un lot de quatre petites peintures.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/220 -
#219Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#232
“Landschap met bomen en bloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage d’arbres et de fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#189Edgard Breyne
“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#172
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.
“Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 100/200 -
#319Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#659Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#592Daniel GiermonprezPeriod: °1933
“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Op de achterkant gesigneerd en gedateerd 25/9/57.
“Nature morte, poissons”. Huile sur toile. Signée à l’arrière et datée 25/9/57.No longer availableDim. 97 x 145 cmEstimate: € 250/350 -
#224G.C. Hansen
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 116 cmEstimate: € 200/240 -
#729
“Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.
“Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#589Egide P. Rosseels
“Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#202Julien Van de Veegaete
“Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#314Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#797César De CockPeriod: 1823-1904
“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 1500/2500 -
#204Albert DillensPeriod: °1844
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 117 x 82 cmEstimate: € 20à/300 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#312Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#649Roger Vlaminck
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Vue sur le village”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#572Antoon Heyboer
“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#564Hilde Hendrickx
“De danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 55 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#174
“Nonnen”. Inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kolwitz’. Met gedicht op de verso.
“Nonnes”. Encre sur papier. Porte une signature: “Kolwitz”. Poème au verso.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 150/250 -
#171
Een kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit twee kalebasvazen en een dekselvaas, getooid met een zittende leeuw met bal.
Une garniture de cabinet en faïence de Delft blanche et bleue, comprenant deux vases gourdes et un vase à couvercle, le tout décoré de lions jouant avec une balle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#568
Een rechthoekige vaas van Chinees porselein.
Un vase rectangulaire en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#316Heriz
Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 232 x177 cmEstimate: € 80/120 -
#195
Een 18 karaats wit gouden herenring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bague homme en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 12,47 gEstimate: € 900/1100 -
#209
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#105
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 1700/1900 -
#756
Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#160Rado Swiss
Een tweekleurige herenhorloge van titanium.
Montre bicolore à bracelet homme en titane.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#61Champ de Coeur Marksman Equity
Vijf verschillende tafelklokjes en één Schmid alarmklokje.
Cinq pendules de table et une pendule alarme Schmid.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#778
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 900/1000