Other lots by Saveniers
Similar lots by type
-
#82Drie zichten op Bougainville. Aquarel op papier. Eén gemonogrammeerd M. P.
Trois vues de Bougainville. Aquarelle sur papier. Une monogrammée M.P.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 33 & 21 x 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#85Drie architecturale tekeningen, aquarel en inkt op papier:- “Palais Sciarra di Carbognano”. Rene Rucqudi, 15/2/33.- “Palais Royal de style Louis XVI”- “Cloître de San Maria Della Pace”. René Marlano, 1934.
Trois dessins architecturaux en aquarelle sur papier:- “Palais Sciarra di Carbognano”. Rene Rucqudi, 15/2/33.- “Palais Royal de style Louis XVI”.- “Cloître de San Maria Della Pace”. René Marlano, 1934.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#53Mariette De Meulder“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89“Vissersboot op een meer” Twee aquarellen, resp. gemonogrameerd ‘M H’ en
“J W N E”. Het laatste beschadigd.
“Bateau de pêche sur un lac”. Deux aquarelles, l’une monogrammée M.H., l’autre JWNE. Cette dernière abîmée.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 17 & 31 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#3“Man met baard en hoed”. Olieverf op papier. Gemonogrameerd ‘C.N.H.’ en gedateerd 1897.
“Homme barbu au chapeau”. Huile sur papier. Monogrammé CNH et daté 1897.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#64“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableOnline onlyDim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#123“Koppel bij boomstronken”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.
“Couple près de souches d’arbres”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et doré sur piétement. Sans marques. Fin XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#31Een aardewerken theepot met polychroom decor van appelen en druiven, toegevoegd deksel, gemerkt Stangl Pottery, Trenton New Jersey. En een aardewerken waterkan met polychroom en verguld decor van guirlandes, omstreeks 1900.
Une théière en faïence à décor polychrome de pommes et de raisins, couvercle rapporté, marque sous la base “Stangl Pottery, Trenton New Jersey”. Et une verseuse en faïence à décor polychrome et doré de guirlandes, vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#86Twee oude foto’s van schepen, waarbij de eerste op de lijn Hong Kong - Antwerpen uit 1899 en de tweede van de ‘Great Eastern Railway Antwerpen - Harwich’ uit 1920.
Deux anciennes photos de bateaux dont un de la ligne Hong Kong-Anvers de 1899 et l’autre du “Great Eastern Railway Antwerp-Harwich” de 1920.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#151Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.
Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#4Een houten wandklokje met handgeschilderd decor en twee porseleinen zuiltjes naast de wijzerplaat. Te reviseren.
Pendule murale en bois à décor peint à la main et à deux colonnettes en porcelaine flanquant le cadran. A reviser.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#24Een messingen beddenpan. Scharnierpin manco.
Réchaud en laiton. Charnière manque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#175Een paar aardewerken vaasjes.
Paire de vases en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 40 -
#141“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 250 -
#112Een kleine vide-poche van grijs marmer, versierd met een voorstelling van een jongetje op een gans van bruingepatineerd brons. Enkele schilfers.
Petit vide-poche en marbre gris surmonté d’un petit garçon assis sur une oie en bronze à patine brune. Quelques éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#95Een lot van drie oude gravures, bestaande uit “Les payeurs de rentes”, een voorstelling van een schilderij uit het koor van de Notre Dame te Parijs en een gravure van Stephanus Baudet.
Lot de trois gravures anciennes comprenant “Les payeurs de rentes”, une représentation d’un tableau du choir de la Notre Dame de Paris et une gravure par Stephanus Baudet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#77Drie Egyptische schilderingen op papyrus.
Trois peintures égyptiennes sur papyrus.No longer availableOnline onlyEstimate: € 12 / 20 -
#173Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30

