#441Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.No longer availableDim. H: 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#259Jules De CortPeriod: 1918-1999Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.
A lot of 3 paintings, oil on panel in gilded frames. Includes a flower still life, an interior scene, and a harbor view, all signed by Juul De Cort.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#102Grison“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Grison.
"Harbor view." A painting, oil on canvas, signed Grison.No longer availableDim. 92 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#43Een porseleinen tabakspot met messingen monturen en decoratie van een zwaan bovenaan in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
A porcelain tobacco jar with brass mounts and decoration of a swan in baroque style on the top. Marked on the bottom.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#11Een olie- en azijnstel, ca. 1800, Frankrijk, mangaankleurige beschildering met de voorstelling van landschappen. Schilferschade aan één dekseltje.
An oil and vinegar set, ca. 1800, France, manganese-colored painting depicting landscapes. Flake damage to one lid.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Romain SteppePeriod: 1859-1927“Soir d’Août”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Evening in August". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73,5 x 94 cmEstimate: € 500 / 700 -
#663Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.
A table lamp with a blue and white Chinese porcelain base, bronze parts, and an old lampshade.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#394“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Harbour view". A painting, oil on panel in a gilt frame. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80