#643Een zeshoekige cachepot van blauw en wit Chinees porselein.
#419Drie Chinese glazen snuffbottles met verschillende decors. Allen gesigneerd.
Trois flacons tabatières en verre avec décors divers. Signées.No longer availableDim. h: 7 & 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534Scheerlinck“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Composition abstraite”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#782Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.
#420Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
#93Een zadel gemonteerd als lamp met een handgeschilderde ‘rawhide’ lampenkap.
#206Een metalen schommelbank.
#418“Motorklassiekers” en “Het grote motorenboek”. Twee boeken. 1995, 1983.
#527Twee bronzen Chinese wijzen. Als monturen.
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948“Interieur te De Haan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur à De Haan”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#318“L’Album de la Guerre 1914 - 1919”. Een uitgave van L’illustration in twee delen. Parijs, 1929.
”L’Album de la Guerre 1914 - 1919”. Une édition de L’illustration en deux volumes. Paris, 1929.No longer availableEstimate: € 60 / 80