Similar lots by type
-
#694“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160 / 200 -
#742Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#629“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160 / 200 -
#204P. Claes“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#614“Zicht op Keulen” & “Molenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue de Cologne” et “Moulin”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 5à / 80 -
#222“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#559“Geabstraheerd figuur”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Figure abstraite”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#699“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#149Theodore Rousseau“Woning aan een meer”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Maison au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#378“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160 / 200 -
#14“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#29Jos. De Belder“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1903.
“Béguinage de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1903.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#179Noel (?)“Neerhofscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Scène de basse cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#212Armand ApolPeriod: 1879-1950“Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
“Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 102 x 122 cmEstimate: € 400 / 600 -
#669“Dame in kamerjas”. Acryl op board. Draagt handtekening.
“Dame au peignoir”. Acrylique sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#282Palesse (?)Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#39“Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200 / 240 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#702“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#159“Boereninterieur”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Van Heemskerk. Vermoedelijk XVIIde eeuw.
“Intérieur paysan”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Van Heemskerk. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#273Koffieservies met toegevoegde plateau. Verzilverd metaal, gemerkt onderaan Wiskemann.
Service à café et plateau dépareillé. Métal argenté avec la marque de Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#370Een lot 14 karaats geel goud bestaande uit oorbellen en ringen.
Lot d’or jaune 14 ct comprenant des boucles d’oreilles et des bagues.No longer availableDim. 8,42 gEstimate: € 130 / 150 -
#317Een barometer van gesculpteerd hout. Gedateerd 1880.
Un baromètre en bois sculpté à décor floral. Daté 1880.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Bosdreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Allée dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#601Corgi Toys #267Batmobile in oorspronkelijke doos en met alle attributen.
Batmobile dans sa boîte d’origine et avec attributs.No longer availableEstimate: € 600 / 650 -
#200Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#250Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100 / 1400 -
#142Frans Keelhoff“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#627Tekno DenmarkEen Mercedes toeristenbusje met twee aanhangwagens naar aanleiding van Expo ‘58 in België.
Car touristique Mercedes avec deux remorques. A l’occasion de l’Expo ‘58 à Bruxelles.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#728Twee koperen olielampen gemonteerd als tafellamp.
Deux lampes à huile en cuivre montées en lampadaire.No longer availableDim. H 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#693Corgi ToysHeinkel. No. 233.
Heinkel. N° 233.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#498MärklinKleine locomotief en vier wagons van de Compagnie des Ciments Belges, compleet met een doos “pierre bleue”. Nr 2848. In oorspronkelijke doos, als nieuw.
Petite locomotive et quatre wagons de la Compagnie des Ciments Belges, complets avec une boîte contenant de la pierre bleue. N° 2848. Boîte d’origine, comme neuf.No longer availableEstimate: € 80 / 120

