Similar lots by type
-
#300
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 1700/1900 -
#800
Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.
Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.No longer availableDim. 160 x 280 cmEstimate: € 50/80 -
#150
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 3000/3500 -
#400
Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.
Collier en perles de culture en dégradé. Fermoir en argent 835‰No longer availableEstimate: € 50/100 -
#40
Drie verschillende armbandjes van 18 karaats geel goud.
Trois bracelets différents en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 230/280 -
#825
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.
Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 600/800 -
#210
Een 18 karaats drie kleuren gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or trois couleurs 18 ct.No longer availableDim. 16,04 gEstimate: € 350/450 -
#190Precision
Een art deco zakhorloge in diverse kleuren goud van 18 karaat. Chronometre Universal. Genummerd en gemerkt 1906-1931. In originele doos.
Une montre à gousset Art Déco en or 18 ct. Chronomètre Universal. Numérotée et marquée 1906-1931. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto 68,51 gEstimate: € 500/600 -
#824
Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.
Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#490
Zeven verschillende camees waaronder drie gemonteerd als broches en twee als hangers.
Sept camées dont trois montés en broches et deux en pendentifs.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#834
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#180
Een parelhalssnoer van hematiet met 18 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 2,45 ct.
Collier de perles d’hématite entrelacées d’or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 21,78 gEstimate: € 1000/1200 -
#560
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje van koraal en goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de crucifix en or et corail.No longer availableDim. 8,38 gEstimate: € 250/350 -
#410
Een miniatuur damesportret uit de XIXde eeuw toegeschreven aan Rouvier.
Portrait miniature du XIXe siècle attribué à Rouvier.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 80 /120 -
#823
Drie grote tafellakens van damast met 18 bijpassende servetten. 60 x 65 cm
Trois nappes en damas et 18 serviettes assorties. 60 x 65 cmNo longer availableDim. 170 x 340, 150 x 540, 160 x 280 cmEstimate: € 300/500 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1300/1500 -
#320Norina. Swiss Made
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met rekbare vergulde armband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct avec bracelet extensible doré.No longer availableDim. bruto 19,30 gEstimate: € 100/150 -
#460
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.No longer availableDim. 9,31 gEstimate: € 250/350 -
#780
Vier broches, een ring, een paar oorbellen, drie kettingen en vier hangers van zilver bezet met markasiet.
Quatre broches, une bague, une paire de boucles d’oreilles, trois chaînes et quatre pendentifs en argent sertis de marcasite.No longer availableDim. 49,10 gEstimate: € 60/100 -
#660Kreeft, Stier en Leeuw
Vier verschillende horoscopen en één schapulier van 18 karaats geel goud. We voegen er een kleine schapulier van 9 karaat en 0,49 g aan toe.
Quatre horoscopes et un scapulaire en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un deuxième scapulaire de 9 ct et 0,49 gr.No longer availableDim. 14,40 gEstimate: € 300/400 -
#10
Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.
Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#80
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 500/600 -
#831
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#61Katzhütte
“Honden”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Chiens”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 60/100 -
#644
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek.
”Nature morte, pêches”; Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 200/240 -
#433
Een lot XIXe eeuwse boeken, waaronder de “Memoires du Duc de St-Simon”. Hachette, Paris, 1862 en vele anderen.
Un lot de livres du XIXième siècle, dont “Mémoires du Duc de St-Simon”. Hachette, Paris , 1862.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#488
Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté ancienne. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#464
“Gizeh”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Laurent.
”Gizeh”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: Laurent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#259E. Paul
“Stilleven met zakhorloge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, montre de poche”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 22 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#138
“De Sabijnse maagdenroof”. Een bronzen groep op arduinen voetstuk naar een werk van Jean de Boulogne.
Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Jean de Boulogne.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300/400 -
#762
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/180 -
#437
Een processielamp en een bel van messing.
Une lampe de Procession et une sonnette en laiton.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#621
Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.
Cruche en pierre taillée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/140 -
#564
Een Japanse ingekleurde houtsnede, XIXde eeuw.
Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 23 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#510
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met 258 diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,85 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de 258 diamants en baguette ayant un poids total de ± 2,85 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 2600/2800