#450
“Le Bijou de Joséphine”. Een replica van de Talisman van Karel De Grote, in 801 geschonken door Kalief Haroen al Rachid. Later in het bezit van Keizerin Joséphine, echtgenote van Napoléon I. Het origineel bevindt zich in het Museum te Reims. Verguld metaal, bezet met granaten, parels, smaragden, amethist en aventurine. Certificaat van Les Editions D’Art St-Honoré.
« Le Bijou de Joséphine ». Une réplique du talisman de Charlemagne, offerte en 801 par le calife Haroen al Rachid. Possède plus tard l'Impératrice Joséphine, épouse de Napoléon Ier. L'original se trouve au Musée de Reims. Métal doré, serti de grenats, perles, émeraudes, améthyste et aventurine. Certificat des Editions D'Art St-Honoré.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#136
#537
#5
Een 18 karaats geelgouden cachetring met initialen.
#381
Een sierschotel met een damesportret op porselein in gedreven messingen boord.
#261Emaux de Longwy
#66
Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.
#160
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taille brillant de +- 0,64 ct et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,66 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 1350/1450 -
#67
Een paar zoutvaatjes van zilver en blauw glas.
#10
Parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Een vintage schaal van tweekleurig glas. Jaren ‘70.
#546
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.