Similar lots by type
-
#632“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Abstrait". Encre sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 14 x 18,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#84“Herenportret”. Potlood op papier. Draagt handtekening ‘Thoorop’.
"Portrait d'homme". Crayon sur papier. Porte une signature 'Thoorop'.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#379“Plassende vrouw”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Pascin’.
"Femme urinant". Aquarelle sur papier. Porte la signature 'Pascin'.No longer availableDim. 20,5 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584D. Hermann“Daldalgeheim”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Secret daldal". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1994.No longer availableDim. 56 cm x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#24F. Brouneaux“Hooimijten”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Meule de foin". Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 16,5 cm x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Karel De BauwPeriod: 1909-2002“De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 30 cm x 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#404“Stier”. Potlood op karton.
"Taureau". Crayon sur carton.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#359Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Landweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 15/75.
"Route de campagne". Une gravure. Signée et numérotée 15/75.No longer availableDim. 13 cm x 18 cmEstimate: € 40 / 45 -
#412Een Perzische gouache op papier.
Une gouache persane sur papier.No longer availableDim. 26 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#74Frans Merckx“Vissersboten bij nacht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
« Bateaux de pêche de nuit ». Aquarelle sur papier. Signé et daté 1951.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#354“Christus aan het kruis”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
« Le Christ en croix ». Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312“Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.
"Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#654“ Ferrari, a legend”. Een poster uit 1980. Waterschade.
"Ferrari, une légende". Une affiche de 1980. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 96 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#289“Personages bij de waterplaats in een romantisch landschap”. Aquarel op papier.
"Personnages à l'abreuvoir dans un paysage romantique". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 29,5 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#34A. De Neuville“Infanterist”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1843.
"Fantassin". Aquarelle et encre sur papier. Signé et daté 1843.No longer availableDim. 13 cm x 8 cmEstimate: € 10 / 120 -
#664Sonia Grootjans“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#35L. Deriche“Personages bij een kruisbeeld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Personnages à un crucifix". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableDim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#352“Sens”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd, LD.
"Sens". Huile sur papier. Monogrammé, LD.No longer availableDim. 23 cm x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#279Marguerite Stienon“Riviertje aan de bosrand”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Rivière à l'orée de la forêt". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 cm x 44 cmEstimate: € 50 / 60 -
#324Em. De Cooman“Villa van de kluizenaar” en “Bruno’s woning”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd 58/100 en 44/100 en gedateerd 1959.
"La Villa de l'Ermite" et "La Résidence de Bruno". Deux gravures. Signé, numéroté 58/100 et 44/100 et daté 1959.No longer availableDim. 18 cm x 26 cm & 26 cm x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#329Marcel CockxPeriod: °1930“Boeren kinderen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd
"Enfants d'agriculteurs". Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 cm x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#644Bernard Charoy“Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#676Een notenhouten meubeltje met twee lades, opklapbare zijvleugeltjes op gedraaide poten. Een van de zijvleugels klapt niet open.
Meuble en noyer à deux tiroirs, battants latéraux rabattables sur pieds tournés. Une des ailes latérales ne s'ouvre pas.No longer availableDim. 77 cm x 58 cm x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#259Théophile VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 68 cmEstimate: € 90 / 130 -
#481Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 50 / 80 -
#694Een reeks van achttien ingekaderde prenten uit het Belgische “Journal des dames et des demoiselles”.
Une série de dix-huit estampes encadrées du "Journal des Dames et des Demoiselles" belge.No longer availableDim. 29 x 20 & 18 x 28 cmEstimate: € 90 / 120 -
#381Een Chinees porseleinen theepotje met meerkleurig decor in cartouches op fond van capucineglazuur. Schade aan de rand onder het deksel.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome dans des cartouches sur glaçure capucine. Dommages au bord sous le couvercle.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 45 / 60 -
#577Twee kleine vergulde metalen beeldjes van een jong musicerend koppel gezeten op onyxen zuiltjes met vergulde ionische kapitelen. XIXde eeuw.
Deux petites statuettes en métal doré représentant un jeune couple de musiciens assis sur des colonnes en onyx à chapiteaux ioniques dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#618KeramisEen art deco aardewerken vaas met bloemendecor. Vormnummer 626.
Un vase art déco en faïence à décor floral. Forme numéro 626.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 75 / 90 -
#663Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'une paire de vases longs, d'un petit vase, d'un étui à pinceaux, d'un vase bouteille, d'une tasse sur soucoupe et d'une chope sur soucoupe.No longer availableDim. h: 26 cm - 2 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Door zijn weduwe op de verso gecertificeerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Certifié au revers par sa veuve.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#305Een vuursteenpistool.
Un pistolet à silex.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633A.M. Grosjean“Man”, “Vrouw” & “Moeder met kind”. Drie terracotta beeldjes. Gesigneerd.
« Homme », « Femme » et « Mère avec enfant ». Trois figurines en terre cuite. Signées.No longer availableDim. h: 20 cm - 23,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#572“Dog”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1985. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York. Genummerd 108/ 160.
"Chien". Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring de 1985. Publiée sous licence par Artestar à New York. Numéroté 108/160.No longer availableDim. 105 x 85 cm (kader)Estimate: € 240 / 260

