#426
Een oude, lage ladderback chair.
#351
Twee langgerekte glazen vazen.
#66
Een gebeitst houten ronde tafel met opklapbaar blad.
#463
#814
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#288
“Olifant en leeuw”. Een bronzen groep op bruingeaderd zwart marmer.
Eléphant et Lion . Un groupe de bronze sur marbre noir veiné de brun.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#609
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
#366
Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.
#350
Een 18 karaats wit en geel gouden set waaronder een broche, armband, ring, oorbellen en ketting met hanger in de vorm van panters bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en onyx
Un ensemble en or blanc et jaune 18 carats comprenant une broche, un bracelet, une bague, des boucles d'oreilles et une chaîne avec un pendentif panthère serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,40 ct. Et onyx.No longer availableDim. 79,85 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#622Delvaux
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#267Val St. Lambert
Twee karaffen van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
#713
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 150