Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.

Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.

Porte-musique en bois noir à quatre niveaux, dessus avec galerie, barres en bois tourné avec rétrécissements. Vers 1900.
Dim. 120 x 47 x 33 cm
SKU: 2306200409.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #683

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #93

    Een sierstuk van verguld brons in de vorm van een adelaar op een tak op een zuil van arduin. Omstreeks 1900.

    Un ornement en bronze doré en forme d'aigle sur une branche sur une colonne de pierre bleue. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #114
    L. Joossens

    “Boerin met koe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Fermière avec vache . Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 56 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #811

    Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.

    Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.
    No longer available
    Dim. 73 x 118 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #49
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 63/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.

    Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 63/99 et datée 50 respectivement .
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #150

    “Liberty Head 1904”. Een gouden munt van 900‰.

    Liberty Head 1904 . Une pièce d'or 900‰.
    No longer available
    Dim. Ø 34 mm 33,40 g
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #167
    Ercuis, Paris

    Een verzilverd metalen bestek, als nieuw, 74-delig: 12 kleine en 12 grote messen, 12 grote vorken en 12 grote lepels, 12 gebakvorkjes en 12 koffielepels, een pollepel, een suikertang. Gemerkt.

    Couverts en métal argenté, comme neufs, 74 pièces: 12 petits et 12 grands couteaux, 12 grandes fourchettes et 12 grandes cuillères, 12 fourchettes à pâtisserie et 12 cuillères à café, une louche, une pince à sucre. Marquée.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #587

    Een paar Chinese porseleinen dekselpotten.

    Une paire de pots à couvercle en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #687

    Acht borden en een vierkante schotel van wedgwoodporselein met vergulde randen, druivenranken op de vleugel en dansende putti in het plat. De decors gesigneerd ‘J. Hodgkiss’. Onderaan gemerkt.

    Huit assiettes et un plat carré en porcelaine Wedgwood aux bords dorés, vigne sur l'aile et putti dansant dans le creux. Les décors sont signés J. Hodgkiss . Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #791

    Een lot van vier antieke vogelkooitjes.

    Lot de quatre cages à oiseaux antiques.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #611

    Een Chinese porseleinen jardinière.

    Une jardinière en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. H. 31, 57 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #473

    Twee vazen. Een balustervaas van polychroom porselein, gemerkt Varia en een blauw en witte porseleinen vaas met een Chinees fantasiemerk.

    Deux vases. Un vase balustre en porcelaine polychrome, marqué Varia et un vase en porcelaine bleu et blanc avec une marque de fantaisie chinoise.
    No longer available
    Dim. H. 42 & 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More