#584Een lot postzegels en dergelijke, bestaande uit:Davo album België (met enkele restanten van zegels)Davo album Nederland en Overzeerse gebieden (met restanten van zegels)Doos met Duitse briefomslagen (met inhoud)Doos met diversen (o.a. Oost-Duitse “Ehre” oorkonden)Insteekboek met variatie van postzegels/postzegelblaadjes/omslagen e.d.Insteekboek Frankrijk 1853-1970 (cataloguswaarde +/- €800)Insteekboek Roemenië, Hongarije, PolenInsteekboek Duitsland, G.H. Luxemburg, Engeland
A lot of stamps and the like, consisting of: Davo album Belgium (with some remnants of stamps) Davo album Netherlands and Overseas Territories (with remnants of stamps). Box with German letter covers (with contents). Box with miscellaneous items (including East German “Ehre” certificates). Stockbook with variation of stamps/stamp leaves /covers, etc. Stockbook France 1853-1970 (catalog value +/- €800) Stockbook Romania, Hungary, Poland Stockbook Germany, GH Luxembourg, England.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#86Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#193“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#582HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.
A gilt copper French Louis XV-style cartel wall clock with the inscription on the dial 'Henry Lepaute Paris'. France, 19th century.No longer availableDim. 85 x 40 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
A porcelain dinnerware set. Marked at the bottom with CH Field Haviland model Sou-Tcheou.No longer availableEstimate: € 100