#514Anton Rooskens‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.
'The Dog', gouache on paper, signed Rooskens, 1958.No longer availableDim. h 35 x b 42 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#456ShirvanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#13Een set van 4 beeldjes, Viertasca, Capodimonte waarvan twee x een jong koppeltje en een jongen en een meisje.
A set of 4 figurines, Viertasca, Capodimonte, consisting of two young couples and a boy and a girl.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#587Eschenbach Bavaria GermanyEen porseleinen servies met verguld randdecor. Onderaan gemerkt.
#634Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterlandschap.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#233Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.
#663HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#247Een houten gesculpteerd beeld van een Zuid-Amerikaanse man. Vroeg 20ste eeuw.
A wooden sculpted statue of a South American man. Early 20th century.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 100