#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#149‘Winterzicht’, olieverf op paneel, draagt handtekening.
#460Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één diamant oude slijp van +- 0,50 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one old cut diamond of approximately 0.50 ct and two rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 500 / 600 -
#380Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 2,85 gEstimate: € 500 / 600