#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#94Maurice JacquePeriod: XIX-XX“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 150 / 200 -
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.
A red and white sofa in Expo '58 style.No longer availableDim. 81 x 54 x 105 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#446AfghanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An oriental woolen carpet. Hand knotted.No longer availableDim. 320 x 260 cmEstimate: € 100 / 120 -
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#358SIMLAEen ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
An ice bucket and a bowl, silver-plated and marked SIMLA, part of "The House of Roses" collection.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 50 / 100