Lots
Showing 451–500 of 108776 results
-
#89Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.
A mirror with a brass frame in Louis XV style.Dim. 105 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#29Een tafel in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en wieltjes.
A table in Napoleon III style, black-painted wood and wheels.Dim. 77 x 120 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Een notenhouten armstoel met naaldwerk bekleed, met decor van een hofdame.
A walnut armchair upholstered with needlework depicting a court lady.Dim. 116 x 80 x 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#266Een set van 6 antieke stoelen in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en een bekleding in stof met floraal decor.
A set of 6 antique Napoleon III style chairs, black painted wood with upholstery in fabric featuring floral decor.Dim. 93 x 50 x 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#378Een grote jardinière uit Japans Imari porselein, gelijmde garst in de bodem.
A large jardinière made of Japanese Imari porcelain, repaired crack in the bottom.Dim. h 47 x Ø 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#557Een Afrikaanse boog met pijlen en bijhorende gevlochten mand.
An African bow with arrows and accompanying woven basket.Dim. l 121 cmEstimate: € 60 / 80 -
#423Een set van 2 blauw-wit Chinees porseleinen tuinkrukken met figuren en landschappen in het decor.
A set of 2 blue and white Chinese porcelain garden stools with figures and landscapes in the design.Dim. h 47 x Ø 30 cmEstimate: € 300 / 400 -
#336Een klassieke bijzettafel.
A classic side table.Dim. H 74, B 99, D 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een bijzetmeubeltje op wieltjes, getorste poten, een valdeurtje en 2 klapbladen.
A small side table on wheels, twisted legs, a drop-down door, and 2 folding leaves.Dim. 79 x 50 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#413Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van leeuwen.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese earthenware. Decorated with lions.Dim. Hoogte 53 cmEstimate: € 250 / 300 -
#339Een stalen piston van een binnenschip als paraplubak.
A steel piston from an inland vessel turned into an umbrella stand.Dim. h 56 x Ø 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#329Een stalen piston van een binnenschip als paraplubak.
A steel piston from an inland vessel repurposed as an umbrella stand.Dim. h 49 x Ø 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66[Onderste niveau gebroken] Een plantentafeltje met 2 niveaus, messing en onyx.
[bottom level broken] A plant table with 2 levels, brass and onyx.Dim. h 77 x Ø 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#326Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A floor lamp with embossed brass base, damaged shade.Dim. h 170 cmEstimate: € 30 / 50 -
#306Een massief houten piedestal in Empire stijl.
A solid wood pedestal in Empire style.Dim. H 110, B 50, D 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een vintage Italiaanse bar-cart met inlegwerk, extra bovenblad/dienblad toegevoegd.
A vintage Italian bar cart with inlay, additional top tray added.Dim. 75 x 92 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#96Een consoletafel in Louis-XV stijl, messing onderstel met groen marmeren blad.
A console table in Louis XV style, brass base with green marble top.Dim. 82 x 94 x 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#16Een deels verguld houten bijzettafeltje met glazen blad.
A partly gilded wooden side table with a glass top.Dim. 49 x 50 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.
A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace.Dim. 44 x 31 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#218Een oude arduinen wastafel.
An old marble washbasin.Dim. 34 x 50 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#26Een messingen plantenstaander met twee niveaus, opengewerkt in Louis XV stijl.
A brass plant stand with two levels, openwork in the Louis XV style.Dim. 67 x 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een bartrolley in Hollywood Regency stijl, messing en fumé glas.
A bar cart in Hollywood Regency style, brass and smoked glass.Dim. 56 x 56 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573Een oud mastlicht, rood koper, glas en messing, met wandhouder.
An old mast light, red copper, glass, and brass, with wall bracket.Dim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.
A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve.Dim. h 158 cmEstimate: € 100 / 150 -
#106Een oude gesculpteerde massief eikenhouten Engelse boekenkast.
An old carved solid oak English bookcase.Dim. 108 x 119 x 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#191Een mahoniehouten schildersezel in Lodewik XV-stijl, bovenaan versierd met een rocaille.
A mahogany painter's easel in Louis XV style, adorned with a rocaille at the top.Dim. Hoogte 1,95 mEstimate: € 170 / 200 -
#586Een gevlochten kamerscherm, 2 panelen, met Japanse beschildering.
A woven room divider, 2 panels, with Japanese painting.Dim. 169 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Een vlakke spiegel met een kader van meerkleurig gedecoreerd porselein. Gemerkt Massimo Italy, met schade aan één bloem.
A flat mirror with a frame of multi-colored decorated porcelain. Marked Massimo Italy, with damage to one flower.Dim. 56/44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Een gesculpteerd houten beeld van een condor, gesigneerd K. Smet.
A carved wooden sculpture of a condor, signed K. Smet.Dim. h 37.5 x b 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#42‘Stilleven met bloemenhoed’, olieverf op paneel. Getekend F. Smeers.
'Still life with flower hat', oil on panel. Signed F. Smeers.Dim. 45/38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#59‘Landschap met huizen’, olieverf op paneel. Een brutalistisch werkje, getekend Burliuk.
'Landscape with Houses', oil on panel. A brutalist piece, signed by Burliuk.Dim. 17/23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52‘Landschap met hoeve’, aquarel op karton. Getekend Valerius de Saedeleer. Zonder kader.
'Landscape with farmhouse', watercolor on cardboard. Signed by Valerius de Saedeleer. Unframed.Dim. 11/21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Studie naar voeten en de rug van een jongen. Potlood op bruin papier, recto verso in plexiglazen kader. Getekend Severin.
Study of the feet and back of a boy. Pencil on brown paper, framed in plexiglass, signed Severin.Dim. 17/12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593Period: 1922 - 2010‘L’oiseau de feu’, fotolithografie op een porseleinen bord. Aan de achterant gestempeld; Corneille.
'The Firebird', photolithograph on a porcelain plate. Stamped on the back; Corneille.Dim. Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591Een gelakt smeedijzeren mandje.
A lacquered wrought iron basket.Dim. 13 x 40 x 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#388Een paar hoge gemberpotten van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met de symbolen voor een lang leven en een floraal decor. Schilferschade aan de dekselknoppen.
A pair of tall ginger jars of blue and white glazed Chinese porcelain. Featuring symbols for longevity and a floral design. Chips on the lid knobs.Dim. Hoogte 36 cmEstimate: € 120 / 150 -
#441Guanyin gezeten op de wolken, Blanc de Chine.
Guanyin seated on the clouds, Blanc de Chine.Dim. Hoogte 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#437Een paar dekselpotten van Blanc de Chine aardewerk.
A pair of lidded jars made of Blanc de Chine earthenware.Dim. Hoogte 32 cmEstimate: € 180 / 220 -
#417Een paar grote theebussen van meerkleurig Chinees porselein, famille verte. Met een decor van bloesemtakken. Onderaan gemerkt.
A pair of large tea canisters made of multicolored Chinese porcelain, famille verte. Decorated with blossoming branches. Marked at the bottom.Dim. H 37, B 25, D 17 cmEstimate: € 180 / 220 -
#12Een art nouveau aardewerken vaas met drie oortjes.
An Art Nouveau earthenware vase with three small handles.Dim. H: 42 cm Ø 18 cm.Estimate: € 40 / 60 -
#387Een schoteltje van blauw-wit Chinees aardewerk, met een draak en bloemen in het decor.
A saucer of blue and white Chinese pottery, decorated with a dragon and flowers.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 130 / 160 -
#319Een theepotje in de vorm van een pompoen van meerkleurig Chinees porselein. Met kraanvogels in het decor.
A teapot in the shape of a pumpkin made of multi-colored Chinese porcelain. Featuring cranes in the decoration.Dim. Ø 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#268“Oosterse figuren”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt K.1C 252.
"Eastern figures". A porcelain figurine. Marked K.1C 252.Dim. H: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#427Een grote sierschotel van celadonkleurig aardewerk. Met floraal decor.
A large decorative dish made of celadon colored earthenware. Adorned with floral decoration.Dim. Ø 47 cmEstimate: € 300 / 350 -
#253Een licht groene vaas. Gemerkt: Studio cristal. Gesigneerd: A. Collard.
A light green vase. Marked: Studio cristal. Signed: A. Collard.Dim. H: 17,5 cm Ø 15,5 cmEstimate: € 70 / 90 -
#273Een zwart marmeren klokstel met bijhorende schouwstukken.
A black marble clock set with accompanying mantel pieces.Dim. 28 x 54 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilded bronze-colored zamak musicians of South-East Asian origin.Dim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 18 kt geelgouden geweven horlogeketting met 18 kt geelgouden zakhorloge. Gemerkt en genummerd.
An 18kt yellow gold woven watch chain with an 18kt yellow gold pocket watch. Marked and numbered.Dim. K:51,04g H:Br:28,40gEstimate: € 4600 / 5000 -
#198Een samengesteld beeld voorstellend een Romeinse strijdwagen, diverse materialen waaronder zamak en messing, op een groen marmeren voet.
A composite sculpture depicting a Roman chariot, various materials including zamak and brass, on a green marble base.Dim. 53 x 79 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#265Een kristallen coupe met verzilverd metalen rand.
A crystal coupe with a silver-plated metal rim.Dim. h 14 x Ø 29 cmEstimate: € 40 / 60
