Lots
Showing 13–18 of 91470 results
#287
Een verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
Dim. 42 cmEstimate: € 40/60 -
#286
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
Dim. Ø 23 cmEstimate: € 10/20 -
#285
Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
Estimate: € 40/60 -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
Dim. 27,5 cmEstimate: € 60/80 -
#283
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
Dim. 53 x 24 cmEstimate: € 10/20 -
#280
Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
Dim. 39 cmEstimate: € 15/30