Lots
Showing 84901–84950 of 96439 results
#806
#816
Paire de chaises en chêne sculpté à sièges en osier. Début du XIXe siècle. Nous ajoutons un troisième exemplaire de style Empire.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#826
#831
#866
#726
#476
Een sobere eikenhouten wieg.
Berceau sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#786
Een reeks van zes stoelen van stoomgebogen beukenhout met gevlochten rieten zit. Gemerkt. Tsjechisch werk.
Suite de six chaises en hêtre courbé aux sièges cannées. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#486
#296
Een divan van gesculpteerd hout in Louis-Philipestijl. Omstreeks 1900.
Divan en bois sculpté de style Louis-Philippe. Vers 1900.No longer availableDim. b: 175 cmEstimate: € 200 / 300 -
#796
Een lot van drie verschillende kleine bureaustoeltjes.
Lot de trois différentes chaises de bureau.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 40 -
#766
Een naaitafeltje van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Table d’ouvrage en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#456
Een D-end salontafel van mahoniehout met twee laden en een kalfslederen blad.
Table de salon de type D-end en acajou à deux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56
Een fauteuil à la reine van verguld en gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil à la reine en bois doré et polychrome de style Louis XV, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#306
Een commode in Louis-Philippestijl met drie laden en een lade en doucine.
Commode de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et à un tiroir en doucine.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
#346
Een sobere eikenhouten salontafel. XIXe eeuw.
Table de salon sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 30 / 50 -
#446
Een rond dienblad van gesculpteerd hout op een opvouwbare driepoot.
Plateau rond en bois sculpté sur tripode pliant.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#26
#316
Een kleine mahoniehouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Petit secrétaire à abattant en acajou, le bas ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366
Een ronde teatable van mahoniehout in Victoriaanse stijl, versierd met sober inlegwerk.
Table de thé ronde en acajou de style victorienne décorée d’incrustations.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#46
Een oude verstelbare dubbele muziekstaander van eikenhout.
Porte-musique double en chêne. Hauteur réglable.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#356
Een armstoel van gesculpteerd en verguld hout in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te vervangen. XIXe eeuw.
Fauteuil en bois sculpté et doré de style Louis XV. Couverture à remplacer. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#96
Een houten eendeurskastje met een kleine lade bovenaan.
Petit meuble à une porte moulurée avec un tiroir en ceinture.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 25 / 35 -
#86
Een kleine commode in Engelse stijl met vijf laden.
Petite commode à cinq tiroirs de style anglais.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 25 / 35 -
#381
Een lot van tien messingen kandelaars in diverse uitvoeringen en een snotneus. Verschillende leeftijden.
Lot de dix candélabres en laiton et un bougeoir. Différents âges.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#62
Een lot verzilverd metaal met schotels, een sauskom, pepermolens, ijsemmertjes enz. Merken als Wellner, Wiskemann, Czajkowkski w Warsawie enz.
Lot de métal argenté comprenant des plats, une saucière, des moulins à poivre, des seaux à glace etc. Marques de Wellner, Wiskeman, Czajowski w Warsawie etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#377
Een gevarieerd lot XIXe en XXe eeuws koper en messing, bestaande uit kandelaars, potten, kruiken, enz.
Lot varié de cuivres et de laitons des XIXe et XXe siècles comprenant des candélabres, des pots, des cruches etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#361
Een gevarieerd lot XIXe en XXe eeuws tin, bestaande uit koffie- en theepotten, schalen, borden, kannen, enz.
Lot varié d’étains du XIXe et XXe siècle, comprenant des cafetières, des théières, des plateaux, des assiettes, des verseuses etc.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#351
Een gevarieerd lot tin, bestaande uit een samovar, een terrine, een paar Lodewijk XVI-kandelaars, een snotneus, drie klepkannen, een pul, enkele borden en een grote kandelaar. Verschillende leeftijden en beschadigingen.
Lot d’étains comprenant un samovar, une terrine, une paire de candélabres Louis XVI, une lampe, trois chopes couverts, une chope à bière, quelques assiettes et un grand candélabre. Différentes âges et dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#28
Een lot van negen tinnen schotels in diverse uitvoeringen, waarbij twee met het wapen van Bonheiden. XIXe en XXe eeuw.
Lot de neuf plats en étain dont deux au blason de Bonheiden. XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#473
Een theeservies van meerkleurig Beiers porselein met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine bavaroise polychrome à décor chinois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#33
#37
Een lot van zesendertig strips uit de jaren ‘60, waaronder Kuifje, De Rode Ridder, Suske en Wiske, Nero, enz.
36 albums de bandes dessinées des années 60 dont Kuifje, De Rode Ridder, Suske en Wiske, Nero etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#331
Een paar lampenvoeten in de vorm van zeshoekige dekselvazen van oranje porselein met een bronzen montuur. Frans werk.
Paire de pieds de lampe formés par des potiches hexagonales en porcelaine orange aux montures en bronze. Travail français.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 -
#453
Een bord van blauw en wit Chinees porselein. We voegen er twee borden van Imariporselein aan toe.
Assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche. Nous ajoutons deux assiettes en porcelaine d’Imari.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#311
Drie borden en een siervaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt. Eind XIXe eeuw. De vaas zwaar gerestaureerd.
Trois assiettes et un vase décoratif en faïence polychrome. Avec marque. Fin du XIXe siècle. Vase très restauré.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#333
Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
Cadre à photographies à support en laiton ajouré.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#487
Een paar hoofden van gesculpteerd tropisch hout. Kikuyu, Kenia.
Paire de têtes en bois exotique sculpté. Kikuyu, Kenia.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#137
Een lot zilver, bestaande uit zes servetringen en zes souvenirlepeltjes. 800‰.
Lot d’argent comprenant six anneau à serviettes et six cuillères de souvenir. 800‰.No longer availableDim. +/- 224 gEstimate: € 100 / 120 -
#133
Een middelgrote accordeon.
Accordéon moyen.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#153
#131
Een koffie- en theeservies van bruingeglazuurd porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, boterschaaltje tien kopjes met onderschoteltjes, tien diepe bordjes. Onderaan gemerkt. 1971.
Service à café et à thé en porcelaine à glaçure brune comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un beurrier, dix tasses et soucoupes, dix assiettes creuses. Marque sous la base et la date 1971.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#177
Deux vases en porcelaine de Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main et de scènes de bienfaisance dans des cartouches rectangulaires.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 550 / 650 -
#128
Een kaststel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen. Onderaan gemerkt.
Garniture en faïence polychrome, comprenant une coupe et deux vases. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323
Twee verschillende Duitse klepkannen van tin, waarbij één versierd met een schild, gedragen door een leeuw op het deksel en gedateerd 1777
Deux chopes couvertes allemandes en étain dont une décoré d’un écusson porté par un lion et datée 1777.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#471
Een Chinees juwelenkabinetje van hout met twee deurtjes en een schuifje, versierd met bronsbeslag en jade plaquettes.
Cabinet à bijoux chinois en bois ouvrant à deux portes et un petit tiroir. Décor de bronze et de plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38
Een klepkan en een theepot van blauw en wit aardewerk, de eerste versierd met zittende figuren, de tweede met zwaardvechters en met tinnen monturen. De eerste beschadigd aan de rand.
Une verseuse au couvercle en étain et une théière en faïence bleue et blanche, l’une décorée de personnages assis, l’autre aux escrimeurs. Un dégât au bord de la première.No longer availableDim. h: 25 & 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#307
Een balustervaas van meerkleurig aardewerk van Gouda. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence polychrome de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#123
“Zephyr”. Een beeld van donkergepatineerd zamak.
“Zephyr”. Sculpture en régule à patine foncée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51
Een rond bakje van roze marmer met in het midden een meisje met fruitschaal van deels gepolychromeerd brons.
Petit vide poche rond en marbre rose surmonté d’une petite fille au plateau de fruits en bronze partiellement polychrome.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45