Lots
Showing 84951–85000 of 96439 results
#541
Een grote en een kleine gemberpot en een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van bloemen. XXe eeuw.
Un grand et un petit pot à gingembre et un vase balustre en porcelaine de Chine, décor de fleurs. XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 90 / 120 -
#281
Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van vruchten.
Paire de vases en porcelaine polychrome à décor de fruits.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321
Een glazen lantaarn met metalen montuur.
Lanterne en verre à monture en métal.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#371
Een lot kristal, bestaande uit een gesatineerde kandelaar van Val St. Lambert, een donkerblauw vaasje en een groot roze cognacglas.
Lot de cristaux comprenant un candélabre satiné de Val Saint-Lambert, un petit vase bleu foncé et un grand verre à cognac rose.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#67
Een paar bewerkte obussen, versierd met bloemenguirlandes en met inscriptie ‘Souvenir de l’Yser 1918’.
Une paire d’obus martelés décorés de guirlandes de fleurs et avec inscription “Souvenir de l’Yser 1918”.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#451
Een lot aardewerk, bestaande uit twee Nankingvaasjes, twee tabakspotten met koperen deksels en twee pompoenvormige dekselpotjes van blauw en wit aardewerk.
Lot de faïence dont deux petit vases Nanking, deux pots à tabac aux couvercles en cuivre et deux pot couverts en forme de citrouille en faïence bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#488
Een Afrikaans houten masker. Luba, Congo. Begin XXe eeuw.
Masque africaine en bois. Luba, Congo. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127
Een studie voor een vrouwenhoofd van terracotta. Atelier Blickx, Mechelen.
#88
Een paar borden van meerkleurig aardewerk met een bloesemdecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Paire d’assiettes en faïence polychrome à décor de petites fleurs en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#53
Editions Michèle Trinckvel 1995. Philippe Mellot.“Le Nouveau Paris Sens Dessus Dessous. Marville - Photographies 1864-1877”. Zeer goede staat. Hardcover, Dustjacket.
Editions Michèle Trinckvel 1995. Philippe Mellot.“Le Nouveau Paris Sens Dessus Dessous. Marville - Photographies 1864-1877”. Très bon état. Hardcover, jacquette.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#337
Boeken en prentenboeken.
Livres et livres aux images.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#58
Een exemplaar van de heruitgave van de Ferraris-atlas. Ed. Lannoo, 2011.
“Atlas Ferraris, le premier atlas de la Belgique 1777”. Ed. Lannoo, 2011.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#27
Een paar koperen appliques met twee lichtpunten.
Paire d’appliques en cuivre doré à deux lumières.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#121
#23
Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
#81
Een dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van vissers in een cartouche.
Pot couvert en porcelaine polychrome décor de pêcheurs en cartouche sur fond strié jaune et blanc.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#441
Een Afrikaans masker van ebbenhout en ivoor.
#41
Een messingen schaal met opschrift “Ianna Margareta Johansen 1734”.
Plat d’offrandes en laiton repoussé à l’inscription “Ianna Margareta Johansen 1734”.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#118
Een lot van vijf stuks meerkleurig Perzisch aardewerk, bestaande uit een schaaltje, een kom, een kandelaar en twee flessen. Izmir.
Lot de cinq pièces en faïence persane comprenant un plat, un bol, un bougeoir et deux bouteilles. Izmir.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#48
Een oude bronzen fotokader in rococostijl.
Cadre ancien en bronze doré de style Rococo.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#97
Een zeldzaam wijwatervat van zwartgeglazuurd aardewerk. Zandhoven, omstreeks 1750. Afkomstig van de tentoonstelling “Vlaamse kunst” te Antwerpen in 1930. Gerestaureerd.
Bénitier rare en faïence à glaçure noire. Zandhoven, vers 1750. Ayant fait partie de l’exposition “Vlaamse Kunst” à Anvers en 1930. Restauré.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 80 -
#167
Een paar ontwerpen van klei voor tuinbeelden Eén gesigneerd ‘Michel’. XIXe eeuw.
Une paire de projets de vasques en terre cuite. L’un signé Michel. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 220 / 280 -
#111
Een dessertbestek van zilver en vermeil. In origineel etui.
Couvert à dessert en argent et vermeil. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#478
Een ovale schotel met golvende rand, versierd met een famille-rosedecor van een kip, een haan en kuikens in een tuin. Achteraan gemerkt. XXe eeuw.
Plat ovale au bord chantourné à décor famille rose d’une poule, un coq et des poussins dans un jardin. Marque au verso. XXe siècle.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#141
“Jongen met kruik”. Een beeld van gepatineerd brons op marmeren sokkel. Met garantiestempel.
“Garçon à la cruche”. Sculpture en bronze patiné sur socle en marbre. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#528
Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein. Naar de blancs de Chine.
Guanyin sur une lotus en porcelaine monochrome blanche. Dans le genre des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#57
Een rechthoekige jardinière van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Jardinière rectangulaire en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#527
Een paar Afrikaanse hoofden in profiel van gepatineerd brons op staander.
Paire de têtes en profil africaines en bronze patiné. Sur support.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#373
Een vaas van geslepen kristal, bordeaux gekleurd in het decor.
Vase en cristal taillé coloré rouge bordeaux dans le décor.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#43
Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote kan van Boch Frères Keramis, twaalf borden van Limoges, zes militaire spreukenborden van Gien en twee kleine kopjes met onderschoteltjes.
Lot de faïences comprenant une verseuse de Boch Frères Keramis, douze assiettes de Limoges, six assiettes aux sujets militaires de Gien et deux petites tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#466
Een Afrikaans tafeltje op drie poten, ingelegd met ivoren dieren en motieven.
Petite table africaine sur tripode incrusté d’animaux et de motifs en ivoire.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#106
#76
Een tafeltje en twee bijpassende stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Petite table et deux chaises assorties en bois sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#66
Een paar armstoelen in Louis XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Paire de fauteuils de style Louis XV recouverts de velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#136
Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade bovenaan.
Meuble à deux portes en acajou avec un tiroir vers le haut.No longer availableDim. h; 164 cmEstimate: € 80 / 100 -
#874
Drie plattelandszichten op doek. Eén met monogram ‘B.’.
#852
#842
#839
“Bosrivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 150 / 250 -
#863
#904
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd links boven.
#882
Vierge à l’Enfant. Relief en terre cuite dans un cadre en métal. Monogrammé L.V. Années 60.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#824
“Les Pauvres Gens”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
#849
“Cheval emballé”. Encre de Chine et crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#862Period: 1875 - 1950
#899Period: 1889-1960
“Heilige met de kelk der goddelijke liefde”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Achteraan toegeschreven. In oorspronkelijke neogotische lijst.
“Sainte tenant le calice de l’amour divin”. Huile sur toile marouflée. Attribution au verso. Dans le cadre de style gothique d’origine.No longer availableDim. 82 x 48 cmEstimate: € 400 / 500 -
#894
Een rechthoekige, bovenaan afgeronde spiegel met lijst van spiegelglas.
#892
“De laatste schoven stro”. Acryl op paneel. Gesigneerd. Met certificaat.
“Les derniers meules de foin”. Acrylique sur panneau. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120