Lots
Showing 88601–88650 of 96318 results
-
#47
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.P. 1959 aantal: 12 bt 4,5 à 5,5 cm
No longer available -
#46
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.P. 1959 aantal: 12 bt 4,5 à 6,5 cm
No longer available -
#45
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.P. 1959 aantal: 12 bt 3 à 4 cm. 1 x 6,5 cm
No longer available -
#44
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.P. 1959 aantal: 12 bt 3,5 à 6. 3 schouderetiketten manco
No longer available -
#43
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.P. 1959 aantal: 12 bt 4 à 6,5 cm
No longer available -
#42
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.P. 1959 aantal: 8 bt ± 4 cm, 2 vuile etiketten
No longer available -
#41
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.O. 1959 aantal: 12 bt 2,5 à 4 cm. 1 x 6 cm
No longer available -
#40
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1955 aantal: 5 bt 3 ms, 1 ls, 1 vidange. 1 beschadigd etiket
No longer available -
#39
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.O. 1952 aantal: 12 bt 3 à 8 cm, 2 beschadigde etiketten
No longer available -
#38
Ch. La Tour du Pin-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
1940 aantal: 12 bt 8 ts, 4 ms, zonder capsules
No longer available -
#37
Ch. La Tour du Pin-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
1940 aantal: 12 bt 9 ts, 3 ms, zonder capsules
No longer available -
#36
Ch. La Tour du Pin-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
1940 aantal: 12 bt ts à ms. 2 ls. Zonder capsules, 1 beschadigd etiket
No longer available -
#35
Ch. La Tour du Pin-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
1940 aantal: 12 bt bn à ts. 2 ms, zonder capsules
No longer available -
#34
Ch. de Beaulieu V.D.Q.S. Côteaux d’Aix en Provence R. Touzet, Rognes M.O. 1 aantal: 10 bt
No longer available -
#33
Muscat de Frontignan A.C. Ch. de la Peyrade, Frontignan M.C. 0 aantal: 11 bt
No longer available -
#32
Wisdom Sherry Golden Cream
Wisdom & Warter, Jerez M.O. O.D. 0 aantal: 6 bt
No longer available -
#31
Wisdom Sherry Golden Cream
Wisdom & Warter, Jerez M.O. O.D. 0 aantal: 6 bt
No longer available -
#30
Marcuset Blanc de Blancs Brut Méthode champenoise Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 0 aantal: 10 bt
No longer available -
#29
Champagne Grande Réserve Chouilly 1e Cru Michel Genet R.M. M.O. 0 aantal: 6 Mag. oude flessen, 1 vidange, 2 beschadigde kurken
No longer available -
#28
Champagne Grand Cru Brut
Paul Decotte, Mailly M.O. 0 aantal: 3 Mag. oude flessen
No longer available -
#27
Sauternes A.C. Mähler-Besse s.a., Bordeaux M.O. 0 aantal: 13 bt bn à ts
No longer available -
#26
Lot madera
aantal: 3 bt Madeira Boal Reserva
D’Oliveiras M.O. 1968 aantal: 2 bt Madeira Malmsy 15 Years Old Rich Blandy’s M.O. 0 aantal: 1 bt
No longer available -
#25
Lot likeurwijn
aantal: 4 bt Madeira Barbeito Malvasia Old Reserve 10 years old Vinhos Barbeito, Funchal M.O.
aantal: 1 bt Quinta do Porto Ferreira 10 anos
M.O.
aantal: 2 bt Taylor’s 20 year old tawny port Aged for 20 years in wood. Taylor Fladgate & Yeatman, Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#24
Lot likeurwijn
aantal: 2 bt Noval over 40 years Port Bottled in 1980 Quinta do Noval, Vila Nova de Gaia
aantal: 1 bt Noval Crusted Port
M.O. 1962 aantal: 1 bt
No longer available -
#23
Lot schuimwijn
aantal: 5 bt Champagne Premier Cru Brut
Charles Mignon, Epernay M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut
Pommery & Greno, Reims M.O.
aantal: 1 bt Champagne Grande Réserve Chouilly 1e Cru Michel Genet R.M. M.O.
aantal: 1 bt Prosecco della Marca Trevigniana I.G.T. Amistani -Guarda, Montebelluna M.O.
aantal: 1 bt Vouvray Brut A.C. A. & R. Barrière Frères, Bordeaux M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#22
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt Rode bourgogne zonder etiket
M.O. 1978 aantal: 1 bt 2 cmBeaune Clos des Marconnets A.C. 1e cru Chanson Père & Fils, Beaune
1966 aantal: 1 bt 2,5 cmPommard-Rugiens A.C. 1e cru Pothier-Rieusset, Pommard M.O. 1971 aantal: 3 bt 3,5 à 5 cmChambertin Clos de Bèze A.C. Grand cru Joseph Drouhin, Beaune M.O. 1971 aantal: 3 bt 0,5 cm - 3 cm - 6 cmChambolle-Musigny Les Amoureuses A.C. 1e cru Joseph Drouhin, Beaune M.O. 1971 aantal: 1 bt 6 cmBeaune(..)
No longer available -
#21
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt Nuits St.-Georges Les Boudots A.C. Mähler-Besse & Cie, Beaune M.O. 1967 aantal: 9 bt 4 à 5 cm. 3 erg beschadigde etikettenChambolle-Musigny A.C. Mähler-Besse & Cie, Beaune M.O. 1969 aantal: 3 bt 3 à 5,5 cm
No longer available -
#20
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt Clos de la Roche Cuvée Vieilles Vignes A.C. Dom. Ponsot, Morey M.D. 1972 aantal: 9 bt 4 à 5,5 cm, 1 x 6,5 cmCharmes-Chambertin A.C. Grand cru Mähler-Besse & Cie, Antwerpen M.O. 1979 aantal: 3 bt 3,5 à 4,5 cm
No longer available -
#19
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt Pommard A.C. M. Javouhey, Nuits M.O. 1964 aantal: 1 bt 2 cmNuits St.-Georges Les Boudots A.C. 1e cru Mähler-Besse & Cie, Beaune M.O. 1967 aantal: 1 bt 2,5 cmNuits St.-Georges A.C. Mähler-Besse & Cie, Beaune M.O. 1969 aantal: 2 bt 2 cmGevrey-Chambertin Paladin A.C. 1e cru Mähler-Besse & Cie, Beaune M.O. 1969 aantal: 2 bt 3 cmChambolle-Musigny A.C. Mähler-Besse & Cie, Beaune M.O.
aantal: 1 bt 3,5 cm, beschadigd etiketNuits St.-Georges A.C(..)
No longer available -
#18
Lot rode bourgogne
aantal: 11 bt Vosne-Romanée A.C. Jean-Pierre Mugneret, Vosne M.P. 1977 aantal: 1 bt beschadigd etiketPernand-Vergelesses 1e Cru A.C.
Dom. Dominique Guyon, Aloxe M.D. 1977 aantal: 1 bt Aloxe-Corton Les Fournières A.C.
Dom. Dominique Guyon, Aloxe M.D. 1977 aantal: 1 bt Beaune-Grèves A.C. 1e cru Thomas Frères, Nuits M.O. 1978 aantal: 5 bt Corton A.C. Grand cru Mähler-Besse & Cie, Antwerpen M.O. 1979 aantal: 2 bt Bourgogne Clos de la Combe A.C. Dom. Je(..)
No longer available -
#17
Lot rode bourgogne
aantal: 8 bt Richebourg A.C. Grand cru Dom. Gros Frère & Soeur, Vosne M.D. 1970 aantal: 3 bt 3 à 7 cm, 2 capsules beschadigdVolnay A.C. Labaume Aîné & Fils, Beaune M.O. 1971 aantal: 1 bt 3 cmBrouilly A.C. Ch. de Pierreux, Calvet, Beaune M.O. 1971 aantal: 1 bt 5,5 cmMazy-Chabertin A.C. Grand cru Dom. F. Tortochot & Fils, Gevrey M.D. 1972 aantal: 1 bt 5,5 cmClos de Vougeot A.C. Grand cru Mähler-Besse & Cie, Antwerpen M.O. 1973 aantal: 1 bt 4,5 cmBeaune C(..)
No longer available -
#16
Lot rode bourgogne
aantal: 3 bt Bourgogne A.C. - Tastevinage Jean-Claude Boisset, Nuits M.O. 2004 aantal: 1 bt Santenay 1e Cru A.C. Héritier de Nessoncourt, Beaune M.O. 1995 aantal: 1 bt Beaune Cuvée Nicolas Rolin A.C. - Hospice de Beaune Pierre André, Aloxe M.O. 1990 aantal: 1 bt
No longer available -
#15
Lot rode bourgogne
aantal: 3 bt Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.P. 1952 aantal: 2 bt 4 cmVolnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.P. 1959 aantal: 1 bt 3 cm
No longer available -
#14
Lot witte bourgogne
aantal: 12 bt Meursault A.C. Potinet-Ampeau, Monthélie M.O. 1966 aantal: 4 bt 3 cm, zwaar beschadigde etikettenAuxey-Duresses A.C. Michel Prunier, Auxey M.D. 1973 aantal: 8 bt 2,5 à 3,5 cm, 1 etiket manco
No longer available -
#13
Lot witte bourgogne
aantal: 12 bt Bourgogne Aligote A.C. Bacheroy Josselin, Maligny M.O. 1976 aantal: 6 bt Meursault Les Clous A.C. Mähler-Besse & Cie, Antwerpen M.O. 1977 aantal: 2 bt 5,5 à 6,5 cmMeursault Les Clous A.C. Mähler-Besse & Cie, Antwerpen M.O. 1985 aantal: 2 bt 2,5 à 5 cmChablis 1e Cru Vaillons A.C. Mähler-Besse & Cie, Antwerpen M.O. 1978 aantal: 1 bt 2,5 cmMontrachet A.C. Grand cru Pierre Morey, Meursault M.P. 1980 aantal: 1 bt 3,5 cm
No longer available -
#12
Lot witte bourgogne
aantal: 11 bt Chablis 1e Cru A.C. Mähler-Besse & Cie, Beaune M.O. 1968 aantal: 2 bt 4 cmPuligny-Montrachet Clos du Cailleret A.C. Joseph Drouhin, Beaune M.O. 1969 aantal: 4 bt 1,5 à 4,5 cm, 2 halsetiketten mancoMeursault A.C. Labaume Aîné & Fils, Beaune M.O. 1971 aantal: 5 bt 2,5 cm, 1 etiket manco
No longer available -
#11
Lot witte bourgogne
aantal: 9 bt Corton-Charlemagne A.C.
Dom. Michel Voarick & Fils, Aloxe M.D. 1983 aantal: 1 bt Montrachet A.C. Grand cru Pierre Morey, Meursault M.P. 1980 aantal: 2 bt Montrachet A.C. Grand cru Marquis de Laguiche, Monopole Joseph Drouhin, Beaune M.O 1969 aantal: 3 bt 3,5 à 4 cmMeursault A.C. Potinet-Ampeau, Monthélie M.P. 1966 aantal: 3 bt 3 à 5 cm
No longer available -
#10
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch La Tour Seran A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 bt Clos de l’Eglise A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1970 aantal: 4 bt Ch. Montaigne A.C. Bordeaux Supérieur
M.B. 1971 aantal: 1 bt Ch. Patris A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1970 aantal: 2 bt Bois-Gentil A.C. St-Estèphe Mähler-Besse s.a., Bordeaux M.O. 1970 aantal: 1 bt Ch. Cos d’Estournel A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. 1959 aantal: 1 bt msCh. Margaux A.C. Margau(..)
No longer available -
#9
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Cheval Noir A.C. St-Emilion Mähler-Besse s.a., Bordeaux M.O. 1992 aantal: 5 bt Ch. Tour Chapoux A.C. Bordeaux
M.C. 1988 aantal: 3 bt Ch. Peybonhomme Les Tours A.C. 1e Côtes de Blaye Cru bourgeois M.C. 1998 aantal: 2 bt Ch. Monbrison A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 bt Ch. Lamothe A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1982 aantal: 1 bt
No longer available -
#8
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Beauséjour-Bécot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 1 bt vtsCh. Pavie A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1974 aantal: 1 bt neckCh. Labégorce A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1983 aantal: 1 bt neckCh. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1986 aantal: 1 bt neckCh. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 1 bt neckCh. Bonalgue A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 1 bt neck(..)
No longer available -
#7
Lot witte bordeaux
aantal: 6 bt Ch. L’Arieste A.C. Sauternes
aantal: 1 bt Ch. Fortin A.C. Loupiac
M.C. 1969 aantal: 2 bt Ch. Lamarque A.C. Ste-Croix-du-Mont
M.C. 1934 aantal: 1 bt tsCh. Pajot A.C. Sauternes
M.C. 1955 aantal: 1 bt lsCh. Doisy-Védrines A.C. Sauternes 2e grand cru classé M.C. 1961 aantal: 1 bt ts
No longer available -
#6
Lot rode wijn
aantal: 15 bt Ch. Vignelaure VDQS Coteaux d’Aix en Provence G. Brunet, Rians M.C. 1973 aantal: 1 bt Ch. Vignelaure VDQS Coteaux d’Aix en Provence G. Brunet, Rians M.C. 1971 aantal: 1 bt msBeaumont des Gras A.C. VDQS Côtes du Vivarais Les Vignerons Ardechois, Ruoms M.O. 1996 aantal: 2 bt Châteauneuf-du-Pape A.C. Ropiteau Frères, Meursault M.O. 1980 aantal: 1 bt Châteauneuf-du-Pape Cuvée du Roy A.C.
1955 aantal: 1 bt Sélection Chanson Vin de Marque Chan(..)
No longer available -
#5
Lot rode wijn
aantal: 5 bt Ch. Villegeorge A.C. Haut-Médoc Grand cru exceptionnel M.C. 1962 aantal: 1 bt tsCh. Hontemieux A.C. Médoc
1969 aantal: 1 bt tsCh. Des Sabines A.C. Lalande-de-Pomerol
M.P. 1981 aantal: 1 bt neckCh. Tronquoy-Lalande A.C. St-Estèphe
M.C. 1982 aantal: 1 bt neckRioja Gran Reserva D.O. Federico Paternina, Ollauri M.O. 1973 aantal: 1 bt
No longer available -
#4
Lot rode wijn
aantal: 6 bt Hospices de Beaune
M. Champeval & P. Bouillon, Bordeaux-Vougeot
1967 aantal: 1 bt Bourgogne A.C. Réserve P. de Marcilly, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 bt Bourgogne Hautes Côtes de Nuits A.C. - Tastevinage Les Caves des Hautes Côtes, Beaune M.O. 1983 aantal: 1 bt Pernand-Vergelesses 1e Cru Vergelesses A.C. Dom. Rapet Père & Fils, Pernand M.D. 1988 aantal: 1 bt Côtes du Rhône A.C.
M.B. 1976 aantal: 1 bt Côtes du Rhône A.C. M. Lacoste & Cie, (..)
No longer available -
#3
Lot witte wijn
aantal: 17 bt Niersteiner Domthal Rheinhessen Martin Spira 1, Weinbau Zotzenheim E.A. 1966 aantal: 9 bt Liebfraumilch Rheinkapelle Rhein-Wein Robt. Brno-Wüstefeld, Rüdesheim E.A. 1969 aantal: 8 bt
No longer available -
#2
Lot witte wijn
aantal: 14 bt Ch. Larrivet-Haut-Brion A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves M.C. 1967 aantal: 3 bt bnChenin d’Or A.C. Bonnezeaux Compagnie Vinicole de Thouarcé M.O. 1966 aantal: 1 bt Sauvignon du Ch. Malard A.C. Bordeaux
M.C. 1980 aantal: 3 bt Ch. Michel de Montaigne A.C. Côtes de Bergerac Madame Mähler-Besse M.O. 1981 aantal: 1 bt Dom. de la Rousselière A.C. Muscadet de Sèvre & Maine Le Marquis de la Hautière, St-Hilaire-St-Florent M.O. 1983 a(..)
No longer available -
#1
Lot witte wijn
aantal: 11 bt Muscat A.C. Alsace Preiss-Henny, Mittelwihr M.O. 1970 aantal: 4 bt lage niveausRiesling A.C. Alsace Mähler-Besse & Cie, Antwerpen M.O. 1970 aantal: 4 bt Pinot Gris Vin de Qualité de la Moselle Luxembourgeoise Caves St.Martin, Remich M.O. 1982 aantal: 3 bt
No longer available -
#288
Twee groepen van resp. bruin en zwartgepatineerd plaaster met een voorstelling van de Heilige Maagd met kind, waarvan de tweede met een leeuw met wapenschild.
Deux groupes en plâtre respectivement brun et noir représentant des Vierges à l’Enfant. La deuxième accompagnée un lion tenant un blason.No longer availableDim. h: 41 & 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#711
Een lot van vier verschillende Chinese krijgsheren van gesculpteerd hardhout. Eén gebarsten, één met kleine restauratie.
Lot de quatre chefs de guerre chinois en bois dur sculpté. Une fissure à l’un, une petite restauration à l’autre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#708
Een lot van twee Chinese wijzen met perziken, een voorstelling van Boeddha met fabeldier (Kleine beschadiging) en een Guan Yin van gesculpteerd hardhout.
Lot de deux sages chinois aux pêches, une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux (petit dégât) et une Guanyin en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 25 - 30 cmEstimate: € 80 / 120