Lots
Showing 88651–88700 of 96318 results
-
#291
Een zilveren schaaltje met een gedreven decor van engeltjes. Franse keur, XIXe eeuw.
Petit plat en argent à décor repoussé d’angelots. Poinçon français, XIXe siècle.No longer availableDim. 90,46 gEstimate: € 50 / 60 -
#378
Een koffie- en theeservies van verzilverd koper bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje op dienblad.
Service à thé et à café en cuivre argenté comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait sur présentoir.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#558
Een beursvormige vaas van cloisonné op brons, boven-en onderaan een honingraatmotief in reliëf. Onderaan reliëfmerk met zes tekens verwijzend naar de Ming-dynastie. Chinees werk, XIXde eeuw.
Vase boursiforme en bronze cloisonné. Le dessus et le bas à décor en nid d’abeille. Marque en relief sous la base référant à la dynastie Ming. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#717
Ivoren vaasje gedragen door een meisjeshoofd. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Petit vase en ivoire porté par une tête de fille. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#373
Twee kronen van heiligenbeelden van gedreven zilver in barokke stijl waarvan één kleinere en beschadigd.
Deux couronnes anciennes de sculptures religieuses en argent repoussé de style baroque. La plus petite abîmée.No longer availableDim. Ø 14 en 10 cmEstimate: € 15 / 20 -
#261
Dansend boerinnetje in brons. Gesigneerd.
Petite paysanne dansante. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#371
Een lot van twee figuurtjes en een kandelaar van polychroom porselein en één van beeldje van biscuit. Omstreeks 1900.
Lot de deux figurines et un candélabre en porcelaine polychrome et une statuette en biscuit. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 10 / 20 -
#368
Beeldje van terracotta als allegorie op de oogst. Gesigneerd. M. Laeremans.
Statuette en terre cuite représentant une allégorie de la récolte. Signée M. Laeremans.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#367
Een biscuit beeldje van een vrouw aan een fontein. Omstreeks 1900.
Statuette en biscuit représentant une femme près d’une fontaine. Vers 1900.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#293
Een putto van monochroom wit porselein. Herstelling aan de vleugel.
Putto en porcelaine monochrome blanche. Réparation à l’aile.No longer availableDim. H 13,5 cmEstimate: € 24 / 30 -
#297
“Guinness for strength”. Een klein geëmailleerd reclamepaneel.
“Guinness for strength”. Panneau publicitaire en émail.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#377
Een vaas van geslepen kristal met groene motieven. 1928.
Vase en cristal taillé aux motifs verts. 1928.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#707
Twee maskers van gepolychromeerd hout en een kris met koperen versiering. Indonesië.
Deux masques en bois polychrome et un kris à décoration en cuivre. Indonésie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#263
Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#703
Twee verschillende Chinese wijzen, een visser en een voorstelling van Boeddha met een fabeldier van gesculpteerd hardhout. (Laatste met barst)
Deux sages chinois, un pêcheur et une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux en bois dur sculpté (le dernier avec fissure).No longer availableDim. h: 25 - 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#697
Een Chinese wijze met aapje en perziken, een wijze met hoen en een voorstelling van Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Sage chinois avec un singe et des pêches, ainsi qu’un sage avec une poule et une représentation du Bouddha en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#693
Een Chinese krijgsheer en een wijze met fabeldier van gesculpteerd hardhout.
Chef de guerre chinois et sage sur animal fabuleux en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#691
Vier verschillende Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. Enkele kleine beschadigingen.
Quatre figurines chinoises en bois dur sculpté. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#683
Een Chinees krijgershoofd met drakenkoppen van gesculpteerd hardhout met ivoren details.
Tête de guerrier chinois aux têtes de dragons en bois dur sculpté aux détails en ivoire.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#671
Een lot van drie Zuid-Amerikaanse beeldjes van terracotta.
Lot de trois statuettes sud-américaines en terre cuite.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#363
“Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. We voegen er een herdertje van polychroom biscuit aan toe.
“Fille aux fleurs”. Sculpture en biscuit monochrome blanc. Nous ajoutons un petit berger en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#177
Een paar aardewerken vazen met sang-de-boeufglazuur.
Paire de vases en faïence à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361
Een paar karaffen van geslepen Boheems kristal, rood gekleurd in de massa.
Paire de carafes en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#698
Een urnedeksel met een zittende figuur van terracotta. Met gepolychromeerd miniatuurvoorbeeld van de urn. Venezuela.
Couvercle d’urne surmonté d’un personnage assis en terre cuite. Accompagné d’un exemple miniature de l’urne. Venezuela.No longer availableDim. h: 36 & 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#681
Een erotische groep en een hurkend figuur van terracotta. Zuid-Amerika.
Groupe érotique et personnage accroupi en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#281
Een kleine amfoor. Bodemvondst uit de baai van Napels.
Petite amphore. Pièce de fouille de la baie de Naples.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#673
Een figuur met kruik van terracotta. Venezuela.
Personnage à la cruche en terre cuite. Venezuela.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173
Een opengewerkt mandje van faïence de l’Est met een handgeschilderd decor van bloemen en vogels. Op koperen voet. Vroeg XIXe eeuw. Gerestaureerd.
Panier ajouré en faïence de l’Est à décor peint à la main d’oiseaux et de fleurs. Sur pied en cuivre. Début du XIXe siècle. Restauré.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442
Een vrouwenbeeldje van gesculpteerd ivoor. Afrikaans werk.
Statuette de femme en ivoire sculpté. Travail africain.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#428
Een rundskopje van gesculpteerd steen. Bodemvondst, Egypte.
Tête de boeuf en pierre sculptée. Pièce de fouille, Egypte.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 80 / 100 -
#437
Een Indonesisch figuur, gesculpteerd uit een dierenschedel. Op staander.
Figure indonésienne sculptée d’une crâne d’animal. Sur support.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#298
Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.
Vase en faïence belge décoré de trois serpents.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#283
Een klerk en een kerkelijke van plaaster, de tweede zwartgepatineerd.
Clerc et religieux en plâtre, le second patiné noir.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#557
Een lot van drie koralen.
Lot de trois pièces de corail.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#571
Een cachepot van Imariporselein met hexagonale vlakken.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux cartouches hexagonales.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#171
Een heiligenbeeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. XVIIIe eeuw.
Sculpture religieuse en bois polychrome. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#301
“De koude”. Twee identieke voorstellingen, waarvan één van gesculpteerd hout en één van gepatineerd plaaster.
“Le froid”. Deux représentations, l’une en bois sculpté, l’autre en plâtre peint.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447
Twee verschillende Chinese wijzen van gesculpteerd hardhout, waarvan één met perziken en een dienaar en één met twee schapen. Kleine beschadigingen.
Deux sages chinois en bois dur sculpté dont un aux pêches et avec un servant, l’autre avec deux moutons. Petits dégâts.No longer availableDim. h: 33 & 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509
Een Chinese krijgsheer en een wijze met fabeldier van gesculpteerd hardhout.
Chef de guerre et sage sur animal fabuleux chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457
Een lot van zes Indische godsbeeldjes van gesculpteerd hout.
Lot de six divinités indiennes en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#458
Een geisha van gesculpteerd speksteen.
Geisha en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#438
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Sage chinois en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#461
Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#463
Twee militaire machetes. Gemerkt ‘Legitimus. Collins & Co.’. Amerikaans werk. 1943 & 1945. Met lederen holsters van Canadese makelij.
Deux machettes militaires. Marque Legitimus. Collins & Co. Travail américain 1943 et 1945. Aux fourreaux en cuir de fabrication canadienne.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#468
Een oude Duitse bajonet model ‘43 AGV’. Met schede van E. Pack & Sohn uit 1939.
Baïonnette allemande ancienne modèle 43 AGV. Avec fourreau de E. Pack & Sohn de 1939.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#448
Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
Trois haches cérémonielles aux manches en os. Mangbitu, Afrique Centrale.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#532
Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.
Hache de jet en tête d’oiseau ancienne. Travail africain des Kang.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431
Twee oude bajonetten, waarvan één van Carl Eickhorn. Slijtage.
Deux anciennes baïonnettes dont une de Carl Eickhorn. Usures.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#433
Een Duitse zwaardbajonet met zaagrug. Gemerkt ‘Erfurt’. 1915.
Baïonnette allemande à lame à dents de scie. Marque Erfurt. 1915.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#473
Een oude Duitse zwaardbajonet. Gemerkt ‘Carl Eickhorn, Solingen’. 1915.
Longue baïonnette allemande. Marque Carl Eickhorn, Solingen. 1915.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 70 / 90