Lots
Showing 88801–88850 of 96318 results
-
#228
“Dames met harp”. Een bronzen groep op sokkel van groen marmer.
“Femmes à la harpe”. Groupe en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 700 / 800 -
#207
“Le travail”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#231
“Zingend korenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.
“Fille chantant”. Statuette en biscuit monochrome blanc. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220 / 300 -
#203Period: 1852 - 1908
“La folle chanson”. Een groep van groengepatineerd brons. Met Brussels gieterijmerk.
“La folle chanson”. Groupe en bronze à patine verte. Avec cachet de fonderie bruxelloise.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#198Period: 1858 - 1914
“La Sibylle”. Een damesbuste van donkergepatineerd brons. Met gieterijstempel.
“La Sibylle”. Buste de femme en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#357
Een boek over M. I. Hummel. 1990.
Livre traitant M.I. Hummel. 1990.No longer availableEstimate: € 24 / 28 -
#161
“Olympia 1936’. Met originele stofkaft.
“Olympia 1936”. Avec étui de protection original.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#353
Een lot van drie boeken:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo en het Gemeentekrediet.- “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn en André Mertens. Ed. Lannoo.- “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Uitgegeven door het provinciebestuur Antwerpen.
Lot de trois livres:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo et Gemeentekrediet.- “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn et André Mertens. Ed. Lannoo.- “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Ed. Province d’Anvers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#487
“De avonturen van Kuifje”: - “De geheimzinnige ster”- “Raket naar de maan”.Hard cover, zeer gelezen staat.
Deux albums de bandes dessinées: Les aventures de Tintin.- “De geheimzinnige ster”- “Raket naar de maan”.Couvertures rigides, intensivement lus.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#701
Een bronzen pijp, versierd met tien gazellenkopjes en met slangenvel. Vermoedelijk Afrikaans.
Pipe en bronze décorée de dix têtes de gazelle et de peau de serpent. Probablement africaine.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 160 / 180 -
#158
Een grote jardinière van blauw en wit porselein met een decor van personages in een stad. Onderaan gemerkt.
Grand jardinière en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans la ville. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#537
Een Indo-Perzisch miniatuur met een verhaal op de achterzijde. XIXe eeuw.
Miniature indo-persane avec un texte au verso. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 15 cmEstimate: € 160 / 180 -
#533
Een Perzisch miniatuur van een Perzische danseres. Safavidische dynastie XVIIe eeuw.
Miniature persane représentant une danseuse. Dynastie des Safavides du XVII siècle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 420 / 460 -
#307
Twee grote drageoirs van geblazen glas.
Deux drageoirs en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#303
Een lot geslepen kristal, bestaande uit twee cilindervazen, een bolle vaas en een cocktailshaker.
Lot de cristaux taillés comprenant deux vases cylindriques, un vase sphérique et un shaker.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#313
Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.
Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#343
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vier honden, waarvan twee van Royal Doulton en één van Beswick, en schilderende Churchill, enz.
Lot de faïences polychromes dont quatre chiens dont deux en Royal Doulton et un en Beswick, un Churchill peignant etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#157
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een paar Delftse balustervaasjes en een dekselvaas evenals een dekselvaas zonder deksel van Maastricht.
Un lot de faïences bleues et blanches comprenant des petits vases Delft - Maastricht.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#451
Een Afrikaanse buste, een kleine Boeddha, een Chinese wijze, een godsbeeldje en twee haarspelden van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
Buste africain, petit Bouddha, sage chinois, divinité et deux aiguilles à cheveux en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#151
“Amor”. Beeld van zamak naar Moreau.
“Amour”. Sculpture en régule d’après Moreau.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#341
Een lot van zes kleine jardinières van monochroom wit en meerkleurig porselein.
Lot de six petites jardinières en porcelaine monochrome blanche et polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Paar kandelaars met twee lichtpunten van geslepen kristal. Gemerkt en met label. Kleine schilfer.
No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#317
Paar kandelaars met twee lichtpunten van geslepen kristal. Gemerkt en met label. Kleine schilfer.
Paire de candélabres à deux lumières en cristal taillé. Marque et étiquettes. Petit éclat.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#477
Een designvaas van meerkleurig glaspasta. Vermoedelijk Italiaans.
Vase design en pâte de verre polychrome. Probablement italien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#328
Twee ronde kommen van geslepen kristal. De ene rood gekleurd in de massa (schade), de andere kleurloos (schilfers).
Deux bols ronds en cristal taillé. L’un rouge (dégât), l’autre incolore (éclats).No longer availableDim. Ø 30 & 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148
Mariabeeld van biscuit en porselein. Schade.
Sculpture de Marie en biscuit en porcelaine. Dégâts.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308
Een zwarte en een kleurloze vaas van Booms glas met vergulde versieringen. Medio XXe eeuw.
Vase noire et un vase incolore en verre de Boom aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#323
Coupe van geslepen kristal gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré dans la masse.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197
Bronzen beeld naar de klassieke oudheid.
Sculpture en bronze d’après l’antiquité.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 240 / 280 -
#321
Coupe van polychroom porselein gedragen door drie putti. Onderaan een apocrief Meissen merk in blauw onder glazuur.
Coupe en porcelaine polychrome portée par trois putti. Marque apocryphe de Meissen en bleu sous couverte.No longer availableDim. H. 25 cm, Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3
Twee bronzen beeldjes van een Oosterse dienaar met schaal.
Deux statuettes en bronze de servants orientaux avec plateau.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#318
Een inktpot van geel koper met porseleinen recipiënt.
Encrier en cuivre jaune au récipient en porcelaine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#128
Liggende vrouwenfiguur van albast met opschrift: Catacombe di San Callisto Roma.
Femme couchée en albâtre avec inscription Catacombe di San Calllisto Roma.No longer availableDim. L. 37,5 cm x B. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#191
Coupe van polychroom porselein gedragen door een palmboom en een romantisch koppel. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur en genummerd.
Coupe en porcelaine polychrome portée par un palmier et un couple romantique. Marque en bleu sous couverte et numéro sous la base.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 240 / 280 -
#527
Een Chinese houten messenblok van zwartgelakt hout met verguld bladermotief met acht messen en vorken en een paar serveermessen en -vorken.
Bloc à couteaux en bois laqué noir à motif de feuilles dorées contenant huit couteaux et fourchettes et un couvert de service. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#28
Een kleine jardinière in art nouveaustijl van gepolychromeerd biscuit, versierd met een dame en bloemen.
Petite jardinière de style art nouveau en biscuit polychrome décoré d’une femme et de fleurs.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#331
Twee bolle vaasjes van Booms glas, resp. roze en groengekorreld met vergulde decors. Medio XXe eeuw.
Deux petits vases sphériques en verre de Boom respectivement rose et vert aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#147
Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.
Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#528
Een olielamp van opaalglas met een handgeschilderd disteldecor op een marmeren zuiltje met bronzen voet. Tijdperk art nouveau.
Lampe à huile en opaline à décor de chardons peint à la main, sur une colonnette en marbre au piétement en bronze. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#32
“Kerkje in de duinen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.
“Petite église dans les dunes”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#143
Een paar olielampen van kobaltblauw Limogesporselein met handgeschilderde decors en met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Paire de lampes à huile en porcelaine de Limoges bleue cobalt aux décors peints à la main et aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#107Period: 1910 - 2000
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#479
Een Chinese prent van een wijze. Gemengde techniek op papier.
Estampe chinoise représentant un sage. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#498
Een kleine dekselvaas van Cantonporselein met een decor van personages, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt.
Petit vase couvert en porcelaine de Canton à décor de personnages, de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#108
Een metalen ‘notarislampje’ met een groen glazen kapje
Lampe de notaire en métal. Abat-jour en verre vert.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#282Period: °1933
“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137
Een bronzen paard met kar.
Cheval et char en bronze.No longer availableDim. L 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#347
Een roze en een lichtgroene kristallen vaas en een schaal, eveneens lichtgroen in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal et plat. Colorés vert clair dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#93
Twee lage ronde vazen van Booms glas met twee verschillende vergulde decors. Jaren ‘30 - ‘40.
Deux vases bas ronds en verre de Boom à décors dorés. Années 30-40.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#98
Een allegorisch bronzen beeld met bruin patina op zwart marmeren voetstuk.
Sculpture allégorique en bronze à patine brune sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300