Lots
Showing 8951–9000 of 96318 results
-
#255
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#254
Een lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.No longer availableDim. Ø: 24 cmH: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253
Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#252
Een theepotje van blauw en wit Chinees porselein, binnenin met filter. Minuscuul schilfertje aan de tuit. XIXe eeuw.
A teapot of blue and white Chinese porcelain, inside with filter. Tiny flake on the spout. XIX century.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251
Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#250
Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
A porcelain lidded basket with boy and girl on the lid. Damage to the flower in the front.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#249
Drie diverse coupes, één van aardewerk, één van porselein met twee engeltjes en één van biscuit met een oogstscène. Merken onderaan.
Three different coupes, one of earthenware, one of porcelain with two angels and one of biscuit with a harvest scene. Brands at the bottom.No longer availableDim. H: 10-13 cmØ: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#248
Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
A Brussels porcelain hand-painted water reservoir, with fishermen's decor. Mid 19th century.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#247
Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableDim. H: 5-23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#246
“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#245
Een paraplubak van Chinees porselein met een meerkleurig decor en diverse figuren versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain umbrella stand with a multi-coloured decor and decorated with various figures. Marked at the bottom.No longer availableDim. 47 x Ø23cmEstimate: € 60 / 80 -
#244
Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243
Een paar sobere koperen kandelaars.
A pair of modest copper candlesticks.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#242
Een porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#241
Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#240
Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#238
Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableDim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#237
Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236
Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#235
Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#234
Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#233
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#227
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
A colorless globe of cut crystal on a plate. Slight damaga at the rim.No longer availableDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#226
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#225
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 60 / 80 -
#223
Een Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.
A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.No longer availableDim. 10,5 x 11 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222
Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#221
Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
A silver-plated metal coffee and tea service: coffee, tea, milk and sugar bowl. Made in Sheffield. We add a tray with a different motif.No longer availableDim. H: 7-20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#220Period: 1960 - 1970
Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#218
Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.
A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217
Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#192
Een grote kaarshouder/windlicht in glas en verchroomd staal.
A large candlestick with stormglass on a chromium base.No longer availableDim. h 49 x Ø 22 cmEstimate: € 25 / 40 -
#189
Een design bureaulamp uit de jaren 80, Robert Sonneman voor SMC Boxford Holland.
Design bureau lamp form the eighties. Robert Sonneman for SMC Boxford Holland.No longer availableDim. h 38 x Ø 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#188
Een wandlicht met koperen montuur, een knobbelvaasje en een schotel met landschap van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld.
A wall light with a copper frame, a bulbous vase, and a dish with a blue and white landscape made of Delft-inspired earthenware.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 50 / 75 -
#186
Een lot van vier biscuit wijwatervaatjes. Diverse vorm en afmetingen.
Four biscuit holy water fonts of divers shapes and sizes.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 50 / 75 -
#185
Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 40 / 60 -
#184
“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#183
Een vierkant kunststoffen doosje in de vorm van een boek in trompe l’oeil met bovenop een muis.
A square plastic box shaped like a book in trompe l’oeil with a mouse on top.No longer availableDim. H. 5 x 14 cmEstimate: € 35 / 50 -
#180
“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
"Reading girl with cat." A figurine, galvanoplasty.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#179
Een Duits kristallen Freundschaftsglas met geëmailleerde bloemen en vergulde rand. Roze in de massa gekleurd.
A German crystal friendship glass with enameled flowers and gilded edge. Colored pink throughout.No longer availableDim. 13.5 x Ø 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#178
Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#177
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna.No longer availableEstimate: € 10 / 15 -
#175
“Jack Daniels No7 Guitar Case Edition”. Een Tennessee Whiskey, 700 ml, met gitaarkistje en bottle stopper.
"Jack Daniels No7 Guitar Case Edition". A Tennessee Whiskey, 700 ml, with guitar case and bottle stopper.No longer availableDim. 12,5 x 32cmEstimate: € 75 / 125 -
#173
Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
An Art Deco sculpture, 2 deer on a marble base, illegibly signed in the marble.No longer availableDim. 30 x 54 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#172
Een lot van 12 NL vinyl albums, bestaande uit oa Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo en verzamelhits.
A lot of 12 NL vinyl albums, including Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo, and compilation hits.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#171
Drie oude koffiemolens van hout, koper en smeedijzer.
Three antique coffee grinders made of wood, copper, and wrought iron.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#170
Een oud tafellampje in albast en koper, de elektrische kabel dient vernieuwd te worden. Met kanten kap.
An old table lamp in alabaster and copper, the electrical cable needs to be replaced. With a lace shade.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 10 / 20 -
#167
Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.
A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#166
Een kleurloze, geslepen glazen kegelvormige karaf, evenas een roze glazen glas versierd met een koudgeschilderde krokus. Omstreeks 1900.
A colorless, cut glass cone-shaped decanter, along with a pink glass glass adorned with a hand-painted crocus. Circa 1900.No longer availableDim. H. 42,5 & 13,5 cmEstimate: € 40 / 50