Lots
Showing 95701–95750 of 96318 results
-
#407
Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.
Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.Estimate: € 180 / 240 -
#381
Een indrukwekkende lamp van monochroom wit biscuit in de vorm van drie dames met bronzen monturen.
Lampe impressionnante en biscuit blanc formée par trois dames aux montures en bronzes.Estimate: € 180 / 220 -
#370
Een lot manchetknopen van verschillende merken, een paar in originele doosjes.
Lot de boutons de manchettes de différentes marques. Quelques boîtes d’origine.Estimate: € 100 / 200 -
#195
Een herenpolshorloge van roestvrij staal. Nr. A53350.
Montre à bracelet homme en acier inoxydable. N° A53350.Estimate: € 500 / 800 -
#155
Een dameshorloge van roestvrij staal en geel goud. Met certificaat.
Montre de dame en acier inoxydable et or jaune. Avec certificat.Estimate: € 800 / 1000 -
#400
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.Estimate: € 80 / 120 -
#36
Handgeknoopt Oosters tapijt van wol. Modern motief.
Tapis d’Orient en laine au dessin moderne. Noué main.Dim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 150 -
#306
Staande klok met eikenhouten kast. Koperen wijzerplaat gemerkt William Gough, London. Met uren, minuten en dag.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre marqué William Gough, London. Avec heures, minutes et jours.Dim. H. 240 cmEstimate: € 300 / 500 -
#466
Zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl en bekleed met beige fluweel.
Six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV, recouverts de velours beige.Estimate: € 60 / 100 -
#506
Vlaams eikenhouten buffet met bovenaan twee gebogen laden en met twee paneeldeuren. Sobere versiering met drie parelchûtes langs de laden. XVIIIde eeuw. Een zijmoulure en sloten manco.
Buffet flamand en chêne, le haut à deux tiroirs galbés, deux portes pleines. Décor sobre à trois chûtes de perles flanquant les tiroirs. XVIIIe siècle. Une moulure du côté et des serrures manquantes.Dim. H. 124. B. 180 cmEstimate: € 300 / 500 -
#476
Een grote eettafel met vier tapse poten en twee laden in de gordel.
Grande table à dîner sur quatre pieds cannelés et à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 197 cmEstimate: € 80 / 120 -
#740
Een lot van negen verschillende horloges.
Lot de neuf montres différentes.Estimate: € 100 / 150 -
#735
Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder drie dameshorloges.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont trois montres de dame.Estimate: € 40 / 80 -
#456
Een klein stoeltje van gesculpteerd hout met sporen van polychromie.
Petite chaise en bois sculpté aux traces de polychromie.Dim. h: 70 cmEstimate: € 25 / 40 -
#486
Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 400 -
#496
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#46
Een met leer bekleed koffertje met gegalbeerd deksel. Afrikaans werk.
Coffret recouvert de cuir à couvercle galbé. Travail africain.Dim. l: 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#446
Een zeshoekig tafeltje in Arabische stijl, versierd met gebeeldhouwde geometrische patronen en enkele details ingelegd met parelmoer. Elke zijde met een uitklapbaar blaadje. We voegen er de bijbehorende hoekstoel aan toe. Kleine manco’s.
Petite table hexagonale de style arabe décoré de motifs géométriques sculptés dont des détails incrustés de nacre. Chaque côté à tablette abattante. Nous ajoutons une chaise de coin assortie. Petits manquants.Dim. H 79 cmEstimate: € 60 / 80 -
#390
Een ketting met hangers, een paar oorbellen en een ring.
Chaîne aux pendentifs, une paire de boucles d’oreilles et une bague.Estimate: € 50 / 100 -
#725
Twee paar oorbellen in origineel doosje.
Deux boucles d’oreilles dans la boîte d’origine.Estimate: € 50 / 100 -
#365
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.Estimate: € 150 / 250 -
#360
Een zilveren schakelketting, drie hangers, zeven ringen, een paar oorbellen.
Chaîne à maillons en argent, trois pendentifs, sept bagues et une paire de boucles d’oreilles.Dim. 71,84 gEstimate: € 40 / 80 -
#395
Een lot van 10 verschillende horloges allerlei.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 40 / 80° -
#700
Zes roestvrij stalen dameshorloges.
Six montres de dame en acier inoxydable.Estimate: € 150 / 250 -
#23
Handgemaakte harlekijnsok.
Chaussette d’arlequin faite main.Dim. H 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#720
Zes roestvrij stalen dameshorloges.
Six montres de dame en acier inoxydable.Estimate: € 100 / 200 -
#690
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de dix montres différentes.Estimate: € 50 / 100 -
#375
Een lot van 10 verschillende horloges allerlei.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 40 / 80° -
#462Period: °1924
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le petit déjeuner”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#685
Een roestvrij stalen horloge met lederen armband. Gedragen.
Montre en acier inoxydable au bracelet en cuir. Second main.Estimate: € 50 / 100 -
#695
Een roestvrij stalen herenhorloge. In originele doos en met certificaat.
Montre homme en fer inoxydable. Dans la boîte d’origine et avec certificat.Estimate: € 50 / 100 -
#705
Een lot van negen verschillende dames en herenhorloges.
Lot de neuf montres différentes. Homme et femme.Estimate: € 100 / 150 -
#715
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 50 / 100 -
#385
Een lot van 10 verschillende horloges allerlei.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 40 / 80° -
#730
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.Estimate: € 80 / 150 -
#710
Een groot lot verschillende verguld zilveren kettingen. 925‰.
Grand lot de chaînes variées en vermeil. 925‰.Dim. 134,72 gEstimate: € 150 / 250 -
#29
“Vagebond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894.
“Vagabond”. Huile sur panneau. Signé et daté 1894.Dim. 17 x 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#424
Langwerpig Chinees borduurwerk met vogels en planten. Ingelijst.
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.Dim. 165 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#449
Kruisweg in aquarel. 13 delen.
Chemin de la Croix en aquarelle. 13 stations.Dim. 43 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#604
“Portret van een jonge vrouw met een bloemenvaas”. Olieverf op doek. XIXde eeuw. Herdoekt.
“Portrait d’une jeune femme et un vase aux fleurs”. Huile sur toile. XIXe siècle. Retoilée.Dim. 77 x 63,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#392
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.Dim. 91 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454
“Paardenkoets op een veldweg in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Calèche sur un chemin de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.Dim. 100 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#286
Mahoniehouten tweedeurskast. Onderaan een lade met gedraaide houten trekkers. Bovenaan doucine. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Un tiroir en ceinture basse aux poignées en bois tourné. Le haut en doucine. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#276
Mahoniehouten tweedeurskast. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Un tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#602Period: °1948
“Luc, Sam, Daniel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gecertificeerd door de auteur op de achterkant.
“Luc, Sam, Daniel”. Huile sur toile. Signée et certifiée par l’auteur au verso.Dim. 130 x 150 cmEstimate: € 200 / 240 -
#599Period: 1924-2003
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.Dim. 100 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#203
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 75 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#422Period: °1940
“Kind bij een hek”. Oost-Indische inkt en was op papier. Gesigneerd.
“Enfant devant une grille”. Encre de Chine et cire sur papier. Signé.Dim. 74 x 54 cmEstimate: € 400 / 500 -
#42
Vier schilderijtjes: “Rozentuil”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd J. Willems (30 x 26 cm). “Paar Stillevens”. Olieverf op paneel. Gesigneerd J. Veugaete (13 x 10 cm). “Vijver in het bos”. Olieverf op board. Toegeschreven aan H. Rudesuhl. “Bosrivier in de winter”. Olieverf op paneel. (25 x 28 cm).
Quatre petits tableaux: “Bouquet de roses”. Huile sur panneau ovale. Signé J. Willems (30 x 26 cm). Paire de natures mortes. Huile sur panneau. Signés J. Veugaete (13 x 10 cm). “Etang dans le bois”. Huile sur carton. Attribué à H. Rudesuhl. “Paysage rupestre en hiver”. Huile sur panneau. ( 25 x 28 cm).Estimate: € 100 / 120