Lots
Showing 11451–11500 of 96439 results
#379
“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#222Period: °1897
#219
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#512
“Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.
"Village view with bridge and figure." Oil on panel. Presumably 19th century. Signs of aging.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#114
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#592
Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#514
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#224
An early 18th-century hand-colored map of the Waasland region, titled "Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes." Slight rust stain, framed.No longer availableDim. h 420 x b 560 cmEstimate: € 120 / 180 -
#579
Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#519
#524Period: 1856 - 1928
“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#369
Een decoratief werk in de stijl van Rothko. Bijgevoegd een kader in de zelfde stijl.
A decorative piece in the style of Rothko. Frame included in the same style.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#529
“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#532
Een houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.No longer availableDim. h 47 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359
Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#572
“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
#589Period: 1914-1981
“Havenmeisje”. Gravure. Geisgneerd buiten de plaat.
#534
“Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
"Still Life with Grapes and Orange". Oil on canvas. Signed and dated 1981.No longer availableDim. 28,5 x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#539
#542
“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#508
Een houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#513
A set of 3 cut crystal perfume items, including a jeweled lidded jar, a pump bottle, and a perfume bottle with stopper. Labeled Val Saint Lambert.No longer availableDim. H: 8-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#171
Een art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#597
Een grote kleurloze glazen vaas.
#214
#211
Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#593
Een terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#354
Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#591
#178
#217
Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#352
Een houten staf van een stamhoofd.
#421
Een masker met zwart patina. Mali.
#427
Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
#431
Een polychroom masker. Afrikaans werk.
#437
Een polychroom houten masker. Gabon.
#441
Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#569
Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#349
Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574
Een vliegenmepper van hout met runderhaar. Kongo.
A wooden fly swatter with cow hair. Congo.No longer availableDim. L. 70 cm tot.Estimate: € 35 / 45 -
#447
Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#451
Een houten helmmasker getooid met twee kleine hoofden. Mogelijk Kameroen.
A wooden helmet mask adorned with two small heads. Possibly from Cameroon.No longer availableDim. 48 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#457
Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#461
Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#588
A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587
#467
Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#344
Een industriële stijl kunststoffen hanglamp.
An industrial style plastic pendant lamp.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378
Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#377
Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 160