Lots

Showing 1151–1200 of 108241 results

  • #264
    Gaston Bancquart
    Period: 1899 - 1971

    “Petit pont sur la Somme”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1956.

    "Petit pont sur la Somme" - a painting, oil on canvas, signed and dated 1956.
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232
    Félix Labisse

    ‘Twee dansende bidsprinkhanen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 97 uit een oplage van 175 exemplaren.

    'Two dancing praying mantises', a color lithograph by Labisse. Number 97 out of an edition of 175 copies.
    Dim. 60/45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #278
    Lego

    Een partij vintage lego bestaande uit een (onvolledige) treinset met zijn originele doos en 3 houten Lego kistjes met schade en vele blokjes.

    A collection of vintage Lego including an (incomplete) train set with its original box and 3 wooden Lego crates with damage and many blocks.
    Dim. 7.5 x 39.5 x 47.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #152
    Dariss

    ‘Vrachtschepen aan de kade’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werkje, getekend Dariss.

    ‘Freighters at the Quay’, oil on canvas. A post-impressionist piece, signed Dariss.
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154

    ‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    'Drinkebroeder', oil on panel. Not signed.
    Dim. 22/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    ‘Landschap met veehoedster’, olieverf op paneel. Vermoedelijk 19e eeuws. Niet getekend.

    'Landscape with cattle herderess', oil on panel. Presumably 19th century. Not signed.
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #162

    ‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Blowing bubbles', oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Gustave Mascart

    ‘Verliefd koppel in het park’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.

    ‘Couple in Love in the Park’, oil on panel. Signed G. Mascart.
    Dim. 26/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #169
    Gustave Mascart

    ‘Een jonge vrouw met haar chaperon’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.

    'A young woman with her chaperone', oil on panel. Signed G. Mascart.
    Dim. 26/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #172

    ‘Bouwvallig schuurtje’, een studie in olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    ‘Dilapidated shed’, a study in oil on panel. Indistinctly signed.
    Dim. 33/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #114

    ‘Caféscene met pijprokende man’, olieverf op paneel. In de stijl van David Teniers.

    'Café scene with pipe-smoking man', oil on panel. In the style of David Teniers.
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #174

    Een paar litho’s met dieren als thema.

    A pair of lithographs with animals as the theme.
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    ‘Landschap met ruine’, potloodtekening. Getekend F. De Braekeleer, ‘78.

    'Landscape with ruin', pencil drawing. Signed F. De Braekeleer, '78.
    Dim. 22/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182
    Leo Van Pauwel

    ‘Vissersboten in de haven’, olieverf op doek. Een impressionistisch werkje, getekend Leo Van Pauwel.

    ‘Fishing boats in the harbor’, oil on canvas. An impressionistic piece, signed by Leo Van Pauwel.
    Dim. 28/35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184
    Bernard Bosschaert

    ‘Jonge vrouw met een bos bloemen’, olieverf op papier. Getekend Bosschaert B.

    'Young woman with a bunch of flowers', oil on paper. Signed Bosschaert B.
    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #189
    Achiel Strijbol
    Period: 1901-1966

    ‘Boszicht met oude brug’, olieverf op doek. Getekend A. Strijbol.

    'Forest View with Old Bridge', oil on canvas. Signed A. Strijbol.
    Dim. 46/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    Dan Mortier

    ‘Abstract landschap’, olieverf op doek. Getekend Mortier Dan, ‘72.

    'Abstract landscape', oil on canvas. Signed Mortier Dan, '72.
    Dim. 30/60 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #194
    A. Grimberg

    ‘Landschap met kerk en bloesembomen’, olieverf op paneel. Getekend A Grimberg.

    'Landscape with church and blossoming trees', oil on panel. Signed by A. Grimberg.
    Dim. 40/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #199
    Victor Blom

    ‘Vissersboten in de haven’, olieverf op paneel. Getekend V. Blom ‘58.

    'Fishing boats in the harbor', oil on panel. Signed V. Blom '58.
    Dim. 59/72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #89

    ‘Winterlandschap met hooimijten’, olieverf op paneel. Een impasto werk in de geest van Permeke. Onleesbaar getekend.

    ‘Winter landscape with haystacks’, oil on panel. An impasto work in the spirit of Permeke. Illegibly signed.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79
    P. Delbeke

    ‘Landschap met runderen en schapen’, olieverf op doek. Getekend P Delbeke, ‘81. Herdoekt.

    'Landscape with Cattle and Sheep', oil on canvas. Signed P Delbeke, '81. Relined.
    Dim. 48/62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Femmes en fumant”, een lithografie in vergulde kader, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 89/160.

    "Women smoking," a lithograph in a gilded frame, signed outside the plate and numbered 89/160.
    Dim. 36 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #245
    Guy Donnée

    “Portret van een erudiet man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Donnée.

    "Portrait of a learned man", a painting, oil on canvas, signed Donnée.
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk, onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil on panel. An expressionist piece, signed illegibly.
    Dim. 65/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Twee studies naar vrouwelijk naakt. Rood krijt op doek, getekend E. Steel.

    Two studies of female nudes. Red chalk on canvas, signed E. Steel.
    Dim. 46/25 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #229

    Abstracte compositie, olieverf op doek in de geest van Karel Appel. Getekend Neyt?

    Abstract composition, oil on canvas in the spirit of Karel Appel. Signed Neyt?
    Dim. 90/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    F. Wolters

    ‘Stilleven met bloemen en fruit’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, getekend F. Wolters. In rijkelijk versierde goudkleurige kader.

    'Still life with flowers and fruit', oil on canvas. From the 19th century, signed F. Wolters. In richly decorated gold-colored frame.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #69

    “Badend naakt met waterlelies”, een verlicht glas-in-loodraam, naar de art-nouveau.

    "Bathing nude with water lilies", an illuminated stained glass window, in the style of Art Nouveau.
    Dim. 89 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #74

    “Huis aan de heide”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneer J.V. Laer.

    "House on the Heath," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed J.V. Laer.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134

    Een ingekaderd handgemaakt zijden tapijtje met de voorstelling van het Laatste Avondmaal. Met certificaat.

    A framed handmade silk carpet depicting the Last Supper. Comes with a certificate.
    Dim. 59 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #59

    “Portret van een dame”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde vergulde kader. Niet gesigneerd. Circa 1900.

    "Portrait of a Lady," a painting, oil on canvas in damaged gilded frame. Not signed. Circa 1900.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #234

    Een ingekleurde oude kaart van Vlaanderen. Ingelijst.

    A hand-colored antique map of Flanders. Framed.
  • #72

    Een damesportret uit de XIXde eeuw. In oorspronkelijke lijst. Kleine letsels en restauratie.

    A portrait of a woman from the 19th century. In original frame. Small injuries and restoration.
  • #112

    ‘Geel’, een abstracte compositie van plaaster en pigment op doek. In de stijl van Bram Bogart. Niet getekend.

    'Yellow', an abstract composition of plaster and pigment on canvas. In the style of Bram Bogart. Not signed.
    Dim. 51/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #45
    Cartier

    Een zwart lederen centuur met gesp in twee kleuren. Gemerkt en in originele doos.

    A black leather belt with a two-tone buckle. Marked and in original box.
    Dim. 120 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #150

    Een 18 kt witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een grijze parel.

    An 18 kt white gold necklace set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and a gray pearl.
    Dim. 26 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #205

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with a diamond of approximately 1 carat.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #215

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds and baguettes with a total weight of approximately 0.60 ct.
    Estimate: € 700 / 800
  • #155

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #235

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 0.25 ct.
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #135
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Estimate: € 200 / 300
  • #180
    Tissot PRX Swiss Made

    Een vintage roestvrijstalen herenhorloge. Chronograph qwartz.

    A vintage stainless steel men's watch. Chronograph quartz.
    Estimate: € 200 / 300
  • #85
    Longines

    Een roestvrijstalen herenhorloge.

    A stainless steel men's watch.
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een 18 kt witgouden speld. Uniek ontwerp met gravure 570 jaar diamant Antwerpen.

    An 18 kt white gold brooch. Unique design with engraving 570 years diamond Antwerp.
    Dim. speld: 4,23 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #95

    Een 18 kt witgouden speld en oorbel bezet telkens met een parel.

    An 18 kt white gold brooch and earring each set with a pearl.
    Dim. 2,02 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #20

    Een 18 kt geelgouden antieke broche met bijbehorende oorbellen bezet met fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold antique brooch with matching earrings set with fine pearls.
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #90

    Een 18 kt geelgouden antieke broche met bijhorende oorbellen bezet met fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold antique brooch with matching earrings set with delicate pearls.
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #10

    Een broche of hanger met twee oorbellen bezet met koraal van 18 kt geelgoud. Achterkant broche de speld alleen goud.

    A brooch or pendant with two earrings set with 18 kt yellow gold coral. Back of the brooch the pin is only gold.
    Dim. Bruto: 11,77 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #70
    Etna

    Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. Een 18 kt geelgouden polshorloge. Zonder bandje.

    Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. An 18 kt yellow gold wristwatch. Without strap.
    Dim. 3,6/2,7 cm Bruto: 25 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #290

    Een halssnoer met bijpassende armband bezet met verschillende donker grijze barokparels en met verguld slot.

    A necklace with matching bracelet set with various dark grey baroque pearls and a gilded clasp.
    Estimate: € 80 / 120
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • …
  • 2,163
  • 2,164
  • 2,165
  • →