Lots
Showing 1151–1200 of 108241 results
#264Period: 1899 - 1971“Petit pont sur la Somme”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1956.
#232‘Twee dansende bidsprinkhanen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 97 uit een oplage van 175 exemplaren.
#278Een partij vintage lego bestaande uit een (onvolledige) treinset met zijn originele doos en 3 houten Lego kistjes met schade en vele blokjes.
#152‘Vrachtschepen aan de kade’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werkje, getekend Dariss.
#154‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.
#164‘Verliefd koppel in het park’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.
#169‘Een jonge vrouw met haar chaperon’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.
#174Een paar litho’s met dieren als thema.
#179‘Landschap met ruine’, potloodtekening. Getekend F. De Braekeleer, ‘78.
#182‘Vissersboten in de haven’, olieverf op doek. Een impressionistisch werkje, getekend Leo Van Pauwel.
#184‘Jonge vrouw met een bos bloemen’, olieverf op papier. Getekend Bosschaert B.
#189Period: 1901-1966‘Boszicht met oude brug’, olieverf op doek. Getekend A. Strijbol.
#192‘Abstract landschap’, olieverf op doek. Getekend Mortier Dan, ‘72.
#194‘Landschap met kerk en bloesembomen’, olieverf op paneel. Getekend A Grimberg.
#199‘Vissersboten in de haven’, olieverf op paneel. Getekend V. Blom ‘58.
#79‘Landschap met runderen en schapen’, olieverf op doek. Getekend P Delbeke, ‘81. Herdoekt.
#209Period: 1921 - 1997“Femmes en fumant”, een lithografie in vergulde kader, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 89/160.
#245“Portret van een erudiet man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Donnée.
#219Twee studies naar vrouwelijk naakt. Rood krijt op doek, getekend E. Steel.
#202‘Stilleven met bloemen en fruit’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, getekend F. Wolters. In rijkelijk versierde goudkleurige kader.
'Still life with flowers and fruit', oil on canvas. From the 19th century, signed F. Wolters. In richly decorated gold-colored frame.No longer availableDim. 60/80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134Een ingekaderd handgemaakt zijden tapijtje met de voorstelling van het Laatste Avondmaal. Met certificaat.
A framed handmade silk carpet depicting the Last Supper. Comes with a certificate.No longer availableDim. 59 x 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
"Portrait of a Lady," a painting, oil on canvas in damaged gilded frame. Not signed. Circa 1900.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#234Een ingekleurde oude kaart van Vlaanderen. Ingelijst.
A hand-colored antique map of Flanders. Framed.No longer available -
#45Een zwart lederen centuur met gesp in twee kleuren. Gemerkt en in originele doos.
#150Een 18 kt witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een grijze parel.
An 18 kt white gold necklace set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and a gray pearl.No longer availableDim. 26 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#205Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.
#235Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
#135Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#180Een vintage roestvrijstalen herenhorloge. Chronograph qwartz.
A vintage stainless steel men's watch. Chronograph quartz.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#85Een roestvrijstalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#95Een 18 kt witgouden speld en oorbel bezet telkens met een parel.
#90Een 18 kt geelgouden antieke broche met bijhorende oorbellen bezet met fijne pareltjes.
An 18 kt yellow gold antique brooch with matching earrings set with delicate pearls.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 400 / 500 -
#70Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. Een 18 kt geelgouden polshorloge. Zonder bandje.
Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. An 18 kt yellow gold wristwatch. Without strap.No longer availableDim. 3,6/2,7 cm Bruto: 25 gEstimate: € 300 / 400 -
A necklace with matching bracelet set with various dark grey baroque pearls and a gilded clasp.No longer availableEstimate: € 80 / 120