Lots
Showing 1351–1400 of 107931 results
#415Een handgeknoopt Oosters tapijt, wol.
#462“Les oeillets (11.1979)” Litho op papier, E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"The Carnations (11.1979)" Lithograph on paper, E.A. Signed outside the plate.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 400 / 600 -
#189Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.
#196Een gefineerde houten commode met 3 laden.
#139Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
#119Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.
#109Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.
#418Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.
#186Een legkast met twee vitrinedeuren en onderaan één lade. Wortelfineer.
A cupboard with two glass doors and one drawer at the bottom. Root veneer.No longer availableDim. H 21, B 122, D 44 cmEstimate: € 75 / 100 -
#405Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Persian hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 345x272 cmEstimate: € 200 / 300 -
#438Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een zittende man.
An ancestral figure made of carved wood of a seated man.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Een blauw en witte Chinees porseleinen pagode in 4 niveaus.
A blue and white Chinese porcelain pagoda with 4 levels.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 180 / 240 -
#398Een paar blauw-witte Chinees porseleinen cachepots met drakendecor.
A pair of blue and white Chinese porcelain cachepots decorated with dragons.No longer availableDim. h 20, Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een paar blauw-witte Chinees porseleinen cachepots met bloemdecor.
A pair of blue and white Chinese porcelain cachepots with floral decoration.No longer availableDim. h 20, Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Een kleine Chinees bronzen wierookbrander.
A small Chinese bronze incense burner.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#423Een grote rijkelijk gedecoreerde Japanse bronzen wierookbrander.
A large elaborately decorated Japanese bronze incense burner.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 150 / 200 -
#197Period: 1868-1930Een kleine art nouveau meisjesbuste van marmer en albast. Achteraan gesigneerd.
A small Art Nouveau bust of a girl in marble and alabaster. Signed on the back.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#148Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.
#513Twaalf stripalbums: “Jerom” nrs 23.38.39.(1971), Bessy nrs 38, 46 (1961-63), “Jommeke, “De 7 Snuifdozen”, “De Schat van de Zeerover” (beide gecartonneerd), “Snoek en zijn kleinkinderen” (Strip Klassiek), “Superman tegen Muhammad Ali” Neal Adams (Semic Press). Kuifje, “Cokes in Voorraad” (Hard Cover, recent), “In Amerika” (Soft Cover).
Twelve comic books: "Jerom" issues 23, 38, 39 (1971), Bessy issues 38, 46 (1961-63), "Jommeke," "The 7 Snuff Boxes," "The Pirate's Treasure" (both hardcover), "Snoek and his grandchildren" (Strip Classics), "Superman vs. Muhammad Ali" by Neal Adams (Semic Press). Tintin, "Cigars of the Pharaoh" (Hardcover, recent), "In America" (Softcover).No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#525Twee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.
#164“Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#535Een paar églomisé schilderijen van Oosterse jonge dames.
A pair of églomisé paintings of Oriental young ladies.No longer availableDim. 53/38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#215Period: 1989‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.
#489‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.
#499‘Winters straatbeeld’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.
#545Een stervormige spiegel in een gesculpteerde houten kader, met polychrome beschildering.
A star-shaped mirror in a carved wooden frame, with polychrome painting.No longer availableDim. 81/81 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598Period: 1878 - 1967‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.
#122‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.
#444‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.
#464‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.
#442‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.
#434Period: 1926 - 2006‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.
#472‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.
#154Period: 1913 - 1981“Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#555Period: 1949 - ....“Striptease”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd en achteraan gesigneerd.
"Striptease", a painting, oil on canvas, monogrammed and signed on the back.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 60 / 80