Lots

Showing 1351–1400 of 107931 results

  • #415

    Een handgeknoopt Oosters tapijt, wol.

    A hand-knotted Oriental carpet, wool.
    Dim. 260/360 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #462
    Paul Delvaux

    “Les oeillets (11.1979)” Litho op papier, E.A. Gesigneerd buiten de plaat.

    "The Carnations (11.1979)" Lithograph on paper, E.A. Signed outside the plate.
    Dim. 46 x 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #189

    Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.

    An 18th-century oak chest, recently restored.
    Dim. 77 x 120 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #196

    Een gefineerde houten commode met 3 laden.

    A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers.
    Dim. 88 x 125 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #119

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #129

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #109

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #186

    Een legkast met twee vitrinedeuren en onderaan één lade. Wortelfineer.

    A cupboard with two glass doors and one drawer at the bottom. Root veneer.
    Dim. H 21, B 122, D 44 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #491

    Een Chinese vogelkooi van bamboe en messing. Met porseleinen voeder en drinkbakjes.

    A Chinese birdcage of bamboo and brass. With porcelain food and water bowls.
    Dim. Hoogte 59, Ø 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #405

    Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 345x272 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #438

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een zittende man.

    An ancestral figure made of carved wood of a seated man.
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205

    Een antieke wandelstok van geëboniseerd hout met een zilveren handvat. Gemerkt 800.

    An antique ebony walking stick with a silver handle. Marked 800.
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een antieke wortelhouten wandelstok met een naamplaatje op naam van H. Minne, Quellinstraat, Antwerpen.

    An antique root wood walking stick with a nameplate stating H. Minne, Quellinstraat, Antwerp.
    Dim. Lengte 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een blauw en witte Chinees porseleinen pagode in 4 niveaus.

    A blue and white Chinese porcelain pagoda with 4 levels.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #398

    Een paar blauw-witte Chinees porseleinen cachepots met drakendecor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cachepots decorated with dragons.
    Dim. h 20, Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #397

    Een paar blauw-witte Chinees porseleinen cachepots met bloemdecor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cachepots with floral decoration.
    Dim. h 20, Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #508

    Een kleine Chinees bronzen wierookbrander.

    A small Chinese bronze incense burner.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #423

    Een grote rijkelijk gedecoreerde Japanse bronzen wierookbrander.

    A large elaborately decorated Japanese bronze incense burner.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #197
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een kleine art nouveau meisjesbuste van marmer en albast. Achteraan gesigneerd.

    A small Art Nouveau bust of a girl in marble and alabaster. Signed on the back.
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201

    Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamenlijk brutogewicht van 150 gram.

    Twelve silver spoons in case, hallmarked 800. With a total gross weight of 150 grams.
    Dim. 150 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

    18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
    Dim. 410 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #198

    Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 240 gram.

    Seven silver tea strainers. Four marked 800 and three with Minerva head. With a total gross weight of 240 grams.
    Dim. 240 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #203

    Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.

    Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.
    Dim. 125 gram
    Estimate: € 70 / 100
  • #118

    Twee zilveren kommetjes, gemerkt H&Cie. Met een gezamenlijk brutogewicht van 315 gram.

    Two silver bowls, marked H&Cie. With a total gross weight of 315 grams.
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #148
    Harrison Fisher & Co.

    Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.

    A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
    Dim. B 23, D 16, H 7 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #208

    Eenenveertig stripalbums: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, rode vierkleurenreeks (Ed. Standaard Boekhandel). Redelijke tot goede staat.

    Forty-one comic books: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, red four-color series (Ed. Standaard Boekhandel). Reasonable to good condition.
    Estimate: € 50 / 60
  • #207

    Vierentwintig stripalbums: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, rode tweekleurenreeks (Ed. Standaard Boekhandel). “De Windmakers” (1963), De Gouden Cirkel” (1962), “De Wolkeneters” (2 x1965), “De Klankentapper” (1961), “De Kwakstralen” (1963, 1e ed.), “Het Rijmende Paard” (1963, 1e ed.), “De Sissende Sampam” (1963, 1e ed.), “Sjeik El Ro-Jenbiet” (2 x 1964, 1e ed. 1 in slechte staat, 1 x 1966), 1964), “De Tamtamklopper” (1964), “De Wilde Weldoener” (1964), “De Ijzeren Schelvis”, “De Schone Slaper”(..)

    Twenty-four comic books: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, red two-color series (Pub. Standaard Boekhandel). “The Windmakers” (1963), “The Golden Circle” (1962), “The Cloud Eaters” (2 x 1965), “The Sound Tapper” (1961), “The Quack Rays” (1963, 1st ed.), “The Rhyming Horse” (1963, 1st ed.), “The Hissing Sampam” (1963, 1st ed.), “Sheik El Ro-Jenbiet” (2 x 1964, 1st ed. 1 in poor condition, 1 x 1966), 1964), “The Drum Beater” (1964), “The Wild Benefactor” (1964), “The Iron Haddock”, “The Sleeping (..)
    Estimate: € 100 / 140
  • #193

    Acht stripalbums: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, rode ongekleurde reeks (Ed. Standaard Boekhandel). “Het Zingende Nijlpaard” (1952), “De Sterrenplukkers” (1953), “De Tamtamklopper” (onvolledige kaft), “De Kleppende Klipper” (1960), “De Straatridder” (1956, 1ste ed.), “De Spokenjagers” (1956, 1e ed.), “De Mottenvanger” (1957, 1e ed.), “Het Sprekende Testament” (1959). Redelijk tot goede staat (op 1 na).

    Eight comic books: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, red uncolored series (Published by Standaard Boekhandel). “The Singing Hippopotamus” (1952), “The Star Pickers” (1953), “The Drum Beater” (incomplete cover), “The Clattering Clipper” (1960), “The Street Knight” (1956, 1st ed.), “The Ghost Hunters” (1956, 1st ed.), “The Moth Catcher” (1957, 1st ed.), “The Talking Testament” (1959). Reasonable to good condition (except for 1).
    Estimate: € 160 / 200
  • #513

    Twaalf stripalbums: “Jerom” nrs 23.38.39.(1971), Bessy nrs 38, 46 (1961-63), “Jommeke, “De 7 Snuifdozen”, “De Schat van de Zeerover” (beide gecartonneerd), “Snoek en zijn kleinkinderen” (Strip Klassiek), “Superman tegen Muhammad Ali” Neal Adams (Semic Press). Kuifje, “Cokes in Voorraad” (Hard Cover, recent), “In Amerika” (Soft Cover).

    Twelve comic books: "Jerom" issues 23, 38, 39 (1971), Bessy issues 38, 46 (1961-63), "Jommeke," "The 7 Snuff Boxes," "The Pirate's Treasure" (both hardcover), "Snoek and his grandchildren" (Strip Classics), "Superman vs. Muhammad Ali" by Neal Adams (Semic Press). Tintin, "Cigars of the Pharaoh" (Hardcover, recent), "In America" (Softcover).
    Estimate: € 70 / 100
  • #525
    Jan Manten

    Twee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.

    Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.
    Dim. 31/21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #535

    Een paar églomisé schilderijen van Oosterse jonge dames.

    A pair of églomisé paintings of Oriental young ladies.
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499
    Franklin

    ‘Winters straatbeeld’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.

    ‘Winter street scene’, oil on panel. After the 19th century. Signed.
    Dim. 41/31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #545

    Een stervormige spiegel in een gesculpteerde houten kader, met polychrome beschildering.

    A star-shaped mirror in a carved wooden frame, with polychrome painting.
    Dim. 81/81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #598
    Isidore Opsomer
    Period: 1878 - 1967

    ‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.

    'Liers Beguinage in Winter', a hand-colored etching. Signed.
    Dim. 63/52
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #599
    Period: 1635

    ‘Mechlinia Dominium et Aerschot’, een ingekleurde 17e eeuwse landkaart. Uitgegeven door Willem Janszoon Blaeu. Cartograaf; Michael Florent van Langren.

    'Mechlinia Dominium et Aerschot', a colored 17th-century map. Published by Willem Janszoon Blaeu. Cartographer: Michael Florent van Langren.
    Dim. 47/56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #555
    Jean Michel Benier
    Period: 1949 - ....

    “Striptease”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd en achteraan gesigneerd.

    "Striptease", a painting, oil on canvas, monogrammed and signed on the back.
    Dim. 61 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →