Lots
Showing 1401–1450 of 96318 results
#602Period: 1906 - 1971
“Staand naakt”, houtskool op board, gemonogrammeerd JH.
#482Period: 1906 - 1971
“Zittend naakt”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.
#609
Een wit geschilderde hallspiegel in een massief gesculpteerde houten lijst, met bijbehorend sierelement.
#619
"Cubist female figures." A lot of 2 paintings, poster paint on paper. Monogrammed "KM" at the bottom.No longer availableDim. 59 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#109
“Kadezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. Godfroy en gedateerd 1912. Klein gaatje in de linker bovenhoek.
#374
Een religieus bas-reliëf in gips, vertoont lichte scheurtjes en een klein stukje manco onderaan.
A religious plaster low relief, showing slight cracks and a small missing piece at the bottom.No longer availableDim. 84 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Period: 1924 - 2019
“Platbodem op de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx.
#154Period: 1874 - 1969
“Bords de l’Escaut”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, rechts onder gesigneerd en gedateerd 1944, titel achteraan.
#104
“Moeder met kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Mother with child." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#102
“Zeezicht met galjoen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#129Period: 1924 - 2019
“Luxemburgs dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx. Gedateerd 1983.
#394
“Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#624
“Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.
#452Period: 1922-2010)
“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#622Period: 1954
“Facia Sorridi”. Een print op papier.
"Smiling Face". A print on paper.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#464Period: 1949
“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#462Period: 1949
“Tree Gold I”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘97.
#274Period: 1924 - 2000
“Avondzon op de heide”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd De Pauw.
#444
“La violiniste blue”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat en met droogstempel gesigneerd.
#279
#359
“Moulin Rouge”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#632Period: 1895-1987
“Pompoenenveld en hooischoven”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 89/200.
"Pumpkin field and haystacks". A lithograph on paper. Signed and numbered 89/200 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52
Een lot van 2 vintage emaille borden, bestaande uit “Antwerpse Maatschappij van Deposito’s en Hypotheken” en “Niet Inschakelen”.
A lot of 2 vintage enamel signs, consisting of "Antwerpse Maatschappij van Deposito's en Hypotheken" and "Do Not Operate".No longer availableDim. 41 x 46 & 20 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#322
Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.
#99Period: 1854-1928
“Een man met een druppeltje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"A man with a tear." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#94
“Winterlandschap met hoeve en schaatsers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape with farm and ice skaters". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454
Chinees borduurwerk op zijde, een lot van 2 lijsten met elk 3 werkjes.
Chinese silk embroidery, a lot of 2 frames each with 3 pieces.No longer availableDim. 53 x 10 cm 1/6Estimate: € 150 / 200 -
#442
“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#152Period: 1819-1900
“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.
#364
“Clown”, een schilderij, olieverf op doek, naar het werk ban Bernard Buffet.
#284Period: 1909 - 2015
“Naakt met paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.
#114Period: 1881 - 1964
“Het kerkje van Vlassenbroek aan de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pros Bosteels.
#134Period: 1888 - 1960
“Koeien op de heide bij Brugge”, eerste helft 20ste eeuw, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel. Gesigneerd Eddy Buyck.
"Cows on the Heath near Bruges", first half of the 20th century, a painting, oil on canvas laid down on panel. Signed by Eddy Buyck.No longer availableDim. 45 x 61.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#429
“Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62,5 x 67 cmEstimate: € 60 / 90 -
#424
“Knielend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Kneeling nude". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 41,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Period: 1907-1996
“De Kikkerbaring”. Een ets op papier, droge naald. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 160/290.
#439
“De Hand”. Een serigrafie op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 59/100 en gedateerd ‘75. Bijgevoegd boek “Paul van Hoeydonck” door Willy van den Bussche.
"The Hand". A silkscreen print on paper, signed at the bottom, numbered 59/100 and dated '75. Includes the book "Paul van Hoeydonck" by Willy van den Bussche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#272Period: 1920-1985
“Meisje met de grote ogen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 8-’63.
#269Period: 1870-1963
“Bosdreef”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1932. Met verso label.
#282
“Stilleven met appels en ajuinen”, een miniatuur, olieverf op paneel in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
#139Period: 1861-1929
“Dame met waaier en hoed.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#242
“Winters dorpzicht”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
#404
“Geisha met lantaarn”. Een houtdruk op papier, onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
#2
“Damesportret.” Aquarel op papier. Circa 1958.
"Ladies portrait." Watercolor on paper. Circa 1958.No longer availableDim. 35,5 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319Period: 1944-2000
“Antwerps havenzicht bij valavond.” Olieverf op board, gesigneerd.
#122
“Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.
"Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair.No longer availableDim. 23 x 16 & (25 x 18) cmEstimate: € 200 / 250 -
#386
Een opklapbare massief gesculpteerde houten speeltafel/wandconsole op wieltjes.
A foldable solid wood carved gaming table/wall console on wheels.No longer availableDim. 75 x 88 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258
Een lot van 9 porseleinen sierborden, blauw-wit met varia floraal decor. 18e-19e eeuw.
A lot of 9 porcelain decorative plates, blue and white with various floral decoration. 18th-19th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#418
#4
Een opvouwbare blikken stereoscoop met 50 bijhorende reels waaronder gewaagd voor die periode. Ca. 1900.
A foldable tin stereoscope with 50 accompanying reels, some daring for that period. Approx. 1900.No longer availableDim. b 11 cmEstimate: € 80 / 120