Lots

Showing 1401–1450 of 107933 results

  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #555
    Jean Michel Benier
    Period: 1949 - ....

    “Striptease”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd en achteraan gesigneerd.

    "Striptease", a painting, oil on canvas, monogrammed and signed on the back.
    Dim. 61 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #199
    P. Hendrix

    ‘Boshoeve’, olieverf op paneel. Getekend op de achterkant; P. Hendrix.

    'Boshoeve', oil on panel. Signed on the back; P. Hendrix.
    Dim. 31/39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #389
    Dordevic Miodrag

    ‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.

    'Kinetic composition', a silkscreen print in shades of red. Signed; Miodrag. Number 22 from an edition of 75 copies.
    Dim. 20/35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #89

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Still life with fruit', oil on panel. From the 19th century, not signed.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182
    Jules Gonthier

    ‘Landschap met kerk’, olieverf op karton. Getekend.

    ‘Landscape with church’, oil on cardboard. Signed.
    Dim. 33/38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #595
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Bedelende dokwerker’, een houtsnede in kleuren. Getekend binnen en buiten de plaat.

    'Begging Dock Worker', a color woodcut. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 24/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575
    Robert De Man

    ‘Nachtelijk landschap’, gemengde techniek op papier. Getekend; Robert De Man.

    'Night landscape', mixed media on paper. Signed; Robert De Man.
    Dim. 20/20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    ‘Landschap met windmolen en hooimijten’, gemengde techniek op papier. Getekend; V. Dooms. Met een opdracht aan de familie Wouters.

    'Landscape with windmill and haystacks', mixed media on paper. Signed; V. Dooms. With a dedication to the Wouters family.
    Dim. 14/21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #585
    Josse Pierre Geedts

    ‘Verliefd koppel’, een 19e eeuwse potloodtekening van een militair met zijn verloofde. Getekend.

    'Infatuated couple', a 19th-century pencil drawing of a soldier with his fiancée. Signed.
    Dim. 12/12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184

    ‘The Gypsies Confer’, olieverf op paneel. Getekend met monogram; W.G. 1866. Met op de achterkant een niet geverifieerde toeschrijving aan William Gale (1823-1909).

    'The Gypsies Confer', oil on panel. Signed with monogram; W.G. 1866. With an unverified attribution to William Gale (1823-1909) on the back.
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #209
    Aimé Van Belleghem

    ‘De twijfelaar’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The Doubter', oil on panel. Signed.
    Dim. 28/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #509
    Claude Micaud

    “Songe” Ingekleurde gravure Genummerd 6/10

    "Dream" Colored engraving Numbered 6/10
    Dim. 12,5 x 9,5 (50 x 38)
    Estimate: € 40 / 50
  • #229

    “Stillevens met fruit”, twee miniatuurtjes, olieverf op koper, gesigneerd.

    "Still lifes with fruit", two miniatures, oil on copper, signed.
    Dim. 10 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519
    Ronald Ergo

    “Veelkleurig bloemenstilleven in blauwe pot.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Colorful flower still life in blue pot." Oil on board. Signed.
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #474
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.

    "Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated 2000.
    Dim. 22 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    Dim. 22 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #484
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.

    "Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated '93.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Vier antieke tegels met de beeltenissen van soldaten in kader, 19e eeuws.

    Four antique tiles with portraits of soldiers in a frame, 19th century.
    Dim. 26 c 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Roodborstje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.

    "Roodborstje" translates to "Robin", a painting, oil on panel, signed and dated '93.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Ijsvogel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.

    "Ijsvogel", a painting, oil on panel, signed and dated '93.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379

    “Zeezicht met zeilbootjes”, een schilderij, gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd.

    "Seascape with Sailing Boats", a painting, mixed media on paper, signed and dated.
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Portrait of a young woman', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his training at the Antwerp Academy and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #79

    ‘La Piéta’, een herdoekte 19e eeuwse kopie naar Antoon Van Dijck.

    ‘La Piéta’, a re-canvas 19th-century copy after Antoon Van Dijck.
    Dim. 29/52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394
    Tom Kätelhön

    “Kopf, Arbeit.” Ets, buiten de plaat gesigneerd - Für Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.

    "Kopf, Arbeit." Etching, signed outside the plate - For Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.
    Dim. 37,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #512
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Twee jonge vrouwen in hun slaapkamer’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts ‘86. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Two young women in their bedroom’, oil on panel. Signed L. Sebregts ‘86. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under the guidance of Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #514
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Zittend naakt’, modelstudie in potlood op papier. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Seated nude’, model study in pencil on paper. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, studying under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404
    R. Le Lonny (?)

    “Groteske gezichten.” Olieverf op doek. Gesigneerd - vermoedelijk ‘R. Le Lonny’.

    "Grotesque Faces." Oil on canvas. Signed - possibly 'R. Le Lonny'.
    Dim. 56 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #432
    Ronald Ergo

    “Staand naakt.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Standing nude." Oil on board. Signed.
    Dim. 89 x 33 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #99
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    ‘Zicht op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend L. Lommaert (Borgerhout 1904 - Antwerpen 1978). Met twee kleine herstellingen aan het doek. Leon Lommaert was een leerling van Ludovic Janssen en Isidore Opsomer.

    'View of the Scheldt', oil on canvas. Signed L. Lommaert (Borgerhout 1904 - Antwerp 1978). With two small repairs on the canvas. Leon Lommaert was a student of Ludovic Janssen and Isidore Opsomer.
    Dim. 42/53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #594
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een edelman’, tekening in zwart en bruin krijt. Getekend L. Sebregts.

    'Portrait of a nobleman', drawing in black and brown chalk. Signed L. Sebregts.
    Dim. 43/30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #112
    Tom Kätelhön

    “Müder Bergmann.” Gravure, buiten de plaat gesigneerd - Für Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.

    "Tired Miner." Engraving, signed outside the plate - For Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.
    Dim. 57,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #529

    ‘Bloemenvaas’, een postimpressionistisch olieverfschilderij op doek. Draagt een handtekening.

    'Flower vase', a post-impressionist oil painting on canvas. Bears a signature.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #212
    Marcel Van Tillo

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend M. Van Tillo.

    ‘Flower Vase’, oil on canvas. Signed M. Van Tillo.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #392
    Juul De Cort
    Period: 1918-1999

    ‘Bloemenvaas’, een postimpressionistisch olieverfschilderij op doek. Getekend Jul De Cort.

    ‘Flower vase’, a Post-Impressionist oil painting on canvas. Signed by Jul De Cort.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #522
    Albert Baertsoen

    ‘Winterscène in Gent’, een ets/aquatint. Getekend A. Baertsoen, nr. 48.

    'Winter scene in Ghent', an etching/aquatint. Signed A. Baertsoen, no. 48.
    Dim. 48/58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #204
    Armand Deweerdt
    Period: 1890 - 1982

    “Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘56.

    "Cityscape", a painting, oil on canvas, signed and dated '56.
    Dim. 52 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #524
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Léonide Massine danst’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Léonide Massine dancing’, oil on panel. Signed L. Sebregts. Sebregts studied at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    ‘Zittend naakt’, een expressionistisch olieverfschilderij op doek. Getekend Van De Wouwer ‘81.

    'Seated nude', an expressionist oil painting on canvas. Signed Van De Wouwer '81.
    Dim. 80/50 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #544
    Piet Mees

    “Hoeve aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Farm by the river." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214

    “Heidezicht met open zandvlakte.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Heath view with open sandy plain." Oil on canvas. Illegibly signed.
    Dim. 60 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Vluchtelingen onder een stormachtige hemel’, olieverf op doek. Getekend A. De Laet, 1914.

    'Refugees under a Stormy Sky', oil on canvas. Signed A. De Laet, 1914.
    Dim. 73/94 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #202
    Lode sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Sapho & Phaon’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Sapho & Phaon', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #152
    Jacques Janssens
    Period: 1809-1898

    ‘l’Autome’, een 19e eeuws academisch werk. Getekend J. Janssens.

    'l'Autome', a 19th-century academic work. Signed by J. Janssens.
    Dim. 93/67 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #384
    Lode sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De jeugd van Bilzen’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The youth of Bilzen', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #572
    Nino Cassani

    “Geometrisch abstract in cirkel.” Litho op papier. Genummerd 47/150. Gesigneerd buiten de plaat, gedateerd ‘72.

    "Geometric abstract in circle." Lithograph on paper. Numbered 47/150. Signed outside the plate, dated '72.
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    ‘Binnenschip op de grote Nete’, olieverf op doek. Getekend R. Carlé.

    'Inland ship on the Great Nete', oil on canvas. Signed R. Carlé.
    Dim. 60/70m
    Estimate: € 50 / 75
  • #145

    Een gevarieerd lot met een houten St-Christoffel, twee barokke engeltjes, een porseleinen teckel, een kunststof beeldje van een jonge vrouw en een stolp met een compositie door de Arme Klaren.

    A varied lot with a wooden St. Christopher, two baroque angels, a porcelain dachshund, a plastic figurine of a young woman, and a cloche with a composition by the Poor Clares.
    Estimate: € 40 / 80
  • #142

    Een houten rekje met vier whiskyglazen en een whiskyfonteintje met houten deksel. We voegen er aan toe: een syphon, een paar aardewerken waterkannetjes van VAT69 en enkele lepeltjs e.d., sommige versierd met pokerstenen.

    A wooden rack with four whisky glasses and a whisky fountain with wooden lid. We add: a syphon, a couple of earthenware water jugs from VAT69, and some spoons etc., some decorated with poker stones.
    Estimate: € 40 / 60
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →