Lots
Showing 1501–1550 of 108776 results
#98Een ééndeurs vitrinekast met geslepen glas in Empire stijl.
#211Een klassieke kapstok, onyx en messing.
#86Een massief eikenhouten vignerontafel op centrale driepoot.
#118Een paar designlampen met aluminium voet in de vorm van een persoon.
#166Period: 1909 - 1963Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.
#218Een vintage gevlochten wieg, aangekocht in 1972.
#226Een bergère oorfauteuil met beige bekleding.
#216Een Engels bureau met drie laden en een groen lederen bovenblad.
#256Een massief eikenhouten piedestal. Art-deco.
#198Een mahoniehouten schildersezel in Louis XV stijl.
#217“De Olewagen Sage”. Een set van vijf ingekaderde houtsneden, genummerd 216/250, gesigneerd buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm.
#208Een paar witte gietijzeren piedestals.
#206Een paar witte gietijzeren piedestals.
#207Period: 1920-1998“Golfster” Litho op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 142/250
"Golfer" Lithograph on paper. Signed outside of the plate, numbered 142/250.No longer availableDim. 66 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#138Een vintage luchter in messing, Gaetano Sciolari voor Boulanger. Circa 1970.
#117Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.
#107‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.
#97Period: 1868 - 1950‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.
#137‘Compositie’, inkt op papier. Draagt handtekening. Corneille, ‘60.
#276Period: 1903 - 1989“De Denker”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 48/50 buiten de plaat.
"The Thinker". Silkscreen print. Signed and numbered 48/50 outside of plate.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#144Period: 1884-1960‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.
#139Bloemenvaas. Aquarel, getekend, Frida Janssens.
#129Zuiders havenzicht. Aquarel. Onleesbaar gesigneerd.
#119Brugge. Kleurenets door Alfred van Neste.
#109Period: 1916 - 1992“Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.
#99“Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#122Period: 1976 - ....“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
#136Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.
#156Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren. Kleine fineerschade.
#66Een art deco buffetkast met drie deuren en drie laden.
#286Een Jacob & Jozef Kohn armstoel van stoomgebogen beukenhout, gemerkt met etiket. Schade aan het zitvlak.
#121“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.No longer availableDim. 202 x 130 x 55 cmEstimate: € 150 / 200